Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler saat 04:48 Kova-Akrep burçları arasında oluşan ilkdördün,  fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek amacıyla partneriniz, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelme arzunuzu işaret ediyor. Maddi ve manevi konularda desteklenmek, sağlıklı bir cinsel hayat sürmek sizin için gayet önemlidir. Duygularınızı, düşüncelerinizi ve planlarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Bu gözden geçiriş bir tür sorgulama şeklindedir. Neler istediğiniz gibi gitmemektedir veya neler eksik kalmaktadır. Evdeki hesap hangi konularda çarşıya uymamaktadır.  Bunlar üzerinde mantıklı bir şekilde düşünmeniz faydalıdır. Hayatınızda yerli yerine oturmayan durumlar varsa, ilkdördün gerilim yaratıcı olabilir. Yapılması gereken ilişkinizi gözden geçirmektir. Bir taraf aşırı tutkulu, baskıcı, kıskanç diğer taraf da ben haklıyım diyorsa, sorunu halletmek için elbirliğinde bulunmak lazım.

Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, partnerinizle her anlamda  anlaşmak için geçmiş mevzuların çözülmesi lazım diyerek sizi uyarıyor. Şu an her şey ayakta gibi. Hiçbir şey belli değil gibi. Bu saatlerde sakin olmakta yarar var.

Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, ilişkimiz  ve toplumsal konularda baskı altına alınmaktan hoşlanmayacağımızın işaretçisi.

Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN