KADIN

Akrep Burcu Yorumları

Sevgili Akrepler Cuma günümüzün ilk etkili görünümü, saat 02:43 Ay-Merkür arasında gerçekleşiyor. Bu enerji, gördüğümüz aksaklıkları, yanlışlıkları veya haksızlıkları dile getirmemiz anlamına gelir ki, aynı ortamda yaşadığımız kişiler bundan pek hoşlanmazlar.

Saat 16:53 Ay-Pluto görünümü, baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.

Saat 19:59 Ay-Güneş görünüm etkisi altında, zorunluluklar, özgür hareket edememek bizi yorar. Maddiyat ve işle alakalı konular üzerinde bir hayli dururuz.

Saat 20:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı, iş veya özel meselelerimizi düzene kavuşturmak isteğimizi işaret ediyor. Mecburiyetler canımızı sıkar ve biz huzur ararız. Aslında ihtiyacımız, bizi anlayacak, yanımızda olacak bir insandır. Yalnızlık bizi yorar. Desteklenmek, sevilmek isteriz. Eğer mutluluk, denge, paylaşım hayatımızda varsa, her konuda tatmin oluruz.

Saat 21:10 Ay-Satürn görünümü, aktif ve özgür biçimde hareket etmemize engel olan koşulları, maddi durumumuzu, iş veya eğitimle ilgili konuları, yaşadığımız ortamı gözden geçirmemiz yönünde önem taşıyor.

Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileği ve kalben sevgilerimle,

Aşk Uyumu

Yükselen Burç