KADIN

4.560 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeni ay, huzur arayışımızın, her meselede güzelliğe olan ihtiyacımızın, hiçbir şeyi sorun etmek istemeyişimizin işaretçisi olsa da, ileriye dönük bir karar vereceksek titizlikle düşünmeliyiz. Çünkü böyle olduğu takdirde doğru bir yön bulmamız mümkün olur. Yeni ayın oluştuğu güne, Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacağız. Bu da gösteriyor ki, yenilik, değişim ihtiyacımız bir hayli yoğun. Ani kararlar verebilir hemen uygulamak isteyebiliriz. Merkür-Satürn görünümü ise, olasılıkları hesaba katmadan hareket etmenin sakıncaları olacağını hatırlatıyor. Kaybetmek istemiyorsak, aklımızı başımıza almalıyız.

İş ve Kariyer
Haftaya adım atarken, çalışma hayatınızla ilgili konularda denetim altına alınmaktan, kurallardan pek hoşlanmazsınız. Serbest çalışmak istersiniz fakat dışarıdaki koşullar nedeniyle bunu yapmakta zorlanırsınız. Sağlığınıza dikkat etmekte ve gerginlikten uzak durmakta yarar var.
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, tüm burçlar gibi sizin açınızdan da olumlu buluyorum. Çevre değişimleri, hedeflerinizi gerçekleştirme, işinizde ilerleme, bir projenin başarılı şekilde sonuçlanması gibi yansımaları bulunmakta.
16 Ekim tarihindeki görünüm, gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret gösteriyor. Bir sistemin içinde olmak, birilerine hizmet etmek veya onların isteklerine göre hareket etmek zorunluluğu sıkıcı gelse de, kapasitenizin üzerinde çalışarak hedefinize ulaşacağınızı bilin.

Para
17 Ekim tarihindeki görünüm, yaşamdan ne beklediğiniz, hedefleriniz, arkadaşlıklarınız ve kendinize duyduğunuz inanç anlamında önemlidir. Bu karşıtlığın doğru anlamda değerlendirilmesi için öncelikle kendinizi bir gözden geçirin. Sizin hedefiniz nedir? Özgüveniniz ne durumda? Kimlerle bağlantılarınız var ve kimlerle arkadaşlık ediyorsunuz? Üye olduğunuz ve faaliyette bulunduğunuz dernekler, kulüpler var mı? Sizi dış dünyada kimler tanıyor? İlişkilerinizde seçici misiniz? Venüs-Başak burcunda ilerlediği için bu konulara titiz bir şekilde eğilmeniz ve durumunuzu gözden geçirmemiz lazım.

Yorumlar