Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler saat 03:15 Venüs-Pluto kavuşum etkisinde Cumartesi günümüz başlıyor. Bu enerji, ciddi ilişki veya iş ortaklığı konularında tutarlı hareket etmenin önemini göstermektedir. Öncelikle yapılması gereken nasıl bir ilişki veya ortaklık arzu etmektesiniz, nasıl mutlu olabilirsiniz, nasıl bir ilişki sizin açınızdan gelecekte hayırlı olur. Diyelim ki bir beraberliğiniz var. O zaman şunu düşününüz. Yaşadığım beraberlik beni doyuruyor mu? Karşımdaki insanla hangi konularda anlaşıyor hangi mevzularda taban tabana zıt düşünüyorum. Gerçekten güvende miyim? Sorunlarımızı el birliği içinde çözebiliyor muyuz? Bu ilişkide eksikler, yanlışlar veya doğruların oranı nedir? İşte bütün bu sorulara dürüst ve doğru bir biçimde cevap verdiğiniz zaman ilişkiniz hakkında da net bir karar verebilmeniz mümkün hale gelir.

Saat 08:01 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız.

Saat 09:52 itibariyle Ay-Uranüs görünümü, eşinizin iş-sağlık veya ailevi problemlerinin sizi rahatsız etmesi anlamına gelebilir veya ilişkinizle ilgili konularda birbirinizin değiştirilmesi mümkün olmayan fikirlerine saygı göstermeniz yararlı olur.

Saat 10:21 Ay-Mars görünümü, hem hayatı güzel yanlarıyla görmenizde hem de aşk ve ailevi konularda ciddi bir şekilde hedeflerinizi gözden geçirmenizde yardımcınızdır.

Saat 17:39 Ay-Merkür kavuşumu partnerinizle ciddi bir biçimde konuşmanın, sorunun çözülmesinde etkisi büyüktür.  Duygularınız oldukça ciddidir. Eğer karşınızdakinden eminseniz anlaşmaya hazırsınızdır. Ancak o, kendi fikirleri konusunda inatçı davranırsa doğal olarak bir şeyleri çözebilmek kolay olmayabilir. El ele vererek problemlerin üstesinden gelebiliriz.

Saat 17:54-7 Şubat saat 07:59 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, ilişkinizle ilgili mevzularda ani ve tepkisel davranmanın sakıncalı olacağını göstermektedir. Diyelim ki haklısınız ve hakikaten karşılaştığınız durum dayanılmayacak kadar sıkıntılı. Ne yaparsanız yapın partneriniz sözden anlamıyor ve anlaşma ortamı sağlanamıyor. Bu durumda tabi ki kendinizi ezdirecek haliniz yok. Fakat boşluktaki saat diliminde inatlaşmak son derece sakıncalı olduğu gibi, çözüme ulaşmak da o denli zordur.

Saat 18:39 Güneş-Uranüs olumlu görünümü beklentiniz olan para, iş veya ilişkinizle ilgili konularda aceleci düşünmenize neden olabilir. Sözgelimi mali bir probleminiz varsa, bunu halletmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Eğer beraberliğinde anlaşmazlık  yaşıyorsa bunları çözümlemek rahatlamak niyetinde olabilirsiniz. Belki çok önemli bir karar vererek işinizden ayrılmayı, başka bir işle uğraşmayı düşünüyor olabilirsiniz.  Bütün bunlar olasılık dahilinde gözükmektedir. Esasen kişinin burada hissettiği duygu, baskılardan ve sıkıntılardan uzak durmak arzusudur.

Saat 20:45 Merkür-Jüpiter görümümü, ilişki ve iş ortaklıklarında güven, istikrar, sağlamlık arayışınızın, bu olgulara fazlasıyla önem vermenin işaretçisidir.

İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN