Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler saat 10:08  itibariyle gerçekleşecek  Mars-Uranüs arasındaki karşıtlık,  etkisi altında, konu yine dönüp dolaşıp aile hayatımız ve mesleki konular üzerinde yoğunlaşıyor. Bugün içinizde bir yerlerde garip bir isyan duygusu sizi sarabilir. Hayatınıza bakarsınız ilişki anlamında her şey havada asılı gibidir. Ayrılık deseniz değil, birleşme deseniz çare bile değildir. İş hayatı deseniz tam bir şeyler oldu derken garip bir yavaşlama baş göstermiştir. Bunların ortasında bir insan isyan etmeden nasıl durabilir. Evet bir çok açıdan haklısınız. Ancak bütün bu tersliklerle mücadele edecek kişi sizsiniz.  Hayat denilen bu hikayenin  baş kahramanının yılgınlık göstermeye sizce hakkı var mı?

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihlerinde Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, sizi düşündüren, içinden çıkamadığınız bir takım meseleleri ciddiyetle ele almanızı sağlayacaktır.  Zaten sizin de arzunuz, durumunuzu net olarak görmek ve sağlam adımlar atmaktır. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde aşk hayatınızla ilgili konularda geçmiş meseleler tekrar gündeme gelir. Çocuk sahibi olmak isteyenler veya çocuğunuzla ilgili konular üzerinde durabilirsiniz. Bunları inatlaşmadan, bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var.

Saat 16:38 Mars-Pluto arasındaki zorlu görünüm, geleceği, ilişkisi, iş ortaklığı, ailesi, iç güvenliği anlamında huzursuz olan bireyin yaşadığı sıkıntıları ve bu sıkıntılardan kurtulmak için kendince aradığı çıkış yollarını işaret ediyor. Ancak bu çıkış yolları bazen sevdiğiniz kişiden kopmanıza neden olacağı gibi, tam tersine koptuğunuz halde unutamamanıza yol açabilir. Yalnızlığına çare bulmak için ilişkisine sarılan, ancak ilişkisinde aradığı huzuru bulamayan kişi içsel bir çatışma yaşayabilir. Bazen hayattan korkar, bazen bağlanır, hatta tutarsız davranabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca etkisini hissedeceğimiz bu görünüm nedeniyle benim size tavsiyem lütfen bu denli kendinize yüklenmeyiniz. Her durumu kontrol edemeyeceğimize göre, en azından kendimize sahip çıkmayı ihmal etmeyelim.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN