KADIN

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 00:29 Merkür-Neptün olumlu görünümü, aşk konusunda düşünceleri ve hissedişleri yoğunlaşan kişi, tecrübelerinin ışığı altında hareket etmeyi tercih ediyor. Sezgiler o denli yükselişe geçiyor ki, kararlı olmanız halinde, her türlü alanda doğru olan seçeneği bulabilirsiniz. Burada önemli bir başka husus, gelecek vaat edene yönelmektir. Hangi konuda olursa olsun, uzun vadeli düşünmekte fayda var.

Saat 07:36 Ay-Uranüs görünümü, bilginizden, yeteneklerinizden şüphe duymamanız gerektiğini gösteriyor. Öne çıkmaya, iş alanında gelişmeye açık olursanız, geliriniz de ona göre artacaktır. Ancak harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Bunun ayarını bilirseniz sorun yaşamazsınız.

Saat 07:56 Ay-Venüs görünümüyle başlıyor. Bu enerji insanın iç dünyasındaki sınırsızlık özleminin işareti gibidir. Kişi yolunda ilerlemekte bazen zorlansa da, inancını sağlam ve yüksek tuttuğunda başarı ipini kolayca göğüsleyeceğini bilmelidir. Bir şeyi yapmak zor geliyorsa, bunu yapabilen insanları düşünelim. Mucizeler yaratan bir çok insanın hikayesine tanık olmuşuzdur. Onlardan farkımız yok. Biraz çaba, mücadele ve gerçekten istemek yeterli. Bir söz vardır. İnsanın kendini fethetmesi zaferlerin en büyüğüdür. Ne anlamlı bir cümle. Bugünkü enerjiler bize kendini sakın hafife alma, çünkü sen özelsin diyor.

Saat 09:48 Ay-Chiron görünümü, hayatın bir seyri alem ve aslında kendimizi tanıma yolculuğu olduğunu hatırlatırken, biraz hüzünlendirebilir sizi.

Saat 11:38 Ay-Jüpiter görünümü, rahat yaşam arzumuzu, parasal açıdan güvende olmak isteğimizi vurguluyor. İlişki kurduğunuz insanların size destek olması, sıkıntılarınızı paylaşmaları hoşunuza gider. Kitap okumak, işinizle ilgili araştırmada bulunmak, sosyal medyada yeni insanlarla tanışmak sizi keyiflendirir. Kredi alımı veya borçlanma konularında ben iyice düşünmenizi tavsiye ediyorum. İşinize mutlaka dört elle sarılınız. Çünkü maddi açıdan ayakta durmanın yolu budur. İş sorununuz varsa, araştırmada bulununuz.

Saat 13:38 Ay-Satürn kavuşumu, ciddiyet verir. Bizden yaşça büyük kişilerin daha anlayışlı davranmasını bekleriz.

Saat 20:33-25 Ocak saat 01:43 arası Ay-Boşluk etkisi altında, hayatla kaynaşmak, bütünlüğünüzü korumak, birilerinden etkilenmemek kolay değildir. İhtiyaçlarınız ve bedensel arzularınız öylesine yoğundur ki, kazanmalısın diyen iç sesiniz sürekli sizi uyarır. Sevilmek ve unutulmaz olmak istersiniz. Sizi üzen insanlara ders vermeyi arzularsınız.

Gün boyu içinizden geçirdiğiniz, yürekten istediğiniz her şey sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç