KADIN

5.743 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Özellikle kış aylarındaki davetlerde, çok da şaşaalı olmayan, kişinin ışıltı olarak ön planda olacağı şeyler son derece önemlidir. Davetlere kimlerin katıldığı zaten önemli bir noktadır.

Kış aylarında bile pudra rengi, kırmızı, zümrüt yeşili, sax mavisi, siyah gibi renkleri kullanırken, kumaş sadelikli çizgiler tercih edilebilir. Uzun ve sade düz kesimine sahip bir kıyafette, taşlarla bezenmiş avize tipi uzun küpeler, özellikle uzun boyunlu kadınlarda çok daha tercih edilmesi gereken bir şeydir.

Balık etli kadınlarda biraz daha sade küpelerin takılması tavsiye edilir. Kolda bir bileklik muhakkak olmalıdır. İnce bileği olan kadınlar kalın kelepçeleri tercih edebilir. Ayrıca özel davetlerde siyah kıyafetlerin kış aylarında son derece tercih edilmesinden ötürü, bu kıyafetleri ön plana çıkartabilecek büyük taşlarla detaylandırılmış takılar, kişiliği ön plana çıkartabilecek mücevherler tercih edilebilir.

Yapıştırma taşla üretilmiş takılar tercih edilmemeli ki, kıyafet ne kadar mükemmel olursa olsun bunu son derece bozabilecek bir olaydır. Aksesuarlarda, ayakkabılarda ve çantalarda olacak metal aksamlar çantalarda ve takılarda aynı renk olmalıdır.

Hafif transparan görüntüsü verilmiş dantel kıyafetlerde, biraz daha büyük taşlar yerine ufak taşlarla bezenmiş küpeler, dantel desenli mücevherler son derece şık olacaktır.

Yorumlar