KADIN

10.085 kez izlendi
5 / 1.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
Haziran ayının ilk on günlük diliminde, özellikle ev hayatınız, aileniz, güvencenizle alakalı konuları bir hayli önemsersiniz. Duygusal dünyanızda olan bitenler sizin için bazen endişe konusu olabilir.

Geleceğim ne olacak, geçmişte şunu yaşamıştım, acaba sevgilim beni seviyor mu? Yalnızsanız durum daha da zordur. Neden hayatımda kimse yok, ben hep yalnız mı olacağım diye kendi kendinize dertlenirsiniz. Eğer kimsenin bilmediği gizli bir ilişki yaşıyorsanız, duyarlılığınız çok daha yüksek olur. Onu çok fazla görememek, gözlerden uzak bir ilişki yaşamak pek kolay değildir. Benim size tavsiyem bu süreçte ilişkinizi gözden geçirmenizdir. Kırılganlık, aşırı ilgi beklentinizi makul bir seviyede tutmaktır.

8 Haziran tarihindeki Yeniay, gayet olumludur. Kendi adınıza yeni kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Konuşmak, yazışmak, haberleşmek kanalıyla bağlantılar kurarak, dış dünyada kendinizi ifade edebilirsiniz. Ancak birileriyle ortaklaşa bir iş düşünüyorsanız ilerisi adına düşünmenizde yarar var. Bu tarihte vereceğiniz karar veya atılımda bulunacağınız iş, 23 Haziran tarihinde netleşmiş olur. Duruma bakmakta yarar var.

26 Haziran itibariyle birçok mesele yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissedersiniz. Hassasiyet yüksektir ve derdinizi kimseye anlatmak istemezsiniz. Dışarıda olan bitenleri, iç dünyanızda sürekli gözden geçirirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza dikkat ediniz.

Yorumlar