KADIN

3.529 kez izlendi
5 / 3.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
Cilt görüntüleme cihazının ortaya çıkarttığı sonuçlara göre bir tedavi protokolü oluşturulur.

Öncelikle kişinin cildinde çok fazla gözenekler mevcutsa bu gözenekleri tedavi etmek amaçlı işlemler uygulanmaktadır. Bitkisel cilt bakımlarıyla da bu gözenekler sıklaştırılabilir.

Eğer lekelenme çok yoğunsa bu lekenin yüzdesiyle beraber tedavi protokolü oluşturulabilir. Bu tedavilerde peeling, TCA veya son dönemde çok popüler olan melanom tedavisi uygulanabilir.

Melanom tedavisi oldukça başarılı bir tedavidir. Güneş lekeleri, çil, doğum sonrası lekelerde başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Yüzdeki kırışıklıkların yoğunluğuna bağlı da tedavi protokolleri oluşturulmaktadır. Botoks en çok tercih edilen gençleştirme yöntemidir. Bir diğer yöntem dolgudur. Kırışıklıkların, derin çöküklerin doldurulmasıyla uygulanan bir dolgu enjeksiyonu tercih edilebilir.

Ciltte matlık veya gevşeklik gibi problemlerle karşılaşıldıysa mezoterapi tedavileriyle cildi parlak hale getirmek mümkündür. Işık dolgusu yöntemleri ise, 3 seansta yapılan bir uygulamadır.

Kök hücre tedavisi son 2 senedir Türkiyede çok uygulanan bir yöntemdir. Fibrocell olarak bilinen kök hücre tedavisi, üç seansta uygulanan başarılı tedavilerden birisidir.

Boyun bölgesinde veya çenede bir problem varsa, AWT adlı cihazla ameliyatsız yüz germe işlemi yapılmaktadır.

İple askılama yönteminde ise, kaş, elmacık ve boyun bölgesine çeşitli uygulamalar yapılmaktadır.

Yorumlar