Cinsiyet Belirlemeyle İlgili Kocakarı Efsaneleri

Eğer herhangi bir şeyi bir kere ‘deniyoruz’ dediyseniz, kendinizi bilimselden tutun batıl inançlara kadar varan bir fikir furyasının içinde bulursunuz. Bütün bu fikirlere inanmak oldukça baştan çıkarıcı olabilir.

dolunay ve gebelikHer şey sizin kontrolünüzün dışına çıkmışken bütün bunları anlamaya çalışırken hayatınız herhangi bir anda büyük bir şekilde değişebilir ancak siz halen neye, nasıl ve ne zaman karar vereceğinizi bir türlü bilemezsiniz. Yine de her şeyi kavradığınız anda bir erkek ya da kız çocuğu sahibi olabileceğinizi kontrol edebildiğinizi anlatan kocakarı hikayelerine inanırsınız. Biz de sizin için en çok anlatılan, ilgi uyandıran ve düpedüz saçma olan efsaneleri araştırdık.

Pozisyon efsaneleri..

Bu efsaneler kendi içinde iki ana kategoriye ayrılıyor. İlk olarak pozisyon efsaneleri geliyor. Bazıları cinsel ilişkiden sonra baş aşağı durmanız gerektiğini söylüyor. Bu efsanenin daha da düşündüren tipi ise bu haldeyken bisiklet sürüyor gibi yapmanız. Diğerleri ise görünürde daha zıt bir pozisyon.. Seks sırasında tercihen bir gardırop içinde ayakta durmak.

Cinsiyete göre değişen pozisyon önerileri de dolunayla ilgili.. Eğer bir kız çocuğu istiyorsanız kocanızı bir dolunay gününün öğleden sonrasında, misyoner pozisyonunda seks yapması için baştan çıkartmanız yeterli. Ancak kocanızın fazla derinlere inmemesi ve sizin kocanızdan önce orgazm olmanız gerekiyor. Unutmadan, sakinliğinizi korursanız bir kız çocuğu annesi olma şansınız artıyor.

Eğer bir erkek çocuğu istiyorsanız, ilişkinin pozisyonu, kocanızın sizden önce orgazm olması gibi kriterler önemli. Sonrasında ise sırt üstü yatarak kocanızın solunda uyumanız öneriliyor.

Makale Okuyucu Puanı: 10/10       Oy sayısı: 439

SON YORUMLAR

MOBİL’DE MYNET KADIN