KADIN

14.949 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Birlikte çalıştığımız kişilerle olan ilişkimiz, bir iş amacıyla karşı karşıya geldiğimiz insanlarla olan temasımız, partnerimizle aramızdaki sevgi alışverişimiz tümüyle mercek altına alıp inceleyeceğimiz bir dönem. İşlerliği var mı, yoksa zoraki mi yürüyor, emek sarf ediyor muyuz, bize de aynı şekilde özen gösteriliyor mu, bunlar üzerinde duracağız.

İş ve Kariyer
6 Ekim tarihindeki görünüm, iş hayatınızla ilgili meselelerde sorumluluklar bir hayli yoğun. Yeni bir işe başladıysanız ortama alışmakta, işten ayrıldıysanız yeni bir iş bulmakta, sorunlarınız varsa soğukkanlı bir şekilde çözmek zor olabilir. Yapılacak en iyi şey, acil kararlar vermemek ve şöyle elden geldiğince kendinizi rahatlatmak. Yoksa gün boyu sinir küpü bir halde dolaşırsınız. Onun için lütfen dikkatli olun.

Para
8 Ekim tarihinde başlayacak Venüs-Başak geçişi, kazancımızla ilgili konularda da etkili. Titiz ve düzenli bir şekilde bütçeyi kontrolden geçirmek gereklidir. Sizin için önemli olan, yapılacak iş ve alınacak bedelin hakkaniyetli bir şekilde olması. Devam eden işinizdeki gelir yetersiz ise, aynı ortamda çalıştığınız kişilerle aranızda ücret farklılığı varsa bunlar üzerinde görüşmelerde bulunabilirsiniz. Çalışmamız, kazanmamız, görevlerimizi yerine getirmemiz, emek sarf etmemiz gerekiyor. Bu iki hususu öyle bir ayarlamalıyız ki, hem ruhsal anlamda huzur bulalım hem de sağlıklı bir şekilde yaşayarak hayatımızı düzenleyelim. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar