KADIN

11.064 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Koçlar, 5 ve 30 Aralık tarihleri arasında Venüs, Akrep burcunda ilerleyecek. Hangi tür ilişki olursa olsun, taraflardan biri veya her ikisi, beraberliği yöneten güç olmak ister. Bu gücü elde etmek için cazibesini ve parasını kullanabilir. Bağımlı bir ilişki yaşıyorsanız, bu süreçte ne olursa olsun ayrılmak istemezsiniz. Problemler olsa dahi, ondan kopmak hayatla olan bağınızı koparmak gibi bir şeydir. Sağlıklı yürüyen bir ilişkide bu süreç, fantezilerin bir hayli yoğun olduğu zamandır. İki kişi de, birbirlerine tutkuyla bağlıdır. Bu geçişin yöneticisi Mars, Terazi burcunda ilerliyor. Gerçekleri de göz ardı etmeden ilişkimize bakmamızda yarar var. 6 Aralık tarihi bu anlamda önemli.

İş ve Kariyer
1 Aralık tarihindeki görünüm ile farklı düşünceleri olan kişilerle iş veya özel anlamda tanışmalar gündeme gelir. Bunlar dini, felsefi, siyasi, hukuksal konularda da olabilir. Siz görüşlerinizi hiç çekinmeden dile getirirsiniz. Onlar da aynı şekilde kendilerini ifade ederler. Eğer bir iş görüşmesi yapılacaksa, ideallerimize uygun olup olmadığına ve şartlara bakmak lazım. Çünkü bir anda verilecek kararlar, 6 Aralık tarihindeki sert görünüm ile amacımıza ulaşmak isterken, başkalarıyla aramızda yaşanabilecek gerginliği işaret ettiği için rahatsızlık verici olabilir. Biz her yönüyle ele alalım ve gözden geçirelim.

Para
5 Aralık tarihinde başlayan Venüs Akrep geçişinde, kazanç elde etmek amaçlı iş ortaklıkları gözden geçirilir. Bu süreçte, boşanma davalarında, miras ve hisseli paraların bölüşülmesinde, taleplerinizin karşılanmasını arzularsınız. Eğer karşı taraf, sizi umursamıyorsa bir hayli hırslanır, öfkelenir ve mutlaka istediğinizi elde etmek için elinizden geleni yaparsınız. Her şey gönlünüzce olsun

Yorumlar