KADIN

4.687 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Bu dönemde çalışacağız, çabalayacağız ve kazanç elde edeceğimiz işlere yöneleceğiz. Yeteneklerimizi geliştireceğiz ve beceri kazanacağız. Gerçekçi düşüneceğiz ve olur olmaz insanlarla iş yapmayacağız. Hesabımızı bileceğiz. Sağlığımıza önem vereceğiz. Başkalarıyla olan ortaklaşa ilişki ve işlerde, kredi veya bankalarla alakalı konularda riskli işlere kalkışmayacağız. Paranın düzgün ve sağlıklı bir yaşam geçirme yönündeki önemini kavrayacağız. Ancak sürekli endişeli, takıntılı tarzda parayı ele almayacağız. Üretken olacağız.

İş ve Kariyer
6 Ekim tarihinde, uzun vadeli amaçlarınızı gerçekleştirmek için, sakin ve aklı başında hareket etmek gerekir. Memnun olmadığınız bir ortamda çalışıyor olabilirsiniz. Size göre bu şartlar zorlayıcıdır. Ancak bu iş gelecek vaat ediyorsa, sabır gerektiricidir. Sizin de sabretmeye pek gönlünüz yok. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Bel, fıtık, böbrek, migren, üreme organlarındaki problemlerinizi geciktirmeden tedavi ettirmenizde fayda görüyorum.

Para
Bu süreçte paraya bakış açımız, kazancımızla alakalı konular ve bu yönde kurulan ilişkilerin hayatımızdaki yeri bir hayli önem kazanır. Gelirimiz yeterli mi, geçimimizi sağlıyor muyuz, eğer yatırım düşünüyorsak ne yönde karar almalıyız? Bütün bunları iyice ölçüp biçmekte yarar var. Gelir sağlayan, ufak tefek işler yapabiliriz veya elimizdeki miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılarız. Hesabımızı biliriz. Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz. İyi haftalar diliyorum.

Yorumlar