Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


{"burc_id":"4","burc_ad":"Yenge\u00e7","tarih":"2016-10-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Yengeçler Salı günümüz, saat 06:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Astrolojik anlamı, çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir.

Saat 07:16 Ay-Merkür görünüm etkisinde, duygularınızı ifade etmekten kaçınmayalım. İlişkinizi ilgilendiren konularda, partneriniz veya siz birbirinize karşı eleştirel davranabilir, gereksiz yere bazı şeyleri büyütebilirsiniz. Siz belki daha sakinsinizdir fakat o sizden fazlasıyla ilgi bekliyor olabilir. Bu durumda dikkatli davranmanız gerekir. Birbirinize hoşgörülü bir şekilde yaklaşmanızda yarar var.

Saat 10:43 Ay-Güneş görünümü gayet olumludur. Hem istediğiniz işleri, düzenlemeleri yaparsınız hem de zevkli, tutkulu, arzulu bir şekilde davranırsınız. Hangi konu olursa olsun, her işin üstesinden gelebilirsiniz.

Saat 23:55 Ay-Venüs görünümü ne kadar uyum sağlamaya çalışsanız da bazı kişilerle tatsızlıkların işareti olabilir. Siz titiz düşünürsünüz, karşınızdaki oldukça rahattır veya siz becerikli bir şekilde durumları kontrol altına almaya çalışırsınız fakat birlikte olduğunuz kişiler sizin gibi davranmadıkları için sinirlenebilirsiniz.

Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2