KADIN

11.128 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Merkür geri hareketi Şubat ayına damgasını vurmaktadır. 6 - 28 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ve iki ayrı burçta önemli olacak bir geri hareket dönemi geçiriyoruz.

İlki 6-13 Şubat tarihleri arasındaki Kova burcu geri hareketidir. Bu geri hareket özellikle hedeflerimiz, ileriye dönük olarak düşündüğümüz meseleleri tekrar mercek altına almayı gerektirecektir. Bu dönemde şefkat ve sosyal ilişkilerde empati duygumuz yükselecektir. Özellikle bize kendimizi iyi hissettiren arkadaşlarımızla bir arada olmak bu geri hareketi olumlu yönde değerlendirmemizi sağlayabilir.

İkinci geri hareket Merkür'ün Kova burcunda gerçekleşir. Bu da bizim için mesleki konularda önemlidir. Yaklaşık 2 hafta önceki işleri, yeni bir bakış açısıyla ele alacağız. Daha yaratıcı düşünmek adına projeleri ve planları gözden geçirmek mümkündür. Zihin faaliyetleri hızlanır. İş ilişkilerine dikkat edilir. Ancak iş ilişkilerinde inatlaşmalar, sabit fikirli hareketler gündeme gelebilir. Eğer iş başvurusunda bulunmak istiyorsak bu süreç uygun değildir. İş ortamında otoritelerle olan irtibatları çok iyi ele almak gerekir.

15 Şubat tarihinde Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunay ailevi konular üzerinde düşünmeyi sağlar. Ama aynı zamanda mesleki kariyer evinde bir geri hareket söz konusudur. Ev ve ailevi konular üzerinde baskın kimlik oluşturmadan, konuları gözden geçirmek gerekebilir. Birlikte yaşadığımız insanlarla olan ilişkilere dikkat etmek, iş ortamında da gözden geçirmede bulunmak faydalı olacaktır.

18 Şubat tarihinde Güneş Balık burcunda ilerleyecektir. Geri hareket döneminde sosyal ilişkilerde gözden geçirmede bulunulur. Daha yardımsever düşünmek, anlayışlı davranmak şeklinde değerlendirirsek, ulvi duygularla hayatı kucaklayabiliriz.

Yorumlar