KADIN

7.098 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
7 Ağustos tarihindeki Yeniay, içinizdeki çocuğu uyandırıyor. Hem neşeli hem canlı hem cömert yanlarınızla öndesiniz. Bildiklerinizi, sahip olduklarınızı dile getirmekten, göstermekten zevk alırsınız.

16 Ağustos tarihinde ilişkilerde nezaket, sevgi, saygı ve memnun etme çabası bir hayli yükselir. Dargınlıklar ortadan kalkar. Aşk bir gölge gibi sizi takip eder. Karşı cinsi etkilemeniz, güzelliklerle buluşmanız, yeteneklerinizi herhangi bir sanat alanında ifade etmeniz, hayata bağlanmanız kolaylaşır.

24 Ağustos tarihi Merkür-Başak burcu seyrinin başlangıcıdır. Bu enerji, ev sahibinizin kira artışı, çocuklarınız varsa okul telaşı, evinizle ilgili tadilat, bakım ve onarım vaktinin geldiğini işaret eder. Dolaplar düzenlenmeye, her şey yerli yerine konmaya, eğer yeni taşındıysanız eve alışmaya başlanılır. Her konuda akıllıca düşünmek, hesabı iyi yapmak, sağduyulu davranmak lazımdır. Tercihler yapılırken ince elenip sık dokunur. Aile içindeki iletişim mantık olgusuna dayandırılır. Bir meselenin üzerine eğilerek akıllıca çözümler bulunur.

Yorumlar