Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığıyla güne adım atıyoruz. Bunu 2011 yılından bu yana deneyimliyoruz. Ne anlama geliyor? Sizi hem mesleki hem ailevi konularda yeniliklere ve ortaklaşa hareket etmeye çağırıyor. Tek başınıza isteklerinizin peşinden gitmeden önce başkalarına karşı sorumluluğunuz olduğunu söylüyor. Huzurlu, uyumlu bir ev yaşamı için elbirliği içinde hareket etmenin önemini gösteriyor. Bu karşıtlık özgür hareket edemeyen bireyin kendi sınırları içinde dengeli bir şekilde hareket etmek ve bu düzene uymak  zorunda kalışının yarattığı bir sıkıntı hali. Bu durumda kimileriniz  iş-ev arasında, bazılarınız idealleriyle sorumlulukları arasında bir tercih yapmaya zorlanıyor. Burada önemli olan, hem bireysel hem de ortaklaşa hareket edecek şekilde dengeli düşünmektir.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, farklı bir hayat sürdürmek ve yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, çalışma hayatımız ve ailemizle ilgili konularda desteklenmeye, yüreklendirilmeye ihtiyaç duyarız. Biliriz ki, bir sorun varsa söylemeye bile gerek olmadan sevdiklerimiz yanımızda olur.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veya düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz.

Gününüz esenlik, mutluluk, başarıyla dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN