KADIN

12.565 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Kasım ayının en önemli gökyüzü olayı 3 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıdır. Bu tutulma, ilişki ve iş ortaklıkları anlamında yapıcı, gerçekçi ve yarar sağlayıcı bir gelişmedir. Güçlü bir ilişkinin temelinin kurulmasında, saplantılı hareket etmek yerine, tarafların verimli olanı tercih etmesi gerekir.

Merkür bu tarihlerde geri harekette olduğu için, aslında geçmişi gözden geçirerek yeniye yer açma anlamında faydalı olabilir. Şimdi oturup enine boyuna, derinlikli olarak düşünmek ve uyumu bozabilecek meselelerden uzak durmak akıllıca düşünmek zamanıdır. Bu tutulma, sadakat, sabır, sağlamlık ve verimlilik olgularının ilişki içinde mutlaka ön planda tutulması gerektiğini sizlere hatırlatıcıdır. Güçlü ortaklıklara vesile olabilir, güçlü ilişkilere zemin hazırlayabilir. Bu tarih öncesi karar verilmiş olan ilişkinin bu tarihte geldiği noktayı gözlemleyerek, ileriye dönük bir seçimde bulunabilir. Ayrıca kişi, ilişki içindeki durumunu, ilişkinin niteliğini, varabileceği sonuçları, gelebileceği noktayı bugüne dek yaşananlar çerçevesinde ele alarak, en azından bu tutulmanın ne anlama geldiğini tahmin edebilir.

Merkür geri hareketini fırsat bilerek oturup problemli ilişkinizi ve probleme yol açan nedenleri birlikte gözden geçiriniz. Merkür, 18 Kasım tarihinde tutulmadaki derecesine ulaştığında ilişkinize yeni bir şans tanıyabilirsiniz.

Yorumlar