KADIN

Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yaylar 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı günümüz başlıyor. Yenilikleri uygulamak için, harekete geçmenizi sağlıyor. Değişimlerin çoğu size heyecan verici gelir. Hatta bu hızlılıkla nasıl başa çıkacağınızı bile düşünmezsiniz. İlginizi çeken her konuya merak duyarsınız. Kimlerle bağlantıya geçmeniz gerektiğini bilirsiniz. Aşk hayatınız da bu hızlılıktan nasibini alır. Çabucak ilişki kurmak, tanışmak, görüşmek, buluşmak bu etki altında kolaylaşır.

Saat 10:07 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Kötümser düşünmek yerine, çaba sarf ederek, disiplinli çalışmakta fayda var. Yarınlarınızı garanti altına almak istiyorsanız, bastığınız yeri bilmeniz şart. Hangi konuda olursa olsun ciddi düşünmeli ve kendinizden emin olmalısınız. Çünkü bu güven duygusu, yanlış yapmanızın önünüze geçer.

Saat 16:15 Ay-Güneş görünüm etkisinde, finansal işlerimizi, evimiz, ailemizle ilgili konuları kolaylıkla halledebiliriz.

Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her işimizde ve kararımızda ister istemez geleceğimizi düşünmemiz gerektiğini vurguluyor.

Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, proje hazırlığı, yeni bir iş, yeni ve farklı bir ortama giriş, sosyal yaşamın canlanması anlamına gelir. Önümüzdeki bir iki gün gayet olumlu haberler almanızı sağlayıcıdır.

Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç