Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler saat 07:31 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde güne adım atıyoruz. Zevk aldığımız değerler, bize hayat veren, yaşamı kucaklamamızı sağlayan her şey hakkında bugün derinlemesine düşüneceğiz. Aşk, eğer lezzetiyle yaşanırsa bir insanın kendini yeniden doğmuş gibi hissetmesini sağlar. Biz de bugün ilişkimize bir bakacağız. Eğer problemli bir dönem geçiriyorsak, bir an önce huzura kavuşmak isteyeceğiz. İstikrarlı bir ilişkinin insana kattığı güzelliklerden söz edeceğiz. Kendimizi ne kadar net ifade etmeye çalışsak da, bazı konuları paylaşmaktan çekineceğiz. Onların bize ait olduğunu ve belki de birçok kişinin anlamayacağını düşünerek kontrollü davranacağız.

Saat 16:30 Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi konular başta olmak üzere eğitim-iş-yeni yerleşim-bilgilenme ve kendini geliştirme anlamında hayallerimizi gerçekleştirme ve ideallerimize sahip çıkma yönünde kararlı ve inançlı olmamızı sağlıyor.

Saat 16:55 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Neptün görünümü, temeli sağlam olan ilişkilerde bulunmak, önünü görmediğimiz yollara sapmamak, araştırmak, incelemek, öyle karar vermek zamanıdır. Hiçbir şey için, net bir görüş elde etmemiz kolay olmayabilir. Bazen gereğinden fazla her şeyi büyütebiliriz bazen de gerektiği halde görmezden gelebiliriz. Ancak şu var ki, sağlığımız, beraberliğimiz, alışkanlıklarımız, geleceğimiz çok önemli. Kibarlık, iyimserlik, şefkat duygusu sizin yapınızda her zaman mevcuttur. Fakat bir yandan da yanılma payı bırakmanız, nedir, ne değildir diye düşünmemiz yararlıdır. Eğer bir yolculuk, bir iş veya başkalarıyla alakalı bir durumu halletmek, yerli yerine koymak istiyorsanız birkaç gün boyunca iyice düşünün. Hemen karar vermeyin. Biraz dinlenin, şöyle bir rahatlayın, iç sesinizi bir dinleyin, ileriyi düşünün. Böylece kendinizle alakalı doğru bir karar verebilirsiniz.  Karışık duygular altında ezilmemiş olursunuz. Bir de lütfen gereğinden fazla hiçbir şeyi yüklenmeyin.

Zorlukları, güce dönüştürmemiz, güzelliklerle dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN