Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi


Sevgili Yengeçler yeni günümüz, Ay-Akrep burcu seyir etkinliği altında başlıyor. Zenginlik ve güç arzumuz bir hayli yüksek. Sevdiklerimize aşırı düşkünlük gösterirken, sevmediklerimize mesafeli davranabiliriz. Derinlikli ve ilgi çekici konulara yönelebiliriz. Kaliteye önem veririz ve bilinmeyenleri keşfetmekten zevk alırız. Metafizik, fantastik, gerilim türü kitaplar, dikkatimizi çekebilir. Kendimizi eğer istiyorsak, her konuda disiplin altına alabiliriz. Ancak birileri bizi sindirmeye kalkışırsa gereken cevabı veririz. Koyu kırmızı renkte kıyafetler giymek, baharatlı kokular sürmek sizi bir hayli çekici kılabilir.

Saat 10:26 Ay-Jüpiter görünümü, para-aile-ilişkimiz söz konusu olduğunda kendimizi denetlemekte zorlandığımızın göstergesidir. Bunlar sizin için bir hayli kıymetlidir ve onlar üzerinde hiç kimsenin hak talep etmesine izin vermezsiniz.

Saat 23-11-23:55 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ailenizi, sevdiklerinizi her ne pahasına olursa olsun korumak istersiniz. Sanki her an ters bir şey olacakmış gibi evham yaparsınız. Ancak bu saatlerde lütfen sakin olunuz.

Güzel gönüllerle buluşmamız, mutluluğa kavuşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN