KADIN

106.432 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Başaklar, Venüs geri hareket, 4 Mart-3 nisan tarihleri arasında Koç burcunda gerçekleşiyor ve bu hareketi Mars, 10 Nisan tarihinden itibaren olumlu etkiliyor. İş ve ilişki konularını gözden geçirme anlamında oldukça olumlu bir dönem olacak. Sizi nelerin olumsuz yönde etkilediğini fark edeceksiniz. Buna rağmen, sinir katsayınızı kontrol atlında tutmalı, ilişkilerinizi kontrol etmelisiniz. Kredi alımlarından uzak durmalısınız. Hukukla ilgili ilişkilerinizde sağlamcı olmalı, harcamalarınızı da dikkatli yapmalısınız.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda seyrine başlıyor. Para kazanma amaçlı olarak yüzünüzü dışarı döneceksiniz ancak sağlamcı olmalısınız. Sizin için doğru bir projeyse finansal anlamda rahat bir tercihte bulunacaksınız. Finansal konuları da bu anlamda dikkatli olarak ele alıp sabırlı olmalısınız.

12 Mart tarihinde; Dolunay, burcunuzda oluşuyor. Sizi rahatsız eden meseleler yüzünden huzursuz oluyorsanız sakin olmalısınız. Bu Dolunay, aşk hayatınızla ilgili konularda da doğru tercihleri ve sağlam olanları size işaret edecek. Özellikle evliliği sorunlu olanlarınız biraz daha iletişime önem vermeli, çözüm odaklı olmalı. Sizi denetim altına alan çevrenize karşı daha pozitif ve ılımlı olmalısınız.

13 Mart tarihinde Merkür, Koç burcunda olacak. Sözünüze dikkat edip, finansal konularda ve her türlü ilişkinizde parasal açıdan yarar anlamında inceleme yapmalısınız. Elinizde ne olduğunu ve neyi kaybedip kazandığınızı inceleyeceksiniz. Muhasebenize bir bakacaksınız. Eğer evliyseniz eşinizin mali konularını da inceleyeceksiniz. İlişkide yalnızca kendi çıkarını gözleyen bir taraf varsa, çözüm odaklı inceleyeceksiniz.

28 Mart tarihinde Yeniay Koç burcunda olacak. Tespitleriniz, kanılarınız bu dönemde ortaya koyulacak. Her şeyi koparıp kesip atmaktan yana değilsiniz. Daha sağlamcı olacaksınız.

Nitekim bu şekilde ele almanızı sağlayan Merkür-Boğa geçişi 31 Mart’ta gerçekleşiyor. Bu dönemde biraz bekleyerek inceleyeceksiniz tüm ilişkilerinizi. Mart ayı biraz bekleme ayı gibi görünse de, olumlu bir ay olduğunu söylemek gerek. Bu beklemeler, zararı önlemek için. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar