Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler saat 01:34 Ay-Aslan burcu geçişiyle yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerji, hem kendinize güvenmenizi  hem de olayları kontrol altında tutabilmenizi  destekleyicidir. Tabii ki bazı durumlar zamana gebe olabilir.  Bir çıkış yolu bulmakta çektiğiniz zorlukların da tabanında zaman faktörü direkt olarak baskın bir rol oynayabilir. Hatta sırf bu yüzden de susmak zorunda kalıyor olsanız da buna değeceğini biliniz.  Aslında bulduğunuz yöntemler ve geldiğiniz son noktaya şöyle bir bakarsak, kimi zaman siz de kararınızla ilgili çelişkiler yaşamıyor değilsiniz. Ancak olumlu yönde ilerlemek için en öncelikle ne yapmak istediğinizi kesinlikle bilinçli bir şekilde saptamalısınız. O zaman ikilemde kalmazsınız.

Saat 11:09 Ay-Satürn görünümü, maddi konulardaki işlerimizi bu saatlerde yoluna koyabiliriz. Alacak-vereceklerimizi düzenleyebiliriz. Sağlık giderlerimiz, ihtiyaçlarımızla ilgili bütçemizi yapabiliriz.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığı iş hayatımızda birebir çalıştığımız kişilerle olan ilişkilerin önemini ve bu ilişkilerde bencil düşünen kişilere karşı dikkatli olunması gerektiğini işaret ediyor. Aynı şekilde bizim de bunu göz önüne almamızda yarar var. Ev içinde ve ailevi konularda ise, nezaket, ölçülü olmak, dengeli hareket etmek ve gönül birliğine açık olmak vaktidir. Bu durum bizi biraz zorlayabilir. Hep ben mi anlayışlı olacağım diye düşünebilirsiniz. Ancak huzurunuz açısından yine yüce gönlünüzün anlayışına ihtiyacımız var dostlarım.

Saat 17:53 Ay-Mars görünümü, kazanma arzusu veren, bu amaçla harekete geçmenin göstergesidir. Duygularımız eyleme dönüktür. Hangi konuda arzuluysak, onu elde etmek için mücadele veririz. İş hayatımız ve genel olarak finansal meseleler üzerinde bir hayli dururuz. Benim tavsiyem, bütçenizin limitlerine göre hareket etmenizdir. Malum ayın başındayız. Ödemeleriniz, gereksinimleriniz ve kazancınız arasındaki dengeyi düzgün bir şekilde ayarlamak gerekiyor.

Not:

Sevgili Yengeçler,  Mart aylık yorumunuzu alttaki link aracılığıyla gözden geçirebilirsiniz.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/yengec-burcu-aylik-yorumu.html

Mutlu haftalar diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN