KADIN

112.652 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili İkizler, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda gerileyecek. İleriye dönük kararlarınızı ve toplumsal ilişkilerinizi bu dönemde gözden geçirmelisiniz. Hem aşk hayatınız, hem çocuklarınızla olan ilişkilerinizi gözdfen geçirmelisiniz. Bu geri hareketi dispozite eden Mars’ın hareketi nedeniyle sağlamcı davranmak sizin için en önemli şey olacak. Mart ayında hayatınızın büyük bir kısmını gözden geçireceksiniz. Hepiniz öne gitmeye hazır olsanız da sınırlarınızı iyi biliyorsunuz.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda olacak. Maddi ve manevi anlamda kendinize ve cüzdanınıza bakacaksınız. Size kendinizi güvende hissettirmeyen şeyleri inceleyip, iş hayatınızdaki istikrarsızlıkları ele alacaksınız. İleriye gitmek yerine oturup düşünmeyi seçeceksiniz.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Şu anki yerleşim yeriniz veya geleceğinizle ilgili nasıl bir yaşantı düşündüğünüzü inceleyeceksiniz. Evin içinde maddi konular biraz öne çıkıyor. Ancak borçlanmak ya da krediye girmekten kaçınmalısınız. Ailevi konularda huzuru ön planda tutmalısınız. İş hayatınızla ilişkiniz arasında zorlanabilirsiniz. Bu Dolunay’da bu konuda aklınız biraz karışabilir. Mantıklı hareket ederseniz, gereksiz sonuçlardan uzaklaşırsınız.

13 Mart tarihinde Merkür, Koç burcunda olacak. Etrafınıza, arzularınıza ve yeteneklerinize bakacaksınız. Yeteneklerinizi ifade ettiğinizde geri dönüşlerin memnun edici olup olmadığını inceleyeceksiniz.

20 Mart tarihinde ise Güneş, Koç burcunda olacak. Arkadaşlarınızın doğum günleri,ya da yeni faaliyetler ortaya çıkabilir. Yeni tanıştığınız kişilere biraz dikkatle bakmanızda yarar var. Sakin ve dikkatli geçireceğiniz bir enerji olacak.

28 Mart tarihinde Yeniay Koç burcunda doğacak. Artı ve eksilere iyi bakmanız lazım. Proje ve planları artı ve eksileriyle inceleyeceksiniz. Sizi durduran ufak tefek problemleri inceleyeceksiniz. Bir projeniz varsa, karşılığında iyi bir kazanç elde etmek için biraz daha beklemelisiniz Mart ayında.

31 Mart tarihinde Merkür, Boğa burcunda olacak. Zihninizi sakinleştirecek, iyileştirici, yararlı ve yararsızı keşfedip ayırabileceğiniz ve doğru kararları alabileceğiniz bir Yeniay olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar