Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler saat 00:20 Ay-Chiron görünüm etkisi altında  Çarşamba günümüz başlıyor.  Bu enerji, çalışma hayatınız veya kişisel olarak  üstesinden gelmekte zorlandığınız meselelerin sizi yorduğunu gösteriyor. Birileri size dert anlatıyor ancak kimse sizin ne çektiğinizi görmek istemiyor sanki. Yaşadıklarınızı hafife almaları canınızı sıkıyor.

Saat 00:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, işimiz gücümüz, sağlığımız ve ilişkimize farklı bir pencereden bakabilmemizde yardımcı oluyor.

Saat 19:10 Güneş-Pluto olumlu görünümü, düzenlenmesi gereken işlerin titizlikle ele alınması, zorluk çıkaran meselelerin gözden geçirilmesi, önemsiz ayrıntılarla vakit kaybetmeden günün değerlendirilmesi gerektiğini gösteriyor. Siz hem yakın çevreniz hem iş hayatınız hem de ilişkinizle alakalı konularda derinlemesine düşünmektesiniz. Çünkü bu konuların mutlaka sağlam ve uzun vadeli şekilde sürdürülmesinden yanasınız. Bu enerji partnerinizle aranızdaki görüş farklılıklarının sağlam temele oturtulması yönünde faydalı olabilir.

Saat 21:06-4 Eylül saat 01:15 arasında Yay burcunda boşlukta kalacak Ay, gündelik iş temponuzu ilgilendiren  tüm  hizmetler, çalışma yöntemleriniz  kişisel gayretleriniz,  iş ve  iş ortamınızla alakalı her durum (iş arkadaşlarınızla olan ilişkinize kadar) stajla alakalı tüm konular, yaşamınızı günlük işleriniz açısından düzene sokmak,  evcil hayvanlarınız ve sağlığınızla ilgili konularda düşünmeden verilecek kararlardan uzak durmamız anlamına gelmektedir.

Kendimizle barışık  ve hayata sevgiyle yanaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN