KADIN

97.297 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Balıklar, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda geriliyor. Fakat,`son derece olumlu bir gerileme çüñkü Mars, Boğä burcunda olacak. Mali konularda, borçlarda, finansal iliş´kilerde ileriye dönük ve sağlamcı düşünecek, riskten hoşlanmayacaksınız. Yatırımlarınızda güvenilir araçları tercih edeceksiniz. Paranızı nereye yatırıp nelere harcadığınızı inceleyeceksiniz. Uzun süreli borçlara girmeyeceksiniz. Opsiyonlu davranmalı, aceleci davranmamalı, sağlamcı kararlar vermelisiniz.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda seyrine başlıyopr. Sağlam ve uzun ömürlü yatırımlara önem veriyor, bastığınız yeri biliyorsunuz. Aslında siz bir şeye karar verdiyseniz inatçısınızdır. Artı ve eskileriyle bir konuyu ele alabileceksiniz. Bu oldukça olumlu.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. İlişkilerde ya da mali konularda bir takım sıkıntılar olabilir. Ancak ilişkinize ileriyi gözeterek bakmanızda yarar var. Eğer asgari müşterekte buluşuyorsanız, ufak tefek sorunları dert etmeyin. İşinizle ilgili patronunuzla aranızda problemler olabilir. İşinizde her şeyin sizin etrafınızda dönmesini isteyebilirsiniz ancak eğer riskler varsa diretmemelisiniz.

13-20 Mart’ta Merkür ve Güneş, Koç’ta seyrine başlıyor. Parasal konularda hemen öne atılıp risk almamalı, durumunuzu artı ve eskileriyle incelemelisiniz. İşinizi ve bütçenizi bilmelisiniz. Kendinizi ve çıkarlarınızı öne alın.

28 Mart tarihinde kazanç evinizde bir Yeniay doğuyor. Para kazanmak için isteklisiniz, bu yönde yolculuklar olabilir, toplantılar olabilir ve bunlar size kazanç getirebilir. Ancak riskten uzak durmalı, elinize geçeni değerlendirmelisiniz. Bu enerjiyi bu tüyolarla değerlendirin.

31 Mart tarihinde Merkür, Boğa burcunda seyrine başlıyor. Bu hareket, berekettir. Hesap kitap yapmanızı sağlayacak ve ailenizle olan ilişkinizde güvenilirliği önemseyeceksiniz. Bir teklif geldiğinde neleri getirip götüreceğini inceleyeceksiniz. Her şeyi analiz ederek ilerlerseniz, bu söylediğimiz çerçeve içerisinde olumlu bir ele alış süreci içinde olacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar