KADIN

9.112 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
Yolculuğa çıkmak, kararlı ve hızlı düşünmek, eğitim ve ticari konularda girişimci olmak Nisan ayının ilk iki haftalık bölümünde hayli etkilidir. Bir işiniz çıkmaza mı girmişti. Alın size güçlü bir enerji. gidin ve onu çözün. Hedefiniz mi var. İşte size cesaret. Çekinmeden kitlenin ve o hedef sizin olsun. Ne zamandır bir girişimde mi bulunmak istiyordunuz. Buyurun yapın. bu süreçte bilginizle, tecrübelerinizle, doğal yeteneklerinizle siz bir bütünsünüz. Çözüm bulmada üstünüze yok.

10 Nisan tarihi itibariyle elde etme istediğiniz hedefinize azimle kitlenmelisiniz. Eğer siz kendinizden emin olursanız hem iş hem toplumsal hayatınızda hemde sorumluluk aldığınız işte başarı kesindir. ancak profesyonel ilişkilerinize mutlaka dikkat ediniz.

15 Nisan tarihinde şansınız yükselecektir. Kendinizi garanti altına alabilecek işler karşınıza çıkar. İş sorunlarınız çözüme kavuşur.

25 Nisan tarihindeki Ay Tutulması ev sınırlarınız içinde dikkatli olunuz. ailenizle alakalı konulardaki gelişmeler bir hayli hassas düşmenize yol açar. Herkesin şapkasını önüne koyup düşünme zamanıdır. Ev alış - satış, yatırım gibi konularda dikkatli olmakta yarar var.

Yorumlar