KADIN

Terazi Burcu Yorumları

Sevgili Teraziler saat 00:24 Ay-Uranüs kavuşumu, partnerin beklenmedik tepkilerde bulunabileceğini, ilişkinin niteliğine göre sürpriz bir karar verebileceğini işaret ediyor. Oysaki yeni çözüm yollarınız açık. Bir daha duruma bakınız. Belki de uygun bir yol belirlenebilir.

Saat 00:39 Güneş-Jüpiter görünümü, dostların desteğini üzerimizde hissetmemizde, sevdiğimiz kişilerle bir araya gelmemizde, sohbet etmemizde, kısa bir yolculuk yapmamızda, belki ilk kez biriyle buluşmamızda bize kuvvet olacaktır. Yazışmalar, telefonlaşmalar, fikir alışverişleri bir hayli etkili olabilir. İçimizden geçenleri paylaşmaktan zevk alırız. Evde durmak yerine, dışarı çıkarız. Moralimiz gayet yüksektir. Gönlümüzce günü geçirebiliriz.

Saat 04:06-15:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir.

Saat 11:26 Merkür-Neptün olumlu görünümü hassas düşünmenin işaretçisi olsa da, hırsınız gayet yüksektir. Ancak sakınılması, dikkat edilmesi gereken tek nokta, geçmişin etkisi altında kalmadan, duygusal düşünmeden kararlı bir birey gibi hareket etmektir. Problemlerin köküne inmek ve onları çözümlemek için istekli olmalısınız. Eğer siz hassasiyet içinde, başkalarıyla iyi geçinmek adına veyahut da duygularınızın esiri olarak hareket ederseniz düz bir çizgide yürüyemez, zikzaklar çizersiniz. Karar vermekte zorlandığınız zaman odaklanmayı ve zihniniz kontrol altına almayı başarmalısınız.

Saat 14:51 Güneş-Satürn kavuşum etkisinde, kendimize yakın gördüğümüz insanlarla ilişkimizi gözden geçireceğiz. Ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bunları ılımlı, olgun bir şekilde çözmek en doğrusudur. Yaşadığınız çevrenin sizin için önemi ve anlamı üzerine düşünebilirsiniz. Bazı meseleler sanki özgürlüğünüzü kısıtlıyor gibi gelebilir. Burada önemli olan diğerleriyle düşünce ve hayatı ele alış biçiminizdeki farklılıkları doğal sayarak, bunu kendinize yöneltilmiş bir tavır gibi algılamamaktır. Bilgilenme yönünde bu kavuşum, gelişiminiz için hakikaten faydalıdır. Ancak gerekli gereksiz bilgiyi birbirinden ayırt etmek gerekiyor. Eğitim veya iş konularında gerçekçi düşünmeliyiz. Yolculuk, iş girişimi, ticari konularda sağlamlık, güven unsuru tabii ki önemlidir.

Saat 15:41 Ay-Boğa burcu geçişinde, güvenlik olgusunun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha düşünürsünüz. Kayıp-kazanç anlamında yaşadığınız her şeyi gözden geçirirsiniz. Her ne olursa olsun, insanın kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini ve yaşanılan hiçbir şeyin tesadüf olmadığını bilirsiniz.

Huzurlu, verimli, sağlıklı ve mutlu bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç