KADIN

21.633 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili İkizler, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. Özellikle ileriye dönük hedeflerinizde sizi engelleyen meseleleri kolaylıkla çözebilmenizi sağlayacak bir döneme giriyorsunuz. Yeni dostlar ve yeni ilişkileri müjdeleyebilir. Aktif bir Venüs-Koç geçişi yaşayacaksınız ve maddi getirileri yüksek olacak.
7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Yurtdışı seyahatleri mümkün olabileceği gibi, ilk kez karşılaşacağınız insanlar arasında kendinizi ifade edip farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Olumlu ve sürpriz gelişmelere açık bir dönem.
11 Şubat tarihinde Aslan burcunda Halkalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Özellikle iletişim, yakın çevreniz, aileniz, yeni tanışacağınız insanlar ve kurulacak ilişkiler anlamında önemli bir dönem. Önümüzdeki altı ay sizin için farklı bir yere yerleşme anlamında etkili bir dönem. Kendinizi ve duygularınızı samimi bir şekilde ifade edebilmek için özgüveniniz ortaya çıkacak ve önümüzdeki altı ay süresince yeni gelişmeler sizi çok mutlu edecek.
18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyrine başlıyor. 26 Şubat’ta da Halkalı Güneş Tutulması Balık burcunda gerçekleşecek. Önümüzdeki beş altı aylık süreç, iş hayatınızla ilgili meselelerin çok önemli olduğunu gösterecek. Özellikle hesap hatalarına karşı dikkatli olmalısınız. Yeteneklerinizi ortaya koyarken sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Sizi engelleyen şeylerin ortadan kalkacağını işaret ettiğini söyleyebiliriz ayrıca. Zor şartları herkesin yaşadığını göz önde bulundurarak sabırlı ve anlayışlı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar