KADIN

Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başaklar Cuma günümüz, saat 02:43 Ay-Merkür görünüm etkisinde başlıyor. Bu enerji, ciddi şekilde birçok mesele üzerinde durmanızı sağlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda sizin önem verdiğiniz kriterlere saygı gösterilmediğinde bundan hoşnut olmadığınızı dile getirirsiniz.

Saat 16:53 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir.

Saat 19:59 Ay-Güneş olumlu görünümüyle, gerek yakınlarımız gerek partnerimiz veya gerekse mucizevi bir şekilde imdadımıza yetişecek bir kuvvete ihtiyaç duyarız.

Saat 20:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı, çıkarlarını düşünen ve bize gard almaya çalışan kişilerle anlaşmakta zorlanırız. Biz her ne kadar dengeyi bulmak istesek de, maddi-manevi anlamda birileri canımızı sıkmaya çalışıyordur. Bu kişilere toleranslı davranmak bizim için zordur.

Saat 21:10 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla bütünleşmekte, onları anlamakta zorlandığımızın göstergesidir. İç dünyamızda bizi rahatsız eden, özgürlüğümüzün önüne engeller koyan ailevi konulardan sorumluluklarımıza kadar her şeyi gözden geçiririz.

Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileği ve kalben sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç