KADIN

4.273 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Hafta başındaki önemli bir görünüm, hayatımıza yenilikler katmak, değişimde bulunmak arzumuzu yükseltiyor. Çevresel anlamda olsun, insanlarla birebir ilişki anlamında olsun hep daha yeni, daha işlevsel olana yöneleceğiz. Birilerine uymak değil, kendimize göre doğru olanı yapmaktan yana kararlar verebiliriz. Ani bir yolculuğa çıkabiliriz. Önemli bir karar verebiliriz.

İş ve Kariyer
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeni ay, çevremizle olan ilişkimizde, iş girişimlerimizde, eğitim hayatımızda ve genel olarak bir aylık süreçteki tüm işlerimizde dengeyi, adaleti, eşitliği, nezaketi ve ortaklaşa düşünmeyi işaret etse de parasal konular söz konusu ise titiz bir incelemede bulunmayı bilmemizde yarar var. Bir değişim düşünüyorsak mutlaka artı ve eksileriyle ele almamız yararlı olur. Çabucak karar vermeye açığız. Merkür-Satürn görünümü ise, doğru bir tercihte bulunabileceğimizi işaret ediyor. Finansal konularda ani kararlar vermekten kaçının.

Para
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, finansal girişimler, çalışma hayatınızla ilgili konularda derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Her şeyin düzgün şekilde işlerlik kazanmasında yardımcınız olacak. Yeniden bir dönüşüm ve değişim hali söz konusu. Bunlar zamanla yerli yerine oturacaktır. Paranızı en uygun şekilde değerlendirmeniz mümkün.
16 Ekim tarihindeki görünüm, aza kanaat etmek yerine refah yaşamaktan yanayız. Elinize bir olanak geçtiğinde yaşanmamış onca yılın acısını çıkarabilirsiniz. Gelir konusu çok önemli. Buna paralel olarak iş hayatınızın da mutlaka iyileşmesi şart. Sağlığınız tabii ki önemli. Belki yaşınız gereği veya uzun zamandır bir problem sizi rahatsız ediyor. Bundan tümüyle kurtulmak istiyorsunuz.

Yorumlar