KADIN

102.523 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Akrepler, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda gerileyecek. Bu önemli ancak çok olumsuz bakmamalısınız çünkü onu destekleyecek Mars, burcunuzda ılımlı bir etki yaratıyor. İkili ilişkilerde, psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi gözden geçirmeniz ve en önemlisi çalışma hayatınız anlamında oldukça etkili. İş ortamınızdan hoşunuza gitmeyen, canınızı sıkan, ikili ilişkilerde sizin canınızı sıkan şeyler karşınıza çıkabilir. Mevcut resme bakmanızda yarar var. Hayatın, hareket halinde olduğunu bilmeli ve artı ve eksileriyle olayları değerlendirmelisiniz. Bir anda refleksif adımlar atmamalısınız, sağlamcı ve verimli olmalısınız. Sağlık kontrollerinizi yaptırın. Sizi hep ileriye götürebilecek ve verimli adımlar atmalısınız. Herkes bu geri hareketten nasibini alacağı için biraz dikkatli ve anlayışlı davranmalısınız.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda olacak. Bu geçişte, özellikle partneriniz biraz baskın ve eleştirel davranabilir, inatçı olabilir. Bunu bu hareket içinde, gerekirse ılımlı düşünerek bir düzene getirebilirsiniz. Diyelim ki bir probleminiz vardı, bu problemi maddi ve manevi anlamda ele almalısınız. Karşınıza yeni bir partner ya da iş ortağı çıktıysa bu ikisini de olumlu ve olumsuz yönleriyle değerlendirmelisiniz.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Atak olmak istiyor, problemleri inceliyorsunuz. Bu Dolunay size, aşkta kriterleri yüksek tuttuğunuzu gösterecek. Her şeyi daha dengeli düşünmelisiniz. İlişkinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Belki partneriniz doyumsuz davranıyordur, bunu engellemek de iletişimle mümkündür. Bütçenizi aşmamaya dikkat etmeli, planlarınızı bütçenize göre yapmalısınız.

13 ve 20 Mart’ta Merkür ve Güneş Koç burcunda seyrine başlıyor. İş hayatınızdaki sorunlar ortaya konabilir. Bunların seyrine bakmalı, ilişkilerinizi incelemeli, iletişiminizi önemsemeli, daha opsiyonlu ve stresten uzak davranmalısınız. Bu dönemde acil olmadıkça estetik operasyonlardan uzak durmalısınız.

28 Mart tarihinde Yeniay, Koç burcunda doğacak. Burada da iş ortaklıklarının bir ay opsiyonlu ele alınmasında yarar var. Daha önceki sağlık problemlerinizi de doktorunuzla ele almalı, ikili ilişkilerde verimliliği ön plana alıp iletişim kurmalısınız.

31 Mart tarihinde de Merkür, Boğa burcunda olacak. Bu geçiş, partnerinizle sıkıntılarınızı konuşmanızı sağlayacak. Partneriniz baskın davransa da, sakinliği elden bırakmayıp verimliliği önemseyerek iletişim kurmakta yarar var. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar