Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler saat 09.07 itibariyle etkili olacak Güneş-Kuzey düğüm karşıtlık etkisi altında Salı gününe adım atıyoruz. Bu görünüm gayet kıymetli olup iş hayatımız ve toplumsal durum nedeniyle son zamanlarda epeyce gerildiniz. Huzursuz oldunuz. Sorumluluklar bir yandan, diğer yandan ev içinde problem çıkmaması için gösterdiğiniz özveri de cabası. Tabii ki biz de insanız. Dayanmak bir yere kadar. Bazen elimizde olmadan öfkeleniyoruz. Ancak bunun zararı da bize dokunuyor. Yapmamız gereken, ailemizle bu sıkıntıları paylaşmak, konuşmak ve rahatlamaktır.  Yoksa her iki alanda da kendinizi çok yorarsınız.

31 Mart saat 04:43-15 Nisan saat 01:51 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda ilerleyecektir. İş hayatınızda aktif düşünme, hızlıca hareket etme ve gerginlikten uzak durmanızda yarar var. Bazen bilinçli analizlerde bulunacağız ancak çoğu zaman gergin konuşmalar söz konusu olabilir. İş hayatında tartışmalardan uzak durmamızda yarar var. İş girişimlerinde özgüven duygumuzu sözlerimizle yansıtmamız iyi olacaktır.

31 Mart saat 19:26-12 Mayıs saat 05:40 tarihleri arasında Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşkta kriterleriniz biraz daha seçici olabilir. Hem güvenilir hem de maddi-manevi anlamda güçlü birini arzularsınız. Belli bir hedefiniz vardır. Öyle kolay kolay kimseye kapılmazsınız. İlişkide huzuru, rahatlığı önemsersiniz. İlişkinizden memnunsanız, gayet huzurlusunuzdur. Sorunlar varsa, bunları inatlaşarak çözmemek gerekir.

Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN