KADIN

5.184 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü aşk hayatınızı canlandırıcı, moral gücünüzü yükseltici gelişmelerin göstergesi. Mevcut ilişkinizi kuvvetlendirir. Eğer bekarsanız, karşınıza birini çıkartır. Bu kişi hakikaten güçlü ve olanakları bir hayli yüksek bir hayatı size sunabilir. Bir kısım Boğalar böyle bir görünüm sayesinde evlat sahibi olabilir. Çocukları olan Boğalar, eğitim veya iş hayatında iyi bir pozisyona gelen evlatlarıyla gurur duyar. Genel olarak bu enerji sizi ilimle uğraşmaya, işinizi geliştirmeye, yeteneklerinizi değerlendirmeye dönük bir etkisi de bulunmaktadır. Geniş bir zaman aralığında düşünürsek, yavaş yavaş bunlar hayatınızda yerli yerine oturacaktır.
17 Ekim tarihindeki görünüm, aşk hayatımız başta olmak üzere, çocuklarınız, hedefleriniz, sosyal ilişkilerinizde bilinçli tercihlerde bulunmak, gerçekçi bir şekilde duruma bakmak gerekiyor. Nelerin aksaklık yarattığını veya hangi durumların hayal kırıklığı yaratabileceğini görmemizde yarar var. Böylece yanlış bir yol, yöntem izlememiş, karar vermemiş olursunuz.

İş ve Kariyer
Hafta başındaki görünüm, tek düze yaşamaktan, susturulmaktan ve susmaktan hoşlanmadığınızın göstergesidir. Yanlış gidişata dur demek isteyeceğiz. Kafanızın içindeki değişimlerin gerçekleşmesini diliyoruz. Bir şeyler yapılmalıdır ve beklemeye tahammülünüz yok. Ancak ben derim ki, gerginlikten, birilerini idare edeceğim diye stres altına girmekten sakınınız.
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, her ne kadar işbirliğine açık olmamız gerektiğini söylese de, çalışma hayatımız, günlük tempomuz, sağlığımız, iş ilişkilerimizi titizlikle analiz etmekten yanayız. İdare edip, nasılsa düzelir demeyeceğiz. Her şeyi titizlikle kontrol edeceğiz.

Para
16 Ekim tarihindeki görünüm, sıkı çalışmanın ve yavaş yavaş işlerinizi yoluna koymanın göstergesi. Amacının farkında olan birey, yılmadan çalışmalı ve başarılı olacağına dair şüphesi olmamalıdır. Çünkü kendine güvenen insanın ulaşamayacağı zirve yoktur.

Yorumlar