Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz, saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü ile başlıyor. Bu görünüm iş hayatımızı ilgilendiren konularda hakkınız olanı elde etmek için, sizi heveslendirici ve destekleyicidir. Tabii ki, bu enerjiden yararlanmak için, hem iş ilişkilerinde hem de genel olarak kariyer konularında kendinizi geliştirmeniz, yenilikçi düşünmeniz şart.

Saat 05:28 Ay-Güneş arasındaki görünüm, inatçılığınızın tavan yapması anlamı taşır. Yani kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın fikirleriniz üzerinde tesirde bulunması mümkün değildir. Yaratıcı yönleriniz bugün ön plandadır. İç dünyanızda sizi rahatsız eden konular üzerinde konuşmaktan hoşlanmazsınız. Hatta sanki her şey yolundaymış tarzı hareket edebilirsiniz.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü, sizin bir çok konuda olduğu gibi, sağlık ve çalışma hayatınızı ilgilendiren meseleler üzerinde de ideallerinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Ancak burada asıl önemli olan, siz ufak çapta bir kitleye mi hizmet etmek istiyorsunuz yoksa hedefiniz birçok insana ulaşmak mı?  İşte bu sorunun cevabı, öncelikle mesleki yeterliliğinize, kararlılığınıza ve ideallerinize bağlıdır. Gerçekten bilgi ve tecrübeleriniz kafi mi? Buna bir bakmak lazım. Evet, cesaret önemli, şu andaki şartlar sizi tatmin etmiyor olabilir. O zaman durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele alınız. İç görünüz size rehberlik ederek, sorulara cevap bulmanızda yardımcı olur. Sağlığınızı da önemseyiniz.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki mücadeleci görünüm, evimiz içindeki güvenliğimiz, ailevi ilişkilerimiz veya sevdiklerimizi birebir ilgilendiren konularda yaşanması muhtemel sağlık-iş-sorunları konusundaki hassasiyetinizi gösteriyor. Bir şeyler sanki inancımızı sınıyor gibi. Elimizden geldiğince görevlerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. İstiyoruz ki, huzur ve güven içinde yaşamımızı sürdürelim. Hassasız çünkü pürüzleri bazen düzeltmekte zorlanıyoruz. Kimi zaman da ne kadar yalnızlaştığımızı düşünüyoruz. Hissedişlerimiz öylesine yoğun ki, bizi kimsenin ve hiçbir olayın kontrol altına almasını istemiyoruz.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN