KADIN

19.919 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkisi olan fakat bir takım sorunlar yaşayan çiftlerin dayanışma içinde olmaları gerekiyor. Bir elin nesi, iki elin sesi var sözüne uygun şekilde hareket ederseniz bu süreçten güçlenmiş bir şekilde çıkarsınız. İlişkisi yeni başlamış çiftler açısından duruma bakarsak, bu dönemde birbirinizin hedeflerini, farklılıklarını, ilişkiye bakış açınızı iyi tahlil edin.

İş ve Kariyer
10 Kasım tarihindeki görünüm, hem sıkı çalışma hem de yeteneklerinizi geliştirme yönünde gayet olumlu. Orijinal fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz, başarılı çalışmalarda bulunacağınız bir zaman. Size ruhsal anlamda güç verir. Başkalarıyla ortaklaşa dirsek temasında bulunmanız kolaylaşır.

Para
11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, başkalarıyla ortaklaşa bölüşülecek paralar, sözgelimi miras, hisseli paralar, eş veya iş ortağınızla alakalı konular yönünde yeni bir girişimin, kararın veya gelişimin işaretçisidir. Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüşecek olması, başkalarından beklediğiniz desteğin işaretçisidir. Bir seyahat, görüşme veya gelişme bu anlamda kolaylaştırıcı olabilir. Sadece kendi çıkarlarınız adına değil, ortaklığın gelişimi yönünde titizlikle hareket edebilirseniz umduğunuz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar