Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler Cuma günümüz,  İkizler burcunda seyreden Ay etkisiyle başlamakta.  Saat 02:02 itibariyle Ay-Mars arasında bir görünüm oluşacak. Özellikle duygusal anlamda iki yönlü tepkiye neden olabilir. Bazılarınız mantıklı bir şekilde olayları gözden geçirir, bazılarımız alışkanlıklarının esiri olabilir. Söylenenlere inanmadan önce iyice bir düşünelim. Hayatı kendi akışında değerlendirmek iyi olacaktır.

Saat 10:23 Venüs-Satürn görünümü, ilişkilerde karşılıklı olarak yapılacak değerlendirmelerin önemi büyük. Sıkıntı yaratan, rahatsızlık uyandıran, verimsiz yürüyen, sağlıklı olmayan ilişkiler nedeniyle bir hayli bunalabiliriz. Eşimizin, sevgilimizin sağlık veya bir başka sorunu, psikolojik durumu da aynı şekilde ilişkiyi zorlaştırıcı olabilir. İyi niyetimizin hiç kimse tarafından kullanılmasına izin vermemek lazım. Tabii ki sorumluluklar, başkalarının farklı görüş yapıları, iş hayatı, günlük yaşam insanı zorluyor. Yengeçler de fazlasıyla hassas insanlardır. Hani ortada bir durum yokken de, kendi kendimizi üzmeyelim. Dikkat edilecek noktaları belirttim. Onlara özen gösterirsek bu enerjiyi doğru şekilde değerlendirmiş oluruz.

Saat 11:24-31 Ocak saat 09:08 arasıda Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. İç huzursuzluğu, gerginlik, net bir karar verememe gibi durumlar boşluk etkisi altında mümkündür. Önceden başlanmış işlerin bitirilmesinde, bir mesele soru işaretleri uyandırıyorsa görmezden gelinmemesinde yarar vardır.

Saat 15:39 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, ilişkinizle alakalı konulara gerçekçi, aklı başında yanaşarak, kafanızdaki soru işaretlerini cevaplandırmanızda yardımcıdır. Bir yandan hayallerini gerçeğe dönüştürmek için mücadele verirken diğer taraftan tutarsız ve üzerinizde baskı oluşturan bir ilişkide  huzur bulmanız pek kolay olmaz. İşte bu görünüm, güçlü bir ilişkinin nasıl olması veya nasıl seçimlerde bulunulması gerektiğini size hatırlatır. Sağlam olmayanı, pürüz çıkaranı, verimsiz ilerleyeni saptamanızda destekçinizdir.

Saat 15:47 Güneş-Merkür görünümü gerçekleşecek. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Başkalarıyla olan her türlü parasal ilişkinize dikkat ediniz. Kimseye kefil olmayınız. Ödemeyeceğiniz borçlar altına girmeyiniz. Yok tanıdıkmış, eşmiş dostmuş diyerek mali açıdan kendimizi zor duruma düşürmeyelim. Banka kredisi çekmek, miras, hukuk ve yasal konularda dikkatsizce hareket etmemek lazım. Yüksek faizli bir borç altına lütfen girmeyiniz. Hesaplarınızı tekrar kontrol ediniz.

Esenlik dolu bir gün diliyorum. Her şey umduğunuz yönde gelişsin. İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN