Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


{"burc_id":"4","burc_ad":"Yenge\u00e7","tarih":"2016-08-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Yengeçler Saat 01:29 Venüs-Jüpiter kavuşumu, oturduğumuz çevre, görüştüğümüz insanlar, günlük yaşantımız, eğitimden iş hayatına kadar her konuya titizlikle yaklaştığımız, incelediğimiz zamandır. İlişkilerimizde öyle pek sıcak davranmasak da, elimizden geldiğince insanlara destek oluruz. Aynı titiz yaklaşımı onlardan bekleriz. Düzeni önemseriz, işlerliği kıymetli buluruz, sağlıklı yaşamak isteriz. hiç bir şeyi hafife almayız. Her şeyin ne kadar birbiriyle örtüştüğünü, en ufak bir detayın bile, bütüne ait olduğunu biliriz. Bu nedenle, sözlere, tepkilere, davranışlara dikkat ederiz. Tanıştığımız insanları inceleriz. Nedir ne değildir anlamak, bilmek isteriz. Temiz hava, sağlıklı çevre, huzurlu bir iş, verimli kazançları benimseriz. Bu kimileri için, başka bir çevreye taşınmak, bazılarımız için çevremizdeki sorunların üzerine eğilmek, öğrenmek, gelişmek, büyümek demektir.

saat 04:42 Ay-Kuzey düğüm görünüm, çevre ilişkilerinde detaylı ve gerçekçi düşünmenizi, bu çerçevede karar vermenizi sağlar. Girişim, analiz, karmaşık olanı çözerek ilerlemenizde yardımcıdır.

Saat 08:39 Ay-Pluto görünümü, partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır. Yoksa, hafif tartışmalar yaşanabilir.

Mutlu ve keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla