Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler cumartesi günümüz Koç burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlıyor. Saat 21:57 itibariyle gerçekleşecek Yeniayın nelere işaret olduğunu anlamak için, günün diğer görünümlerine de bakmamız doğru olacaktır. İlk dikkate değer enerjimiz,  saat 01:05 Ay-Pluto arasında gerçekleşiyor. Bize,  hayatın zorluklarıyla baş edebilmek için öncelikle ilişkiniz ve mesleki konular üzerine eğilmelisiniz. Bu Yeniay, sizin bu meselelere daha fazla önem vermeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor.

Saat 03:29 Mars-Jüpiter görünümü, bu Yeniayın kazançlı işlere yöneltici, teşvik edici, kendinizi toplumsal aktivitelerde göstermenizi sağlayıcı etkisini işaret ediyor. Eğer siz ne yapmak istediğinizden tam olarak eminseniz, iş yaşamınızda ve genel olarak toplumsal hayatta ileri adımlar atabilirsiniz. Enerjinizi hangi alana, hangi yeteneğinize odaklamanız gerektiğini düşününüz. Böylece zamanı en doğru şekilde kullanabilirsiniz.

Saat 03:36 Ay-Uranüs kavuşumu bu Yeniayın, kişinin kendine bir yol belirlemesi yönünde aktif bir yönü olduğunu işaret ediyor. Biz yeteneklerimizin farkında olursak, uygun bir alanda ilerleyebiliriz. Toplumsal hayatın dışında değil, bilakis içinde olmamız, kendimizin farkında olmamız gerekiyor.

Saat 21:57 itibariyle Koç oluşacak Yeniay kariyer konularında etkili olacak. Yeniay zorlayıcı gibi gözükse de finansal konularda da iyice bir gözden geçirmeye ihtiyaç var. Kişisel anlamdaki tüm kararlarımızı uygulama ve mesleki anlamda yeni girişimde bulunma yönünde etkili olan bu Yeniayın görünümleri, hesabımızı bilerek, bilinçli düşünerek doğru bir yol belirleyebileceğimizin göstergesi oluyor.

Yeniayın gerçekten güven verici, uzun soluklu, temeli sağlam adımlar atmamıza vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN