KADIN

26.573 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Koçlar, 11 Aralık tarihinde Yay burcunda doğacak Yeniay, hevesli, coşkulu ve iyimser bir şekilde hayata katılmanın işaretçisi. İlişkiler, seyahatler, yeni tanışmalar ve deneyimlere açık olmak anlamına gelir. Ancak Mars, Terazi burcunda ilerliyor ve Uranüs ile yapacağı karşıtlık, başkalarının etkisi altında kalmamıza ve arzu ettiğimiz yenilikleri gerçekleştirmemize engel olabilir. Bir de Yeniay’ın oluştuğu günkü Venüs, Neptün görünümü, bizi bağlayan, kopamamamıza yol açan nedenleri işaret ediyor.

İş ve Kariyer
10 Aralık ve 2 Ocak tarihlerinde Merkür, Oğlak burcunda ilerleyecek. Mesleki konularda disiplinli düşünmemizi sağlayıcı, işlerimize ve sorumluluklarımıza odaklanmamızda yardımcı, kurallara uygun şekilde görevlerimizi yerine getirme anlamında destekleyici bir süreçtir. Bu dönemde patron konumundaki insanlarla iletişimde bulunurken, saygılı olmamız beklenir. Belli bir mesafeyi korumamız, zamanında işlerimizi yapmamız, bunları yerine ulaştırmamız gerekir. Bu açıdan biraz sıkıcı bir dönem olabilir. Çok ciddi düşünmek ve kendimizin farkında olmak lazım.

Para
Bu hafta, özellikle iş ortaklarının, mali anlamdaki durumlarını gözden geçirmemizde yarar var. Gelişen durumlar bir ortaklığın sona erdirilmesi anlamına gelebilir. Bu durum tabii ki finansal anlamda yeniden bir düzenleme yapmanızı gerektirir. Bunun dışında ben, bu hafta hesapsız hareket edilmemesi taraftarıyım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar