KADIN

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 00:29 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hassas düşünmenin, değerlerine sahip çıkmanın ve geçmişte yaşanılanlar ışığı altında tedbirli olmak gerektiğinin işaretidir. Sosyal yönden hem kendisi hem de ilerisi adına ayrıca ilişkisiyle alakalı konular üzerinde yaratıcı düşünmeye çalışan birey, tamamen geleceğini garanti altına alma peşindedir. Yani ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini bilerek yol aldığında, gücünün iki misli artacağını bilmelidir. Hayalleri yoğun, kendini hırslı bir şekilde ortaya koyma arzusu büyüyen birey bunları güvendiği insanlarla paylaşabilir ve onların fikirlerini alabilir.

Saat 07:36 Ay-Uranüs görünümü, işimiz gücümüz, sağlığımız ve ilişkimize farklı bir pencereden bakabilmemizde yardımcı oluyor.

Saat 07:56 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, iş hayatımızın gündelik temposu içinde dağılmadan işlerimizi yoluna koymak gerektiğini gösteriyor. Duygusal içtenliğe, etrafımızdaki insanların tevazu içinde hareket etmesine fazlasıyla ihtiyaç duyuyoruz. Biz nasıl, iyi niyetimizle çevremize yardımcı oluyorsak onların da böyle davranmasını bekliyoruz. Ayrıca kendi fikirlerimize, planlarımıza, mücadelemize inanmak durumundayız. Bilgi kirliliğinden uzak durmamız, gelişimimiz açısından gerçekten gerekli olana yönelmemiz mutlaka gerekiyor. Bazen içinde bulunduğumuz şartlar öyle dağınıktır ki, hangi alanda kendimizi ifade etmemiz gerektiğine karar veremeyiz. Oysaki yapılması gereken, ideallerimize uygun seçimlerde bulunmak. Karşımıza çıkan engelleri dünyanın sonu olarak görmemek lazım.

Saat 09:48 Ay-Chiron görünümü etkisi, çalışma hayatınız veya kişisel olarak üstesinden gelmekte zorlandığınız meselelerin sizi yorduğunu gösteriyor. Birileri size dert anlatıyor ancak kimse sizin ne çektiğinizi görmek istemiyor sanki. Yaşadıklarınızı hafife almaları canınızı sıkıyor.

Saat 11:38 Ay-Jüpiter görünümü, günlük hayatta karşılaştığımız zorlukları, mecburiyetleri geride bırakıp rahatlama arzumuzun işaretçisidir. Elimizden geldiğince insanlara yardımcı oluyoruz. Bütün gün, birçok işle uğraşıyoruz. Koşturuyoruz. Bazen ailemiz bazen başkaları için didiniyoruz. Bu saat sonrası isteğimiz biraz huzur bulmak, anlaşılmak ve desteklenmek olacaktır.

Saat 13:38 Ay-Satürn kavuşumu, ciddiyetin işaretçisidir. Hiçbir şeyi hafife alamayız, görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Bizden kıdemce veya yaşça büyük kişilerin baskısıyla karşılaşabiliriz. Bizi yönetmeye kalkışmaları, neyi nasıl yapacağımızı söylemeleri duygusal anlamda yorucu gelebilir. Daha sakin ve ılımlı düşünmeye çalışalım.

Saat 20:33-25 Ocak saat 01:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzuru içinizde duyabilmeniz için, baskılardan uzak, dengeli bir paylaşıma olan ihtiyacınız büyüktür. Hani sorunlar olsa dahi, tatlılıkla bir şekilde çözüm bulunmaya çalışılmalı diye düşünebilirsiniz. Sizin isteğiniz diğer insanlardan farklı yönlerinizin en azından değer bulması ve buna göre de, ufak meselelerin büyütülmemesidir.

Gün boyu içinizden geçirdiğiniz, yürekten istediğiniz her şey sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç