KADIN

12.889 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
3 Kasım tarihindeki güneş tutulması, sizin öncelikle yeni hedef alanlarında mücadeleci ve aklı başında ilerlemeniz yönünde etkilidir. Hayattan beklentilerinizi ciddi anlamda belirlemeniz ve hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini bilmenizi sağlar.

Tutulmanın gerçekleştiği günkü gökyüzü görünümlerini iyi anlamak lazım. Merkür burcunuzda geri harekette olacak. Bu sayede kendinizi gözlem altına alacaksınız. Bunu ciddi anlamda yapmanız gerekiyor. Aşırı uçlarda yaşamak yerine doğru yönde ilerlemek durumundasınız. Bu tutulma, çevrenizle olan bağınızı güçlendiricidir. Bildiğiniz, aşina olduğunuz alanda size fırsatlar getiricidir.

Sizi yakın çevrenizde bulunan insanlarla güçlü bağlantılar kurmanız için teşvik edicidir. Eğitim veya iş hayatınızla ilgili konulara önem vermenizi sağlar. Ancak asıl önemli nokta, hedefim bu diyerek yol almanızda yardımcı olur. Artık büyüyorsunuz. Yaşınız genç ise, bu hayatınız için düzgün bir adım ve amaç belirlemenizin işaretçisi. Orta yaşta iseniz, emekliliğiniz ve yeni bir hayata başlamanız demektir. Titiz ve dikkatli bir şekilde bir görev üstlenebilirsiniz. Yeni bir işe adım atabilirsiniz. Kendiniz için yeni bir sayfa açabilirsiniz. Artık istikrarlı bir yaşam kurmanız için bu tutulma destekleyicidir. Bazı Akrepler için ruhsal çalışmalar, danışmanlık ve belli bir kitleye hizmet vermenizi sağlar.

Yorumlar