KADIN

Bir kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

97.782 kez izlendi
5 / 4.60 - 5 Oy
Gönder Sitene Ekle
Erkeklerin hareketleri çoğu zaman dolaysızdır. Kadınlarda ise durum biraz daha karmaşıktır. Bu sebeple bir kadının bir erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için bazı noktalara dikkat etmek gerekir.
1. Adım
Karşılaşmaları takip edin
İş yerinizde, yemeklerde, hafta sonu eğlencelerinde sürekli karşılaşıyorsanız, bu karşılaşmaların planlı olabileceği ihtimalini düşünün.
2. Adım
Soruları gözden kaçırmayın
Hakkınızda daha çok bilgi sahibi olmak için, çaba sarf edip etmediğini anlamaya çalışın. Ailenizi, yaşadığınız yeri, gelecek planlarınızı, dolaylı yollardan öğrenmeye çalışacaktır.
3. Adım
Mesajlarını önemseyin
Mesajları takip edin. Kadınlar telefon ve internet yoluyla, çok daha rahat iletişim kurarlar. Size arka arkaya e-mail ya da mesaj atıp, üzerinde konuştuğunuz konuyu bir türlü kapatamıyorsa, sizden hoşlandığından şüphelenmeye başlayabilirsiniz.
4. Adım
Kendinizle karşılaştırın
Kendi tavırlarınızla onunkileri karşılaştırın. Saça dokunma, giysi düzeltme, uzun ve mahrem bakışlar atma gibi flört hareketlerini, kadınlar da kullanırlar.
5. Adım
Bakışlarına dikkat edin
Başını hafifçe yana çevirerek sizi seyredip seyretmediğini görmeye çalışın. Sizinle karşılaştığında göz bebeklerinin büyümesi ve yanaklarının kızarması da hoşlanma belirtilerindendir.
6. Adım
Dudaklara dikkat edin
Ağzının hafif aralık, dudaklarının ıslak olup olmadığına bakın. Bu hareket kimi araştırmacılara göre bilinçaltından gelen bir cinsel bölge taklididir.
7. Adım
Ayaklarına dikkat edin
Kadınların, bacak bacak üstüne atarak, hoşlandıkları erkeği altta kalan diziyle gösterdiklerini unutmayın.
Tüm işaretler sizden hoşlandığını gösteriyorsa artık sıra sizde demektir.

Yorumlar