KADIN

29.356 kez izlendi
5 / 3.67 - 3 Oy
Gönder Sitene Ekle
2014 yılında Aslan burçları için çok önemli ve merkez alınması gereken enerjilerin ilki ocak ayında etkili. Sağlık konuları ve iş hayatıyla ilgili konular üzerinde biraz rahat davranmak ve her şeyi ince eleyip sık dokumamak gerekiyor. Beden sağlığımıza, fiziksel sağlığımıza önem vermemizde fayda var.

Diğer etki Marsın mart ayındaki geri hareketidir. Mart mayıs ayı arasında bir geri hareket var, bu da çevre ilişkilerinde önemli. Yakın çevremizdeki kardeşlerimizle ilişkimize önem veririz, bir çevre değişimi düşünüyorsak bu çevre değişimi üzerinde dururuz, ani karar vermeyiz, bir analizde bulunuruz. Özellikle düğüm aksı bu konularda önemli, başka bir şehre ya da ülkeye yerleşmek, bir ortam, mahal değişiklikleri konusunda da bizim için önemli bir dönem başlıyor ama hep aklımızın başımızda olması lazım, özellikle de bir değişim düşündüğümüzde uzmanlara da danışmakta da fayda var, içinde bulunduğumuz duruma göre aceleci kararlar vermemeliyiz. Zaten bir değişimi bu yıl bize söylemekte ama bakalım hangi zamanda daha olumlu olacaktır.

Nisan ayına baktığımızda koç burcunda bir ay tutulması var. Bu eğitim alanında olsun uzaklara yerleşim bilgilenme ticari konularda cesaretlendirici, kuvvetlendirici. Özellikle etrafta bir durum analizi yapmak gibi. Eğitime hazırlanan kişilerin derslerini gözden geçirmeleri, ticaretle uğraşanların çok acil kararlar vermemeleri, başka bir şehre yerleşmeyi düşünüyorsak bunu olurlu olmasına dikkat etmek lazım, çünkü Mars geri harekette olduğu için verdiğimiz kararlar daha sonra pişmanlık yaratabilir. Sakin bir şekilde aklımız başımızda ilerleyelim. Nisan ayında sağlık kontrollerimize önem verelim. Olumlamalar, pozitif düşünceler, moral yükseltici çalışmalar, yarım kalan tetkiklerimiz, çalışma hayatında gerilimden uzak durmaya önem verelim. Nisan ayının sonunda kariyer hayatımızla ilgili konularda etkili olacak bir tutulma var. Burada da maddi ve manevi anlamda kariyer değişikliğinin getirilerini artı ve eksileriyle ele almakta fayda var.

Mayıs ayında mali konularda dikkatli olmakta yarar var. Çevre değişikliklerinde Mars düz seyrine geçtiği için düşündüğümüz kararları tekrar değerlendirdiğimizde olumlu buluyorsak çevre değişikliklerini bu tarih itibariyle gerçekleştirebiliriz.

Haziran ayına baktığımız zaman özellikle bilgilenme ve eğitim alanlarında olumlu ve hızlı kararlar var. Yüksek eğitim, yurtdışı eğitim kararlarında, çevre değişimleri, yabancılarla görüşmeler ve işbirliği anlamında güzel, rahatlatıcı, etkili ve yaratıcı bir dönemdir. Düşündüğünüz yenilikleri haziran ayında ele alabilirsiniz.

Zaten temmuz ayında harika bir enerji oluşacak. 12 yıl sonra ilk kez Jüpiter aslan burcunda olacak. Bu da aslan burçları için ışık ışık bir enerji. Artık kendi kararlarınızı vereceksiniz ve ne yapmak istediğini bilenler için atak olma zamanı, moraliniz yükseliyor, o pırıl pırıl aslanlar etrafımızda bize de zenginliklerini katacak. Ailevi konularda da olumlu ve doğru kararların verildiği güç birliğinin sağlandığı bir zaman dilimi ama aile içinde bazı sorunlar varsa temmuz ayında biraz dikkatli olalım. Ama ben çok büyük problemler çıkaracağını sanmıyorum. Bir tutku halinde yuvamızı istemek belki bir yuva değişimi yeni bir ev satın aldık, ki burada da kuvvetlendiğimizi yeni bir döneme o evin içerisinde enerjik bir şekilde başlayacağımızı söyleyebiliriz.

Ekim ayında ay tutulması koç burcunda gerçekleşiyor bu da uzakları temsil ediyor. Belki üniversiteyi yeni bir şehirde okuyacak olanlar ya da ticari atılımlarda bulunmak isteyenler, ailesi ile ilgili konularda özellikle belki de aileden uzak olmak, ya da yeni bir çevreye adım attıysak o çevreye yabancılık çekmek gibi, fakat çok da rahatsızlık verecek bir ay tutulması olarak görmüyorum. Hemen ardından da güneş tutulması da ev alanı içinde gerçekleşiyor bu da bütünüyle evimiz içine odaklanmamız, ailemizi güçlendirmemiz, ailevi ilişkilerimize önem vermemiz anlamına geliyor.

Aralık ayında yolculuklar ve çalışma hayatı ve sağlık ile ilgili konular üzerinde duracağız. Çabuk parlamalar, çabuk sinirlenmeler olabilir, ama madem bunu biliyoruz o zaman tedbirimizi de almak zorundayız. Yılın sonunda aşk hayatımızda etkili olacak Satürn yay burcu seyri başlıyor. Eğitim alanınız artık aşk oluyor, demek ki olgunlaşmayı aşk ile sağlayacağız. Belki çocuk sahibi olma çocuklar ile ilgili sorumluluklar alma dönemi olarak da 2014 yılını noktalamış olacağız.

Yorumlar