Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumuyla Perşembe gününe adım atacağız. Bu oluşum, ailenin bir arada uzlaşı içinde ve anlaşma yollarını açık tutarak iletişimde bulunmasını sağlar. El ele veriştir, gönül birliğinde bulunmaktır. Dinlemektir, anlamaktır. Huzur için bir araya gelmek, varsa sorunlarımız bunları tarafsız bir bakış açısıyla ele almaktır. Bencillikten uzak düşünebilmektir. Sadece siz değil bir arada yaşadığınız kişilerin de buna uygun düşünmesidir. Birbirinizin ihtiyaçlarını anlamaktır. Maddi açıdan hesaplamalarda bulunmak, birbirinize destek olmaktır. Bazen hani yüreğinizi bir şeyler burkar, acıtır, incitir, susarsınız, sineye çekersiniz. İşte bu görünüm, onları dile getirmek, rahatlamaktır. Kardeşlerinizle, yakınlarınızla ilgili konuların görüşülmesidir. Ev alanı içinde samimiyetin oluşmasıdır.

Saat 05:01-15:52 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, ilişkinizle ilgili mevzularda ani ve tepkisel davranmanın sakıncalı olacağını göstermektedir. Diyelim ki haklısınız ve hakikaten karşılaştığınız durum dayanılmayacak kadar sıkıntılı. Ne yaparsanız yapın partneriniz sözden anlamıyor ve anlaşma ortamı sağlanamıyor. Bu durumda tabi ki kendinizi ezdirecek haliniz yok. Fakat boşluktaki saat diliminde inatlaşmak son derece sakıncalı olduğu gibi, çözüme ulaşmak da o denli zordur.

Saat 15:52 itibariyle, Kova burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında kendinize olan güveniniz yükseliştedir.  Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz, teknolojik konularda bilgilenme hevesiniz, dış dünya ile temasınız gün boyunca ön plandadır. İletişim kurmak sizin için gayet değerlidir.  Yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Çevrenizdeki dünya ile ilgili her şeyi keşfetmek arzunuz yoğunlaşır. Okumayı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmayı arzularsınız. Hazırcevap haliniz gözlerden kaçmaz, iyi bir öğretici ve konuşmacı olarak çevrenizde dikkat çekersiniz.

Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN