Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Perşembe gününe uyanıyoruz. Çevremizle ilişkimizi güçlü tutmak isteyeceğiz. Bazen terslikler olsa da, belki ben yanlış anladım,  öyle söylemek istememiştir diyerek anlayış gösterebiliriz. Ancak, içimiz ne diyor, bu çok önemli. Eğer bir şeyler size uymuyorsa, bunları ifade etmekte yarar var. Bugün pek çalışmak istemeyebiliriz.

Saat 17:47-19:09 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Aksiliklerden hoşlanmayız. Sakin olmakta yarar görüyorum. Bu süre içinde hangi konuda olursa olsun, incelemeden,  detayları gözden geçirmeden,  üzerinde düşünmeden bir adım atmayalım. Çevremizdeki insanlara, durumlara sabır göstermemiz zor olabilir.

Saat 19:09 Ay-Terazi burcu geçişi genel olarak ev içinde veya bulunduğumuz ortamda ılımlı bir şekilde hareket etmemizi gerektirir. Farklı düşünceler, farklı kimlikteki insanlarla anlaşmakta bazen zorlanabiliriz. Çabuk karar vermemiz zor olabilir. Bütün olasılıkların gözden geçirilmesinde yarar vardır. Huzur başımızın tacı haline gelir.

Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN