Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler,  saat 14:49 olana dek etkili Ay-boşluk ilerleyişi altında Cuma günümüz başlıyor. Mali konularda dikkatlice düşünelim. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. İç huzursuzluğu, gerginlik, net bir karar verememe gibi durumlar boşluk etkisi altında mümkündür.

Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, evimiz, ailemiz veya iş ortaklarımızla alakalı konularda maddi durumların sınırlarını aşmadan, bilinçli ve geleceğe dönük şekilde düşünülerek hareket edilmesini gerektiriyor. Öyle aklımıza estiği gibi, nasılsa ödenir diyerek alışverişlerden, kredi kartlarına yüklenmekten, borçlanmaktan, borcu borçla kapatmaktan kaçınmaya özen gösterelim. Bir de iş hayatında, toplumsal ilişkilerde daha sakin, paylaşımcı ve dikkatli olmaya çalışalım.

Saat 14:49 itibariyle  burcunuzda ilerleyecek Ay, huzur, güvence, hayatın her alanında önemsediğimiz olgular olacak. Sizden yana olan bu güçlü enerji, içgüdüsel bir şekilde kendinizi ön planda tutmanızı, ilgi odağı olmanızı,  başkalarıyla güçlü bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır.  İçinizden geldiği gibi kendinizi ifade etmenizi sağlar.

Not: Sevgili Yengeçler,  Mart aylık yorumunuz alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/24832-mart-2015-aylik-burc-yorumlari.html?start=3

Günün tüm gelişmeleri sizlere  huzur, güvence, mutluluk getirsin. Kalben sevgilerimleAŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN