KADIN

108.260 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Aslanlar, 4 Mart-3 Nisan tarihinde Venüs, Koç burcunda gerileyecek. Akraba ilişkileri, girişimler, seyahatler, tecrübe, akademik kariyer konusunda güvenli hareket etmekte yarar var. Bu geri hareket Mars etkisiyle sorun oluşturmaktan uzak bir etkiye sahip. Bu düşünmeden atılmayan adımları, durdurucu bir enerji. Kazanmaya dönüksünüz, ancak bu işlerin artı ve eksilerine bakmalısınız. Özellikle iş ilişkilerinizde dikkatli ve yavaş davranmalısınız. Ancak bu, zarar verici bir yavaşlamadan ziyade, kendi gücünüzü tespit etmenizi sağlayıcı bir yavaşlamadır. Özellikle güvenilirliğe çok önem vermelisiniz. Arka planda attığınız adımların ne kadar güvenilir olduğunu ölçeceksiniz. Yeni ilişkilerde hemen kapılmaktan yana olmayın.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda seyrine başlıyor. İş hayatınızla ilgili kazanca dönük düşünüyorsunuz. Şu anki ilişkiniz kariyer ve maddi anlamda sizin için güçlendiriciyse herhangi bir sorun yok. Biraz beklemede kalarak durumu ölçüp tartmalısınız. İstikrar taraftarısınız.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Bu tarihte oturup düşünmeli, nelerin sizi rahatsız ettiğini ortaya koymalısınız. Sağlık problemleri ortaya çıkabilir, ancak bunlardan kurtulmak için Dolunay, oldukça etkili. Merkür’ün Satürn’le dikkat çeken ve rahatsız edebilecek bir görünümü var Dolunayda. Bu ise, istikrara yönelmenizi ve partnerinizle ilişkinizde de maddi konulara bakmanız gerektiğini işaret ediyor. Bu Dolunayda bilinçli ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Bu Dolunay, size olumlu ve olumsuz her şeyi gösterecek.

13 Mart tarihinde Merkür, Koç burcunda, 20 Mart’ta da Güneş, Koç burcunda olacak. Her ikisi de seyahat ve görüşmeleri işaret ediyor. Bu görüşmeler, işle alakalı. Mart ayında beklemeyi öğrenmeli, güvenilir seyahat firmalarını tercih etmeli ve dikkatli olmalısınız.

28 Mart tarihinde Yeniay, Koç burcunda doğuyor. Bu ay, iş konuları oldukça etkili. İş ve ticari konularda güvenilirliği merkez almalı, zaman konusunda opsiyonlu olmalısınız. Hukuki konularda ve yeni iş konularında sabit fikirli davranmamalısınız.

31 Mart tarihinde ise Merkür, Boğa burcunda olacak. Dünyayı belirli bir endekste değil de geniş bir anlamda ve maddi manevi zararları da hesaba katarak gözden geçirip incelemelisiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar