KADIN

54.975 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
İktidarsızlığın tedavisinde öncelikle sebebin ortaya konulması gerekir. Psikolojik ve organik olarak sebeplerden birisi ortaya konulduktan sonra, tedavi seçeneklerinden hangisinin kullanılacağının belirlenmesi gerekir.

Tedavideki amaç cinsel ilişki için penis sertliğinin tam olarak sağlanmasıdır. Tedavi aşamasında hastanın ilacına bağlı olarak bir sorun varsa ilaç değiştirilir. Patolojik bir problem varsa, tedavi ağızdan alınan ilaçlarla başlar. Bu ilaçların bilinçli kullanılması gerekir, diğer ilaçlarla birlikte etkileşime girerse kalp krizlerine yol açabilir.

Diğer bir seçenek olarak penise enjeksiyon tedavisi yapılır. Bu ilaç doktor tarafından hazırlanır, hastaya kullanımı öğretilir, ilişki öncesinde kullanılır ve 1 saatlik sertik sağlayacak düzeyde ilaç uygulanarak cinsel birleşme sağlanır.

Penise şok dalga tedavisi, yeni damar oluşumu, var olan damarların genişlemesi ve tedavisidir. Penisin farklı bölgelerine uygulanarak sertlik kalitesinin artması amaçlanmaktadır.

Penis protezi, cerrahi ameliyatla yerleştirilir. Sertlik ilaçla veya iğneyle sağlanamıyorsa, yapılacak protezlerle sertlik ve cinsel birleşme sağlanır.

Yorumlar