KADIN

2.958 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü bekar Balıkların evlilik şanslarını yükselticidir. Karşınıza çıkabilecek bir kişinin göstergesidir. Problemli ilişkisi olanların bunları aşabilmesinde yardımcıdır. Bu gibi gelişmeler hayatınızda bir dönüşümün ve yenilenmenin de göstergesidir. Bir start gibi düşünelim. Taşlar yerine oturmaya başlıyor diyebiliriz. Ayrıca güçlü bir kişiden göreceğiniz desteğin, bir ortaklık teklifinin de göstergesidir.
16 Ekim tarihindeki görünüm, gayet olumlu. Hem ilişkinizi detaylıca gözden geçiren bir partneriniz var hem de sizin ona olan bağlılığınız gayet hoşuna gitmekte. İlişkisi olmayanlar Balıklar, lütfen endişeli düşünmeyin. “Hep mutsuzdum, hep yanlış ilişkiler yaşadım, bundan sonra hiçbir şey benim yüzümü güldürmez artık” demeyin. Sakin olun ve öz güven duygunuzu, inancınızı koruyun.

İş ve Kariyer
17 Ekim tarihindeki görünüm, sizi yormakta hatta uğraştırmakta olan kişi veya işlerin, gelişim anlamında, ilerisi adına hakikaten yararlı olacağını gösteriyor. Şimdi ayrıntılı ve titiz çalışmanız gerekiyor. Belki de hiç olmadığı kadar bir çok meseleyle boğuşuyorsunuz. Ancak doğru hedef üzerindesiniz. Pes etmeyiniz.

Para
Hafta başındaki görünüm, parasal konularda özellikle ilişkilerin öneminin bir hayli fazla olacağını gösteriyor. Şu andaki mevcut sıkışıklığın çözümlenmesi için işbirliği şart gibi. Ancak bizim, işimize pek gelmeyecek. Yatırım, kredi alımı ve ortaklaşa işlerde dikkatli olmamızda yarar var. Hızlı kararlar vermeyelim.
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, ortaklaşa iş veya özel ilişki içinde olduğumuz kişilerle alakalı konularda uyumlu düşünsek dahi, öncelikle ilişkimizi titizlikle gözden geçirmemiz lazım. Nasıl biriyle beraberiz? İlişkimiz ilerisi adına nasıl bir yol içeriyor? Sevgi alışverişimiz sağlam mı? İş ortaklığında da aynı durum geçerli. Maddi açıdan güvenilir mi değil mi, bakmak gerekiyor.

Yorumlar