KADIN

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler Salı gününe, 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde merhaba diyoruz. Bu enerji, toplum içinde, iş konularında ve de maddi meselelerdeki yaklaşım tarzınızı, biraz daha akıllıca ele almanın gerektiğini gösteriyor. Çoğu zaman şahit oluyorsunuz. Başkaları nasıl da, çıkarlarına uygun şekilde davranıyorlar. Oysaki siz, böyle biri değilsiniz. Ama hayat size, artık sen de oyunu kuralına göre oynamalısın diyerek ikazda bulunuyor.

Saat 10:07 itibariyle etkili olacak Ay-Oğlak burcu geçişinde sağlam bir ilişkiniz varsa moraliniz tamdır. Yalnızsanız, karamsar düşünmeniz mümkündür. Henüz yeni biriyle tanıştıysanız sağlam biri olmasını dilersiniz. Sorunları olan bir ilişki yaşıyorsanız, mesafeli davranmanız mümkündür.

Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, ilişkimizi ilgilendiren konularda, daha olumlu düşünebiliriz. Eğer bir mesele varsa onu halledebilmek mümkündür.

Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinizle ilgili konularda ciddi ve geleceğe dönük düşünülmenin önemini vurguluyor. Kararlar çok iyi analiz edilmelidir. Söz ve davranışlar, daha önce yaşananlar bu bakış açısıyla gözden geçirilmelidir.

Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünüm etkisinde, ailemizin huzuru, geleceğimizin garantisi bizim için önemlidir. Yeni ve farklı projeler üzerinde çalışarak gelirimizi yükseltmeye, doğru adımlar atarak kimseye muhtaç olmadan ayakta durmaya gayret gösteririz.

Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç