KADIN

Kova Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Kovalar 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı günümüz başlıyor. Aklınızda, fikrinizde olan ne varsa, ortaya koyabilecek gücünüzün işaretçisidir. Kovalar, bugün yeniliklere bir hayli açık olacaklar. Başkalarıyla olan her türlü fikir alışverişinde dinlenen ve dikkate alınan kişi olabilirsiniz.

Saat 10:07 Ay-Oğlak geçişinde, dışarıdan destek beklemek yerine, siz içinizde olan gücü keşfediniz. Bu inanmakla mümkündür. Kendinize inanmak, hayata inanmak. Çünkü gecenin sonunda güneş yine doğar. Böyle düşününce huzuru yakalayacaksınız. Siz özelsiniz. Bunu unutmayın.

Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, maddi konularda ve ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde hassas düşünebilirsiniz. Duygularınız fazlasıyla ciddidir. Bu sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz nedeniyledir. Aynı şekilde sevilmek arzunuz yoğundur.

Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, yatırım gibi önemli parasal konularda ve ilişkilerde ilerisini düşünerek karar vermenin önemini işaret ediyor. Ne fazla endişe ne de gereğinden fazla rehavet göstermemek lazım.

Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, önümüzdeki bir iki gün boyunca yeni projelerin hazırlanması, uygulanması, yürürlüğe konmasında olumludur. Daha önce adım atılmış işleri bitirmenizi sağlayıcıdır. Girişim cesaretinizi yükseltici olup, yabancı ülke veya başka bir şehirle bağlantılı gelişme ve haberlerin de işaretçisidir.

Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç