Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler Pazar gününe, saat 07:33-18:53 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında uyanıyoruz. Maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım. İnceleyelim, uzmanlarla görüşelim. Bütçemizin sınırlarını aşmayalım. Güçlenmek, kendimizi ifade etmek, yeteneklerimize önem vermek adına, gözden geçirmelerde bulunalım. Gereksinimleriniz konusunda hassas olacağınız bu zaman dilimi içinde, inancınız  sizi koruyucu ve yol gösterici olabilir. Moral bozukluğu veya umutsuzluk insanın kendi kendini engellenmesi demektir. Borçlarınız, kredileriniz veya her ne durumda iseniz maddi problemlerinizin tümüyle ilgili yeni bir girişimde bulunmak yerine sakince bütçenizi tekrar gözden geçirmenizi tekrar hatırlatmak isterim.

Saat 16:03 Venüs-Satürn görünümü, ilişkilerde hem titiz düşünmenin hem de birlikte hareket edebilmek adına  gözden geçirmelerin işaretçisidir. Bize göre olması gerekenleri ele alırken, hayatın bize sunduklarına da iyi bakmak lazım. İlişkilerimizi, imkanlarımızı, durumumuzu gerçekçi bir şekilde ele almalı ve ona göre düzenlemelerde bulunmalıyız.

Saat 18:53 Ay-Başak burcu geçişiyle,  özverili davranmanın  sınırlarını iyi belirlemeli ayrıca eleştirel yaklaşımlardan kaçınmalıyız. Bizim için kıymetli olan her konuda mükemmellik ölçümüzü ılımlı bir ayarda tutmamız yerinde olur. Bu saat sonrası çevremizdeki insanları gözlemleyeceğiz.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN