KADIN

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Teraziler saat 06:41 Ay-Uranüs karşıtlığı, partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı, özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını dengeli olacak şekilde, her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor.

Saat 09:11 Merkür-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ailevi veya özel dünyamızda bizi zaman zaman endişelendiren meselelerin yorgunuyuz. Bu yorgunluk bazen olumsuz düşünmeye neden olabilir. Sanki birilerine uymak zorundaymışız gibi gelebilir. Zihniniz geçmişe takılabilir. Kendinizi biraz rahat bırakmalısınız. Her şeyi bu denli irdelemek yerine, dışarıyla temas etmek, sosyalleşmek, güvenilir dostlarla sohbet etmek gayet iyi olur.

Saat 10:26 Ay-Jüpiter kavuşumu, başkalarıyla uyumlu, nazik ve sevecen tarzda anlaşmanızı sağlıyor. Belki bazı kişileri idare ediyor olabilirsiniz. Ancak huzurunuz için bunun gerekli olduğunu siz de bilmektesiniz.

Saat 11:54-20 Ocak saat 01:09 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süreçte, ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, sen ve ben demek yerine biz olmak yolundaki sorunlarınızı veya durumunuzu gözden geçirmekte yarar vardır. Kişiliğinizin zayıf ve işlemeyen, size faydası dokunmayan kısımlarını onardığınızda bireysel açıdan güçlendiğinizi fark etmeniz mümkündür.

Saat 12:16 itibariyle Mars-Satürn mücadeleci görünümü bir yanıyla bizi biraz endişelendiriyor. Çünkü yaptığımız çalışmaların, özverili ve ılımlı yaklaşımların kıymetinin bilinmediğini, çoğu kişinin bizim iyi niyetimizi kullandığını fark ediyoruz. Bu iş hayatında da, genelde de bu yönde geliştiğinde doğaldır ki sıkılıyoruz. Farklı görüşlere açık olup olmadığımızı, ne kadar tahammüllü, olgun, hoşgörülü olduğumuzu test eden kişilerle karşılaşıyoruz. Sussak olmuyor, konuşsak olmuyor. Ancak unutmayalım ki, Satürn, çevremizle olan ilişkimizi testten geçiriyor ve sınırlarımızı hatırlatıyor. Ne fazla fedakar olalım, ne de anlayışsız davranalım.

Günümüz, güzelliklerin başlangıcı olsun. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç