KADIN

7.919 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
Nisan ayının ilk iki haftalık bölümünde hem derinlemesine düşünürsünüz hem de aklınıza gelenleri söylemek istersiniz. Bu derinlikle düşünme, biraz da yaşadıklarınızın üzerinizdeki etkisidir. Bir haksızlığa uğradıysanız, olur ya birileri canınızı yaktıysa, sevgiliniz sizi kırdıysa, para kaybettiyseniz, ummadığınız sıkıntılarla karşılaştıysanız bütün bunları ters ve oldukça sert bir şekilde karşılarsınız. Endişeleriniz bir yük gibi omuzlarınıza biner. Olgun düşünmeniz mümkün değildir.

10 Nisan tarihi ve özellikle 15 Nisan sizler açısından gayet olumlu buluyorum. Hem çaba gösterdiğiniz alanlarda doğru tercihlerde bulunarak, hedefinize varabilirsiniz hem de ne istediğinizin bilincinde olarak düzenlemelerde bulunursunuz. Aşk açısından gayet olumludur. İlişkileri güçlendirir. Sorunları ortadan kaldırır ve sadakat olgusunun ilişkide güçlenmesini sağlar. Ayrıca bereketlendiricidir. Maddi ve manevi anlamda size yararlar sağlar. Ticari yatırımlarda, ilişkilerde hayrınıza gelişmeler yaşanır.

25 Nisan tarihinde çevrenizle alakalı veyahut bir işle ilgili yaşanması muhtemel değişim sizi farklı bir ortama, çevreye yerleşmeniz anlamındadır. Bu değişim önce rahatsızı edici gibi dursa da, sonrasında bir hayli yararlı olur.

Yorumlar