KADIN

118.464 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Boğalar, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda gerileyecek. Özellikle iş hayatınız, sağlıklı ve verimli bir hayat sürebilmeniz, iş hayatınız anlamında geçtiğimiz aylara ve bugüne bakabilmek açısında önemli bir au. İş tespitleri, sağlık, iş seçenekleri, çalışma arkadaşlarınızla irtibatınız gibi konularda geriye ve bugüne bakma imkanı bulacaksınız. Venüs’ün bulunduğu geri hareket sizi içten içe agresif kılabilir ve bazı insanların sizi sinirlendirmesine neden olabilir. Ancak üzülmek yerine, bir şeyler sizi sinirlendirse de çok da büyük bir problem olmadığını fark edebileceksiniz. Sakin olup kendinize özenli davranmakta yarar var. Her sıkıntının mutlaka bir geri dönüşü vardır. Artı ve eksileriyle her konuyu stresten uzak durarak incelemelisiniz problemleri.

10 Mart tarihinde Mars, iki yıl sonra burcunuzda seyrine başlıyor. Neyin kazanç getirdiğinin bilinci içerisinde çalışmaya ve kaybetmemek için daha bilinçli bir şekilde adımlar atmaya başlayacaksınız.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Aşkta seçenekleriniz, kriterleriniz gibi konularda inceleyici davranacaksınız. Opsiyonlu düşünmelisiniz. Bu Dolunay ayrıca iş konularında güçlü olduğunuzu size tekrar hatırlatacak. Yeteneklerinizi öne sürerek daha tercih edilebilir olacağınızı fark edeceksiniz. Sizi rahatsız edecek konular olmasına rağmen, halledebileceğinizi bileceksiniz. Yeteneklerinizi hafife almayıp çözüm odaklı ve opsiyonlu olun.

13 Mart tarihinde ise Merkür-Koç geçişi başlıyor. Soğuk kanlılığınızı koruyarak yarım kalan işlerinize öncelik tanıyıp her şeyi gözden geçirerek yeteneklerinizi inceleyin.

20 Mart tarihinde ise Güneş, Koç burcunda olacak. İnsanlardan sakladığınız herhangi bir şey varsa, bunu her yönüyle inceleyeceksiniz. Suistimale uğramamak için yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız.

28 Mart tarihinde ise Yeniay, Koç burcunda doğuyor. Geri planda sizi itekleyen koşullar olmasına rağmen, zihninizin sesine kulak verip infialle hareket etmekten kaçınmalısınız. Yeniay da Koç burcunda oluştuğu zaman Mart ayı sizin için son derece olumlu geçecek. Doğru tercihlerde bulunup isteklerinizi ortaya koyabileceksiniz. Kendinize bir ay tanıyıp biraz sakin olarak bu Yeniay’ın size kattığı gelişmelerin farkına varacaksınız.

31 Mart tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Neye sahip olduğunuzu, ne istediğinizi, neyin faydalı olup olmadığını, geleceğinizi garanti altına alma fırsatlarınızı inceleyip sağlamcı davranacaksınız. Venüs’ün geri hareketi, bu sene diğer senelerin aksine olumlu olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar