KADIN

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Saat 04:44 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan zorlu görünüm, otoriteyi sorgulamanız, bazı duyarsızlıklara karşı çıkışınız, öfkenizi kimi zaman dışa karşı boşaltmanız ve üzerinize gelindiği takdirde sert tepkilerde bulunmanız anlamındadır. Tabii ki dikkatli olmanızda yarar var.

Saat 06:24-20:17 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince özellikle kişisel ve mesleki konularda gözden geçirmelerde bulunmak yararlı olur. Eğer bir işiniz istediğiniz biçimde gerçekleşmezse, bunu başarısızlık olarak yorumlamayınız. Ayrıca olumsuz durumlardan kendinizi sorumlu tutmayınız. Biraz rahat olmanızda yarar var.

Saat 20:17 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Böylece sözel iletişiminiz ve güven duygunuz ön planda. Gerekli kişilerle irtibata geçebilir ve fikirlerinizden, planlarınızdan söz ederek gücünüzü ortaya koydunuz mu, başarmamanız için bir sebep yoktur. Mali konularda görüşmeler olabilir veya aktif davranabiliriz. Bu arada bazı kişiler hayat görünüşünüze ve düşünce yapınıza uymayan bir eda ile size yönelebilirler.

Günümüz sevgiye, mutluluğa, huzura işaret gelişmelerle geçsin. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç

En Çok Okunanlar