Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler saat 11:29 Ay-Chiron kavuşum etkisinde yeni haftamıza adım atıyoruz. İnancımız önemli. Hayata bakış açımız, moralimiz, yaşadıklarımıza şükür duygumuz ve her ne olursa olsun yaşamın bir armağan olduğunu bilmemizi sağlıyor. Evet zorluklar var, zayıflıklarımız var. Fakat asla çaresiz değiliz. Bunu hatırlatan bir görünüm bu. Size şifa veriyor ve başkalarına da rehberlik etmeniz için teşvik ediyor.

Saat 13:37 Jüpiter-Satürn görünümü, hem maddi kazanç hem iş hayatımız hem de ilişkimiz, çocuklarımızla alakalı konular üzerinde risk almamak, sorumsuz davranmamak, paranızı nereye harcadığınızı bilmek anlamında önem taşıyor. İşimiz, sağlığımız bizim güvence anlamında önemsediğimiz değerler. Bunların hiç birinde bir sıkıntı yaşansın, terslikler çıksın istemeyiz. Fakat bazen sorumluluklarımız (çocuk, ilişki, aile) öyle zorlar ki, biz mecburen daha fazla paraya, daha iyi bir işe, imkanlara sahip olmak isteriz. İşte bu görünüm, bu arzunun işaretçisidir. Daha fazla mücadele ederiz. Ancak istediğimiz gibi olmama riskini göz ardı etmeyelim veya parasal konularda açılmayalım.

Saat 23:35 Ay-Satürn görünümü bu saatlerde meseleleri,  ciddi ve bilinçli şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Ayrıca aşk hayatımız, çocuklar, eğitimden ticari konulara kadar geniş alandaki sorumluluklarımızın da farkında olmamız lazım. Bu görünümün ardından 4 Ağustos saat 02:34   olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Yeni hafta boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizlerle olsun. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN