KADIN

3.989 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü aşk hayatınızı güçlendiren oldukça kuvvetli bir etkidir. Şu an var olan sorunları kolaylıkla çözüme kavuşturmanızda destekçiniz olur. Çocuk sahibi olabilirsiniz veya çocuklarınızın hayatını garanti altına alacak kararlar verebilirsiniz. Bunlar zamanla çok daha olumlu yöndeki gelişmelerin startı anlamına gelir. Bir dönüşümün ve yenilenmenin aşkta bir hayli etkin olacağını söyleyebiliriz.
17 Ekim tarihinde gerçekleşen görünümünle, ilişkimizi mutlaka dikkatlice gözden geçirmeye ihtiyaç duyarız. Çünkü yanlış bir karar verirsek, ileride hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Öncelikle biz nasıl bir beraberlik yaşıyoruz ve aslında karşı taraftan talebimiz nedir? Partnerimiz nasıl bir kimlik yapısına sahip. Onunla anlaşabiliyor muyuz? Düzgün birine rastlamadığımız için mi, yoksa yaşadığımız ilişkiler nedeniyle mi güven duygumuz azaldı? Bütün bunları mutlaka ele alalım.

İş ve Kariyer
16 Ekim tarihindeki görünüm, rahatlatıcı ve en azından kendi gücünüze güvenmeniz halinde son aylarda yaşanan bazı sıkıntıları farklı bir şekilde ele almanızı sağlar. Sakın ola endişeli düşünmeyin. Durumunuzu bir değişim süreci olarak değerlendirip sakin olursanız çıkış yolu bulabilirsiniz. Beklediğiniz bir haber gelebilir.

Para
12-18 Ekim arası: Haftanın hemen başındaki görünüm, sizi huzursuz eden, üstünüzde yük oluşturan problemlerden bir an önce kurtulma arzunuzu yükseltiyor. Kişisel çıkarlarımızı korumamız, dilediğimiz sonuca ulaşmamız için bir hayli mücadele verebiliriz. Maddi ortaklıklara, kimlerle iş birliği yaptığımıza çok dikkat etmek gerekir. Bir de borcu borçla kapatmayalım, kimseye güvenip zor durumda kalmayalım.
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, maddi konularda başkalarının yararını gözetecek şekilde düşünerek, kendi isteklerimizden vazgeçebileceğimizi gösteriyor. Bu genelde ilişkilerimizi daha fazla öne alarak düşünmenin işaretçisidir. Oysa ki bu Yeni ay’da titizlikle incelemek ve gözden geçirmelerde bulunmakta yarar var.

Yorumlar