Adriana Lima'nın Güzellik Sırları

adriana limaVictoria's Secret'ın en seksi modellerinden Adriana Lima, kusursuz vücudu, dolgun dudakları, yemyeşil gözlen ve bronz teniyle göz kamaştırıyor. İşte Adriana Lima'nın güzellik sırları..

Bebek cildi
"Hiçbir zaman komplike cilt bakım ürünlerini bir arada kullanmamak gerekiyor. Ben genellikle sadece nemlendirici kullanır ve güneşe çıkmadan önce de mutlaka koruyucu sürerim" diyen Lima, sağlıklı bir cilde sahip. Ancak kendisi ilk yaşlanma belirtilerinin de ortaya çıkmaya başladığını itiraf ediyor. Lima 30 yaşından sonra eğer kırışıklıklar meydana gelmeye başlarsa nemlendiric ile birlikte anti-aging kremleri kullanmaya başlayacağını da belirtiyor.

Çekici makyaj
Tam bir Brezilyalı olan ünlü model Adriana Lima'ya ilk baktığınız zaman dudakları ve gözleri dikkat çekiyor. Genellikle dudaklarında koyu kırmızı tonlarında parlatıcıları, gözlerinde ise ince bir eyeliner fırçasıyla çekilen kuyruklu çizgiyi tercih ettiğini dile getiren güzel modelin bronz teni göz rengini ve dolgun dudaklarını daha çok ön plana çıkarıyor.

Makale Okuyucu Puanı: 10/10       Oy sayısı: 496

SON YORUMLAR

MOBİL’DE MYNET KADIN