KADIN

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 04:44 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, özgürlüğünü hiçbir şeye değişmeyecek olan bireyin, istemediği bazı durumlar karşısındaki isyanıdır. Çünkü artık rutin bir yaşamın içinde soluklanması mümkün değildir. Bir işaret beklemektedir. İşte bu işaretin gecikmesi onu yormakta hatta kimi zaman öfkelendirmektedir.

Saat 06:24-20:17 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, önemli meseleleri gözden geçirebilir, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. Bazı kişilerin tuhaf hareketleri gözünüze batabilir. Kendinizi feda etmeden, kimsenin sizi devre dışı bırakmasına izin vermeden emin bir duruşla hareket etmeye çalışınız. Boşluk saatleri içinde yapacağımız konuşmalara, irtibatta bulunduğumuz insanlara dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Saat 20:17 itibariyle Ay, karşıt burcunuz Kovada ilerleyecek. Kişiliğinizden taviz vermek niyetinde olmadığınız, özgürce hareket ederek kendinizi ifade etmek istediğiniz yeni bir güne adım atmaktasınız. Gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay, kendinizi mutlu hissetmediğiniz, doyuma ulaşmadığınız konularda gerçekçi bir şekilde gözden geçirmelerde bulunarak neler yapabileceğinizi düşünmeniz açısından destekleyicidir. Ancak yine de fikirlerinizi açıklarken, bir girişimde bulunurken dikkatli olmakta yarar vardır.

Günümüz sevgiye, mutluluğa, huzura işaret gelişmelerle geçsin. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç

En Çok Okunanlar