Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler Cuma gününe, 08:15 Venüs-Satürn olumlu görünümüyle uyanacağız. Bu enerji sizlerin hem aşk hayatınızla ilgili konuları hem çocuk meselelerini hem de hayata dair olan inancınızı ciddi anlamda yükselticidir. Bazen insan nasıl da zorlanıyor. Her konuda bir sıkışma yaşıyor ancak çıkış yolu bulmak kolay olmuyor. Üzerimizdeki baskılar artınca da kadere, her şeye küsüyoruz. Ancak bu görünüm, ciddi ve tutarlı bir şekilde işinize, yapmak istediklerinize odaklanmanızda ve problemleri aşabilmenizde size destek güç olacaktır. Ciddi niyetli ilişkilerin, kararların göstergesidir. Ayrıca yeteneklerinizi para kazanmak amaçlı dışarıda göstermenizde vesile olabilir. Aile hayatınızla ilgili konuları, güçlü bir dayanışma ve sevgiyle sağlamlaştırmanızda ışığınız olabilir. Venüs, burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, umudunuzu yükseltecek ve size moral gücü verecektir. Satürn de verimli çalışmanız, başarılı olmak için gayret göstermenizde yanınızda olacaktır.

Saat 08:54 Ay-Pluto olumlu görünümü, ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi ve  maddi konularda olumlu düşünmemizi sağlar.

Saat 09:54 Ay-Jüpiter olumlu görünümü gayet olumludur. Duygularımız yoğundur, güçlüdür. Şükür duygumuz yüksektir. Elimizde olanların kıymetini biliriz ve hayata umutla bakarız.

Saat 21:48 Ay-Satürn olumlu görünümü, hem inancımızı güçlendirir hem de sevdiklerimizin hayatımızdaki önemini yükseltir. Saat 23:03-26 Nisan saat 13:01 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir Cuma günü geçirmemiz dileğimle,

 

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN