KADIN

22.706 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Boğalar, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. İş hayatınızda aktif olarak hareket edemiyorsanız, mevcut durumlar içerisinde sizi engelleyeni bir şeyler varsa bunun sıkıntısını çekiyorsunuz. Her şeyi kendi içinizde gözden geçirdiğinizde ne kadar tatmin olmadığınızı tartacaksınız Venüs’ün bu geçişi, epeyce uzun sürecek. İş hayatınızla ilgili konularda sizi rahatsız eden konuları çevrenizle birlikte gözden geçirmeniz gerek. Kimliğiniz ve kişiliğinizin önünde sizi engelleyen bir şeyler varsa gözden geçirmelisiniz.
7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Kariyer yaşantınızla ve maddiyatla ilgili konularda yeni bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Farklılık isteğiniz ortaya çıkacak. Yeni bir iş ortaya çıkabileceği gibi, işteki sorunlarınız da ortadan kalkabilir.
11 Şubat tarihinde Aslan burcunda Halkalı Ay Tutulması meydana gelecek. İş hayatınızla ilgili, önümüzdeki altı ayda bir dönüşüm ve yeni gelişmeler yaşanabilir. İçgüdüsel olarak beklediğiniz dönüşüm ve değişim, bu noktada ortaya çıkacak. İş hayatı ve sağlıkla ilgili meselelerin önemi de bu dönemde tekrar vurgulanıyor. Yeni bir iş, ev ya da yaşantının başlangıcını yapmada bu dönem olumlu gelişmeleri ortaya çıkartacak.
18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyrine başlayacak ve 25 Şubat’ta da Halkalı Güneş Tutulması yine aynı dönemde gerçekleşecek. İlham ve sezgi gücünüz artacak. Eğer ileriye dönük planlarınızda bir yavaş ilerleme söz konusuysa, bunu olumlu karşılayacaksınız. Önümüzdeki altı ay, sizin için gelişmelerin yerine oturduğu bir dönem olacak. Sabırlısınız ve sonucu olumlu olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar