KADIN

12.763 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
3 Kasım tarihindeki güneş tutulması, Merkür geri hareketiyle aynı zamana denk geliyor. Hem gelişim hem büyüme hem de yenilik anlamındaki her durumun gözden geçirilmesi şart. Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız o alanla ilgili bilgileri, araştırmanızı mutlaka yapınız. Çünkü bu sizi geliştirici ve doğru bir yön belirlemenizi sağlayıcıdır.

Tutulma derecesi Mars ile bir görünüm yapacak. Bu durum ilişkinizle ilgili gelişimin zorlayıcı olduğunu gösteriyor. İş ortaklıklarında da dikkatli olmak gerekiyor. Ancak ben bu görünümün çok büyük bir soruna yol açmadan, tarafların kendi aralarında dürüstçe konuşarak bir çözüme ulaşabileceklerini düşünüyorum.

Tutulmanın, güçlü Pluto ile olumlu görünümü, hedefinizin artık belirlendiğini, yetenekli olduğunuz alanlarda bir çok kişiye danışmanlık vereceğinizi söyleyebilirim. Mesleğiniz bu olmayabilir. Ancak şu var ki, seçeceğiniz alanda bir çok insana yardımcı olabilirsiniz. Bu tutulma, önünüzü görmenizi, bulunduğunuz çevrede sesinizi duyurmanızı, gelişmenizi sağlayıcıdır.

Yorumlar