KADIN

Koç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Koçlar 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı günümüz başlayacak. Bu enerji kişiyi yeniliklere hazırlar ve başarılı çıkışlarda bulunması için teşvik eder. Düşüncelerinizi ortaya koymaktan çekinmezsiniz. Ben derim ki, tüm olasılıkları akıllıca gözden geçirelim. Merkür astrolojik olarak Kova burcunda gayet olumludur. Eğer ileriye dönük bir projeniz veya bir fikriniz varsa, bunu topluluk veya bir grubun içinde kabul ettirmek yönünde düşünürsünüz.

Saat 10:07 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, işlerimizi düzgün bir şekilde yapmaya gayret göstermeli, toplum içinde saygınlığımızı korumalı, görev bilinci içinde hareket etmeliyiz. Mesleki konularda kişisel açıdan size doyum sağlayabilecek iş seçeneklerini gözden geçirmekte fayda vardır.

Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, iş hayatımızla ilgili konularda hassasiyete neden olabilir. Ancak görev ve sorumluluklarımızın farkında olmakta ve buna göre hareket etmekte yarar var.

Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işimizde daha titiz çalışmamızı, olumlu yönde gelişmemizi destekleyicidir. Başkalarına destek oluruz, kendimize güvendiğimiz için, zorlukları daha kolay aşabiliriz. İşlerimizi detaylı bir şekilde takip ederiz.

Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, farklı proje ve çalışmalarımızla toplumda ilgi uyandıracağımızı gösteriyor. Ayrıca soysal yaşam ve özel ilişkimizde iletişim güçleniyor. Ortaklaşa düşünme, hedef belirleme ve uygulamada başarılı olabiliriz.

Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç