Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler cumartesi günümüz saat 01:19 Ay-Venüs görünümüyle başlıyor. Bu enerji, iş hayatımızın gündelik temposu içinde dağılmadan işlerimizi yoluna koymak gerektiğini gösteriyor. Duygusal içtenliğe, etrafımızdaki insanların tevazu içinde hareket etmesine fazlasıyla ihtiyaç duyuyoruz. Biz nasıl, iyi niyetimizle çevremize yardımcı oluyorsak onların da böyle davranmasını bekliyoruz. Ayrıca kendi fikirlerimize, planlarımıza, mücadelemize inanmak durumundayız. Bilgi kirliliğinden uzak durmamız, gelişimimiz açısından gerçekten gerekli olana yönelmemiz mutlaka gerekiyor. Bazen içinde bulunduğumuz şartlar öyle dağınıktır ki, hangi alanda kendimizi ifade etmemiz gerektiğine karar veremeyiz. Oysaki yapılması gereken, ideallerimize uygun seçimlerde bulunmak. Karşımıza çıkan engelleri dünyanın sonu olarak görmemek lazım.

Saat 02:59 Ay-Mars görünümü, sağlık,  iş yaşamı ve sizi birebir ilgilendiren konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğunuzu gösterir. Hatta sorun çıkmasın diye kendinizden taviz verebilirsiniz.  Oysaki uygun bir şekilde dile getirmekte yarar var.

Saat 14:49 Ay-Merkür görünümü hafta içinde yaşanmış ve sizi rahatsız eden meseleleri tekrar gözden geçirmeniz anlamına gelir. İş-sağlık-toplumsal konularda bir hayli duyarlı düşünürsünüz.

Mutlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN