Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler, Ay-İkizler burcu seyriyle Salı gününe uyanıyoruz. Çalışma isteğimiz düşük olabilir.  Eğer iyi odaklanırsak, sistemli çalışırsak her işin  üstesinden geliriz. İyi not almak lazım.  Duygusal meseleler böyle bir enerji altında, iki yönlü tepkiye neden olabilir. Bazılarınız mantıklı bir şekilde olayları gözden geçirir, bazılarımız alışkanlıklarının esiri olabilir. Söylenenlere inanmadan önce iyice bir düşünelim.

Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü, kurduğumuz hayallerin gerçeğe dönüşmesini istediğimiz zamandır. Hafızamızda yer etmiş anılar saklandıkları yerden çıkarlar ve biz onları tekrar hatırlarız. Hassas ve oldukça sezgisel bir şekilde, her şeyin yolunda gitmesini isteriz. Bizi rahatlatacak  küçücük şeylerden bile mutluluk duyarız. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa, bunları görmezden geliriz. Bu saatte, çok yeni bir karar almak sakıncalı olabilir. Beklememizde yarar var.

Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıtlığı, güven duyduğumuz, bizi rahatlatan, kendimizi iyi hissetmemize yardımcı olan kişilere ve durumlara çekildiğimizi gösterir. Sorun çıkartan, geçimsiz, sizi sürekli taciz eden insanlardan uzak durmakta yarar vardır. Bu görünümü bir iş ortaklığı anlamında ele alırsak, yapılacak işi ve izlenecek yöntemleri her iki taraf da dürüst bir şekilde belirlemelidir. Böylece ileride sorun çıkmamış olur. Özel ilişkiler anlamında bu görünümü değerlendirdiğimizde,  partnerin tutkulu, ne yaptığını bilen bir kişi olmasını tercih ederiz. Genel olarak bu enerji altında, kişi hassasiyetin dozunu iyi ayarlamalıdır. Çünkü bir yandan her şeyi kafasına takarsa diğer yandan karşı taraf hakkında sürekli şüphe duyarsa, sağlıklı bir ilişki yaşanması mümkün olmaz.

Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN