KADIN

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 00:29 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hem çevrenizdeki kişilerle olan paylaşımınızda hem de ileriye yönelik hedefleriniz anlamında olumlu yönde düşünmenizi sağlar. Genel olarak konuşmaktan pek hoşlanmasanız da, sizin için önemi olan mevzularda dinlemeye ve fikirlerinizi aktarmaya hazırsınızdır. Hayallerinizi yazıya, resme dökebilir ve insanlara farklı yollarla sunumunu yapabilirsiniz. Sempatik bir kişi olarak etrafınızla uyum içinde paylaşımda bulunabilirsiniz. Ancak eğer problemli bir dönem geçiriyorsanız alıngan davranabilir, olayları bazen gereğinden fazla hassas olarak ele alabilirsiniz.

Saat 07:36 Ay-Uranüs görünümü, kişisel farklılıklarımızı, sıkıntılarımızı, bizi bağlayan, zorlayan koşullarımızı aşabilmek, rahatlamak arzumuzu işaret ediyor.

Saat 07:56 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, finansal yaklaşım tarzımızı gözden geçirmemiz anlamında önem taşıyor. Ayrıca kendimizi yenileme, geliştirme ve kaynaklarımızı düzgün bir biçimde idare etme anlamında dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor. Bazen iyi niyetimiz, birilerine olan itimadımız ne yazık ki suistimal edilmemize neden olabilir. Bazen de biz, nasılsa hallederiz, altından kalkarız diyerek borçların altına gireriz. Oysaki geleceğimizi düşünmek ve garanti altına almak mecburiyetindeyiz. İşte bu görünüm, bize tekrar kendini bir gözden geçir ve nerelerde açılıyorsun, nerelerde yanlış yapmaktasın, kimlere güvenmeli kimlerden sakınmalısın tarzında bir uyarıda bulunuyor. Bu sadece para değil, duygu dünyanızla ilgili konularda da geçerlidir.

Saat 09:48 Ay-Chiron görünümü nakit para ihtiyacınızın göstergesi olduğu gibi, bazı borçların temizlenmesi adına bir hayli mücadele verdiğinizin işaretçisidir.

Saat 11:38 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarıyla ortaklaşa paylaşımda bulunma arzumuzun işaretçisidir. Tabii ki kazanmak, başarılı olmak, beğenilmek, çekici bulunmak isteriz. Kendimize sağlıklı yaşamak adına özen gösteririz. Eğer gerekli görürsek iyi niyetimizi de gösteririz. Ancak nezaketsiz insanlara kibarca uyarıda bulunuruz.

Saat 13:38 Ay-Satürn kavuşumu finansal yönde ciddi düşünmemizi sağlayıcıdır. Öyle rahat davranmayız. Kendimizi güvende hissetmek için, hem duygusal hem de maddi anlamda başkalarıyla ilişkimizi düzgün tutmak zorunda kalırız. Bu bizi yorar ancak yapmadığımız takdirde daha fazla endişelendiğimizi fark ederiz.

Saat 20:33-25 Ocak saat 01:43 Ay-boşluk etkisinde birileriyle anlaşmazlığınız varsa konuşmak yerine beklemede kalın. Diyelim illa halletmek istiyorsunuz ve ısrarlısınız. Şunu söyleyeyim ki, bir yararı yok. Çünkü ne siz karşınızdakine bir şeyleri tam olarak izah edebilirsiniz ne de o, anlamak için gayret sarf edebilir.

Gün boyu içinizden geçirdiğiniz, yürekten istediğiniz her şey sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç