KADIN

5.082 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Boğalar, ilişki evinizde etkili olacak Mars, Akrep burcu seyri ilişki konularında, birbirinizin kişilik özelliklerine ve hedeflerine saygı duyulması, mevcut durumun gözden geçirilmesi ve dengeye kavuşturulması gereken zaman dilimidir. Taraflar birbirine güç uygulamak yerine problemlerini uzlaşmacı bir tutum, olgun ve mantıklı bir bakış açısıyla ele almalıdır.

İletişim ve haberleşme gezegeni Merkür, Kova burcuna gerileyecek. İş hayatınızla ilgili yeni planlarınızı tekrar gözden geçirerek eksiklerinizi saptamalısınız. Bu yeni bir iş teklifi ise, gözden geçirmeli ve sizin açınızdan olabilecek artı ve eksi durumları mutlaka düşünmelisiniz. Aniden gelen bir teklif veya sizin bazı nedenlerle birdenbire karar değiştirmeniz, başka bir yöne gitmeye karar vermişken tam tersi bir seçimde bulunmanız ve yeni bir adım atmanız yanlış olacaktır.

Jüpiter, Başak burcunda gerileyecek. Bu süre içinde, aşk olgusu, sevdiğimiz şeyler, hayatın keyif verici güzellikleri, çocuklar ve kendimizi ifade ediş biçimimizle ilgili olarak, içsel bir değerlendirmede bulunacağız. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar