Hayatınızı Ay Takvimine Göre Düzenleyin!

Sevgili hanımlar! Bundan sonra hayatınızı ay takvimine göre düzenleyeceksiniz. Size SMS'lerimizle tüm kadınları etkisi altına alan, saati saatine heyecanlı bir ay takvimi sunuyoruz. 

ay takvimi smsMynet Astroloji Uzmanı İrem Su tarafından hazırlanan ay takvimi SMS'leri her gün, enerjinin durumuna göre size iletilecek. Böylece yaşamınızı doğru planlayarak, daha mutlu, huzurlu ve güvenli sürdürebileceksiniz.

Ay Takvimi SMS'lerinin yararları hakkında bilgi veren Mynet Astroloji Uzmanı İrem Su, "Ay gezegeni, günlük hayatın içindeki duygusal reaksiyonlarımızın simgesi olarak son derece önemlidir.Çevremizdeki insanların tavırlarına veya etrafımızda gelişen olaylara gösterdiğimiz tepkinin  göstergesi olarak değer taşıyan Ay, her ay farklı tarihlerde, her burçta iki gün kalmak üzere 28 günlük  döngüsünü tamamlar.  Dişilik olgusunun simgesi olan Ay gezegeni ilişkilerimizden tutun da güvence arayışımıza kadar olan tüm olguların simgesidir. Dişi bir yapıya sahip olan Ay gezegeninin her burçta iki gün süren bu seyri, kadınların doğalarında bulunan  güçlü yanlarını ortaya çıkarmalarında,  hassaslıklarını dengede tutmada,  güzelliklerini daha olumlu bir şekilde kullanmalarında destektir. Daha huzurlu ve güven içinde yaşamak isteyen Kadınlarımıza  günlük Ay yorumlarıyla ulaşmayı hedefliyoruz. Böylece  gerek ilişkilerinde gerekse her türlü aktivitelerinde bu yardımcı ve önemli destekle morallerini yükseltmeyi düşünüyoruz" diye belirtiyor.

AY TAKVİMİ SMS SİSTEMİNE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN!Makale Okuyucu Puanı: 7/10       Oy sayısı: 35

SON YORUMLAR

MOBİL’DE MYNET KADIN