Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler yeni haftamızın ilk görünümü, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumudur. Bu enerjinin güçlü desteği sayesinde,  güzel duygular kendiliğinden yüreğinize ulaşır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar.  Hayata bakış açınızı yenileyen ve sizi başka insanlarla irtibatta bulunmaya ve onları kardeşçe selamlaya çağıran yöneticiniz Ay, çevrenizdeki insanları sevgiyle kucaklamanızı sağlar.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, hayata bakış açınızı olumlu hislerle çevreleyen, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan bir enerjidir. Sizi destekler, huzurlu kılar, anlamlı ve güzel duygularla insanlara yaklaşmanızda ışığınız olur. Yaşama karşı inancınız yükselir. Sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz karşılıksız kalmaz.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, kendinizi garanti altına almak, güven içinde yaşamak ve huzur dolu bir hayat sürmek istersiniz. Eviniz, aileniz önemlidir.  Ancak ilişki konularında karşınıza çıkan partnerler baskıcı tutumda  veya hakimiyetini kabul ettirmeye çalışan kişiler olabilir. Fazla tutkulu hatta kıskanç yapıda olmaları sizi rahatsız edebilir. Doğal olarak sağlıklı bir ilişki yaşanması pek mümkün olmaz. Burada yapılması gereken seçimlerinize dikkat etmek veya mevcut beraberliğinizi gözden geçirmektir.

Yeni haftanın sizler için şanslı, güçlendirici, keyiflendirici gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN