KADIN

Aslan Burcu Yorumları

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, saat 02:43 Ay-Merkür görünüm etkisinde başlayacak. Bu enerji, size zorla dayatılmaya çalışan hiçbir şeye izin vermeyeceğinizi, gerekirse söz ile müdahalede bulunarak tavrınızı koyacağınızı gösteriyor. Bazen de işinize gelmiyorsa eğer, söylenenleri duymazdan gelirsiniz.

Saat 16:53 Ay-Pluto görünümü, uygulamak istediğiniz yenilikleri, uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

Saat 19:59 Ay-Güneş olumlu görünümü, isteklerimize kavuşmamızda yardımcı bir güç. Bu enerji, Aslanların o sıcacık, sevgi dolu, aşka yakın duruşlarını öne çıkarıyor.

Saat 20:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı, özgür olmak, kendi istediğimiz gibi hareket etmek arzumuzu işaret ediyor. Eğitim veya başka nedenli yolculuk, görüşme, iletişim trafiğimiz yoğunlaşır. Çevremizle olan ilişkimizde nezaketten hoşlanırız. Kaba davranışlar bizi rahatsız eder.

Saat 21:10 Ay-Satürn görünümü, her ne pahasına olursa olsun özgür olmak arzunuzu işaret ediyor ve hayatınızla ilgili vermek istediğiniz kararların da göstergesi oluyor. Her şeyi bir daha gözden geçirdiğinizde sizin için nelerin önemli olduğunu tespit edebilirsiniz.

Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileği ve kalben sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç