Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler Cuma günümüzün ilk etkili enerjisi, saat 08:30 Ay-Uranüs karşıtlığıdır. Bir yandan evimiz içinde, ailemizi ilgilendiren konularda nazik paylaşımlara bir hayli ihtiyacımız var. Diğer yandan iş hayatında, toplumsal sorumluluklarımız bizi bir hayli yoruyor. Biz karşılıklı uzlaşıdan yanayız. Fakat başkaları bizim üzerimizde baskı kurduğunda buna tahammül göstermekte zorlanabiliriz.

Saat 17:33 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi, dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gereken bir günde olduğumuzu işaret ediyor. Başkalarıyla olan her türlü irtibatımızda, çevresel ilişkilerimizde, yaşama bakış açımıza uymayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Birileri yüzünden ilerleyemediğimizi, arzu ettiğimiz gibi kararlar veremediğimizi, bir kurban gibi yaşadığımızı düşünebiliriz. Bu düşünceler bizi bir hayli yorabilir. Bu yüzden de insanlarla aramızda istemeden de olsa bir gerilim yaşanabilir.

Saat 18:59-30 Ağustos saat 11:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. İç huzursuzluğu, gerginlik, net bir karar verememe gibi durumlar boşluk etkisi altında mümkündür.

Saat 23:07 Venüs-Kuzey düğüm görünümü boşluk etkisi altında gerçekleşeceğinden, özellikle eviniz, ailenizle ilgili konularda verilecek kararların elbirliğiyle ele alınması ve maddi durumun gözden geçirilmesi gerekiyor. Sizin arzu ettikleriniz ile  kazancınız arasında dengesizlik varsa bir daha gerçekçi bir şekilde duruma bakmakta yarar var.

Hangi gecenin koynunda uyursan uyu, Güneş her gün yeniden doğar unutma bunu….iremSU

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN