KADIN

Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 00:29 Merkür-Neptün olumlu görünümü, aklınızın tümüyle ailevi, parasal ve ortaklıklar konusu üzerinde odaklanması anlamı taşır. Kişi kendini aşırı duyarlı, değişken bazen de kaprisli bir şekilde ifade edebilir. Bunun nedeni, kırılganlığı ve kendi içinde bir türlü çözüme kavuşmayan sorunları yüzündendir. Aslında burada yapılması gereken, soruna yol açan noktaları gözden geçirmek, duygusal düşünmemek ve kararlarınızı sürekli değiştirmemektir. İyi bir odaklanma sayesinde günü gayet verimli geçirmeniz mümkün olduğu gibi, bu oluşumun size sunduğu yaratıcılıkla yeni çıkış yolları keşfetmeniz de o kadar kolaydır.

Saat 07:36 Ay-Uranüs görünümü, her türlü olumlu yöndeki değişime, yeniliklere açık olduğumuzun göstergesidir. Bu görünüm, bize farklı ve heveslendirici olan ne varsa, ona doğru yönlenmemizde yardımcı olabilir. Güne hızlı şekilde adım atmamızda yardımcıdır.

Saat 07:56 Ay-Venüs zorlu etkisi, isteklerinin peşinden gitmeye kararlı, hayatını kendine göre şekillendirmekte arzulu bireyin simgesidir. Eğer siz gerçekten kendinizden eminseniz, ideallerinizin peşinden gitmeye hevesli ve kararlı iseniz bu görünüm sizler açısından sorunları devre dışı bırakmanızda yardımcıdır. Ancak tam tersine fazla hayalci davranıyor, kendinizi dev aynasında görüyorsanız o zaman ayarınızı bilmenizde yarar var. Kendiniz için adım adım ilerlemeyi ve kararlılıkla mücadele etmeyi prensip edinmelisiniz. Bazen hedefe varmak için zaman olgusu önemlidir. Bunu es geçmemekte yarar var.

Saat 09:48 Ay-Chiron görünümü bazı gelişmelerin, işinizde veya özel hayatınızdaki durumların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız.

Saat 11:38 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarınıza ve genelde çevrenizde bulunanlara karşı nazik, arkadaş canlısı, pozitif ve uyumlu davranmanızı sağlayıcıdır. Neşeli, paylaşıma açık, kibar ve gayet seçkinsiniz. Bir kutlama, parti veya bir etkinlikte gözler üzerinize çevrilir. Belki de bu saatte karşınıza çıkan kişi, sizi bir hayli etkileyebilir. İnsanlar sizden söz ederler. Doğallığınızla göz doldurursunuz.

Saat 13:38 Ay-Satürn kavuşumu üzerimizdeki sorumlulukların bazen gereğinden fazla yorucu olduğunu düşünmemize neden olur. Olumsuz bir durum olmasa da, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ciddiye alınmak, saygı görmek isteriz. Öyle samimi ve içten davranmayabiliriz.

Saat 20:33-25 Ocak saat 01:43 arası Ay-Boşluk etkisinde meseleleri gereğinden fazla abartılı ele almaktan kaçınalım.

Gün boyu içinizden geçirdiğiniz, yürekten istediğiniz her şey sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç