KADIN

8.372 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
İlk etkili enerji, 1 Ocak tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Yeni Ay'dır. O sırada Venüs geri hareketini sürdürdüğü için, aşk hayatıyla ilgili konularda geçmişe doğru yöneltir. Daha önce ayrıldığımız kişinin yeniden karşımıza çıkması mümkündür.

11 Ocak tarihinde Merkür Kova burcunda seyrine başladığında, çalışma hayatımızla ilgili meselelerde hızlanırız. Çünkü Merkür bu bölgede güçlüdür. Kova burcunda da zekanın hızlandığı, çalışmaların çarpıcı olarak yapılmak istendiği bir zaman dilimidir. Yeni projeler önümüze gelir, ancak biraz çekimser kalabiliriz.

16 Ocak tarihinde dolunay Yengeç burcunda oluşacak. Biz de bu süre içerisinde aşk hayatıyla ilgili meseleleri ele alacağız. Çünkü karşıt burçta Güneş'in ve Merkür'ün hareketinin olduğu bir dönemdir. Güvendiğimiz dostlarla aşk hayatını ve çocuklarla ilgili meseleleri ele alabiliriz.

20 Ocak tarihinde Güneş Kova burcunda seyrine başlar. Çalışma hayatımızla ilgili meseleler üzerinde etkili olur. Bu dönemde kendimizi ifade edebileceğimiz projeler üzerinde duracağız. 30 Ocak tarihinde Yeni Ay'da bu bölgede oluşacaktır. Bu da projelendirme, ekip çalışmaları, iş hayatımızı gözden geçirme, yeni bir adım atma gibi konuları gözden geçirmeyi sağlar.

31 Ocak tarihinde ikili ilişkilerde ılımlı bir hava esecektir. Ilımlı ve şefkatli davranışların eşten beklendiği bir zamandır. Ancak ilişkiye gerçekçi bir şekilde bakmadığımızda sorunlar ortaya çıkabilir.

Yorumlar