Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler saat 07:19 Ay-Neptün zorlu görünümüyle Salı günümüzü selamlıyoruz. Yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi, içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. Ancak o sese kulak verirken, önümüze ardımıza iyi bakalım.

2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında etkili olacak, Merkür Terazi geçiş süresince, ev içindeki iletişim dengeli ve ölçülü olmak zorunda. Bir yandan akıllıca yuvanızın iç dengelerini yerli yerinde tutmak diğer yandan güzellikten, barıştan, sevgiden söz etmek gerekiyor. Ancak bunun tek taraflı değil, el birliğiyle halledilmesi lazım. Fakat problemleri yok saymak yanlıştır. 5 Eylül tarihindeki Venüs-Başak burcu geçişini de hesaba katarsak, dengelerin yerle yerine oturacağını  söyleyebilirim. Çünkü bu iki gezegen birbirlerini güçlendirecek pozisyondalar.

Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşan ilkdördün, iş ve çalışma hayatımızla alakalı konularda abartılı kararlar vermemize neden olabilir. Yeteri kadar özgür hareket edemediğimizi, kurallardan, zorunluluklardan kurtulamadığımızı düşünebiliriz. Bu düşünceler bizi stres altına alabilir. Gerilimli, bazen dozunu ayarlamakta zorlandığımız çıkışlarda bulunabiliriz. Bizden konum olarak baskın pozisyonda olan kişiler yüzünden sıkılabiliriz. Ancak bugün her burcun aklı başında hareket etmesi gerekiyor. Bunu yapmadığımız takdirde sonradan pişman olabileceğimiz kararlar alabiliriz.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatınız, sağlığınız ve maddi konular üzerinde bir hayli durmanızı sağlıyor. İnsan bunalıyor çoğu zaman. Ödemeler, etrafımızdaki insanlar ve bizden beklentileri. Tabii ki bütün bunlara çözüm bulmak zorundayız. Sakince neler yapabiliriz ona bir bakmamız yararlı olur.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN