Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler, saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının güçlü tesirleri altında Cuma gününe adım atıyoruz. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber ele almakta yarar var.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu, tutkulu bir aşkın göstergesi. Sorunlar olsa da, iki kişi cinsel anlamda birbirine vurgun ve kopmaları pek mümkün değil. Diyelim ki, hayatınızda kimse yok mu? Üzülmeyin. Çünkü bu tutulma karşınıza çıkacak bir kişiyi işaret ediyor. Ayrıca önümüzdeki bir yıllık süre içinde, bir evlat sahibi olmanızın da göstergesidir.

Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması güçlü olmak arzumuzun, tutkumuzun işaretçisidir. Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konular üzerinde bilhassa duracağız.. Aşkı hissetmek, cinselliği yaşamak ve karşımızdakinin üzerinde baskın kimlik oluşturmak istiyoruz. Ancak dünya sadece bizim etrafımızda dönmüyor. Daha dikkatli bir şekilde olan resme bakılmalıdır. 9 Kasım tarihi itibariyle ilişkimizle ilgili konularda daha ciddi düşüneceğiz.  11 Kasım tarihi itibariyle eşiniz, iş ortaklığınız, yasal davalar ve evlilik anlamında  önemli bir dönüşüm ve yenilenme yaşanacaktır.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, sizler açısından faydalı buluyorum. Evet bir çoğumuz aşk hayatınızla ilgili konularda ister istemez bir çok meseleyi sorguluyorsunuz. Belki her şey umduğunuz gibi olsa bunu yine yapacaksınız. Çünkü bir yengeç için tam güvenlik diye bir şey yoktur. O ne zaman evet şimdi güvendeyim diyene kadar, her zaman her şeyin mutlaka kontrol edilmesi şarttır. Fakat bu tutulma hayatın güzel yanlarını hissetmemizde yardımcı olabilir. İlham kaynağımız olabilir. Olumsuz bir şeyler varsa, onların yerine güzel bir şeyler düşünülerek rahatlanmaya çalışabilir.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü bu tutulmada, ilişkimizin hayatımızdaki yerini, tutkularımızın kıymetini, yüreğimizin derinliklerindeki özlemlerimizi hatırlatıyor. Güce fazlasıyla ihtiyacımız var. Sevgilimizin bir güzel sözü veya karşımıza çıkacak biri, bizi yeniden canlandırabilir ve hayata bağlayabilir. Düşünüyoruz da, hayatın tüm zorluklarıyla ancak aşk baş edebilir. Biz de onu istiyoruz. Tüm yüreğimizle.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN