Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler saat 00:24  Ay-Mars olumlu görünümüyle Cuma gününe adım atıyoruz. Güvende olmak için, diğer insanlarla olan ilişkilerinizi tekrar  gözden geçirmekte yarar görüyorum.  Banka, sigorta veya diğer yollarla şu anki geçiş dönemini atlatmanızı sağlayacak maddi kaynaklara ihtiyacınız şu aralar fazla. Ancak  risk almamalıyız.  İleriye yönelik planlarınızla ilgili olarak da bu bakış açısını benimsemekte yarar görüyorum.  Ayaklarınızın sağlam olarak yere bastığına emin olunuz.

Saat 07:10  Ay-Pluto görünümü,  iç güvenliğiniz, ilişkiniz ve mesleki konuların üzerinizde bir hayli baskın olduğunu gösteriyor. Öyle ki, kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu korkuların size bir faydası yok. Durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele almalısınız.

Saat 09:24 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, ailemizle ilgilenmek, bir arada olmak, parasal konular üzerinde düşünmek, ihtiyaçlarımızı belirlemek, daha güzel bir hayat yaşama arzumuzu güçlendiriyor.

Saat 10:19  itibariyle geri hareket nedeniyle ikinci kez gerçekleşecek Merkür-Neptün arasındaki görünüm, birçok mesele üzerinde düşündüğünüzü, merak ettiğinizi, her şeyi bilmek istediğinizi gösteriyor. Ancak edindiğiniz bilgiler yeterli gelmeyebilir veya başarılı olmak istediğiniz konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Bazen de  öylesine çok şey öğrenirsiniz ki, bunları nerede kullanmanız gerektiğini tam olarak bilmediğiniz için kolayca dağılabilirsiniz. Eğer kafanızın içinde bir şeyler soru işareti uyandırıyorsa, ben derim ki, bunları netleştirmeden harekete geçmeyin. Her şeyi bir daha ele almakta yarar var.

Saat 15:17 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, iş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabucak tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak bunun sonu neye varır, yararlı mı yararsız mı olur diye bakalım.

Saat 23:20-30 Mayıs saat 12:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, huzurlu ve sağlam bir düzen kurabilmeniz için öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmanız gerektiğini işaret ediyor. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğinin farkındasınızdır.

Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN