KADIN

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde başlıyor. Bu görünüm sizin, kendinizle ve hayatla olan iç muhasebeniz anlamına geliyor. Aslında bu durum hiç de olumsuz değil. Sadece yüklerinizden kurtulmak, yeniye yer açmak için bu muhasebenin yapılması gerekiyor. Para, değişik ve sıra dışı yeteneklerinizi kullanmaya başladıkça size akacaktır. Bol bol fikir paylaşımında bulunun, sürekli okuyun ve insanlarla bağlantılar kurun. Çünkü iletişim sizi güçlendirici ve kazandırıcıdır. Bu arada karşılaştığınız kişilere dikkat edin. Duygusal değil, bilakis mantıklı düşünün.

Saat 10:07 Ay-Oğlak burcu seyri, önemli işlerinizi başarılı şekilde bitirirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerle daha iyi anlaşırsınız. Toplantı, görüşmeler, sağlam olmasını istediğiniz her şeyde, bu enerjiden yararlanabiliriz.

Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, önemli plan veya yapılması öncelikli işlerinizi halletmenizde gayet faydalıdır.

Saat 17:02 Ay-Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapıyor. Sabah saatlerindeki işlerimizi daha dikkatli şekilde analiz ediyoruz. Amacımızı geleceğimizi düşünmek ve gelişimi önemsemek oluyor.

Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, bir hazırlığın işaretçisi olabilir. Bu yeni bir proje veya önceden başlanmış bir işle ilgili eksiklerin tamamlanmasında yönünde de olumludur. Ortaklık ilişkilerinizi veya finansal yatırım konularını artı ve eksileriyle ele almak yararlı olur. Hemen karar vermeyelim.

Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç