Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

YENGEÇ BURCU ARALIK AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Mali paylaşımların, ortaklarla ilgili para alışverişlerinin, maddi anlamdaki her türlü bölüşümün, borçların bizi aktif olarak düşünmeye sevk ettiği bir zaman dilimidir. Yer yer gerginlikler yaratabilir. İş ortağıyla ilgili olan hesaplarımızın gözden geçirilmesi lazımdır. Evlilikte eşle ilgili mali paylaşımların tekrar ele alınması gerekebilir. Bütçenin gereklerine göre hareket edilmesinde fayda vardır. Eşin mali konularda uygulayacağı baskı da bizi rahatsız edebilir. 

6 Aralık tarihinde dolunay İkizler burcunda ve önemli bir yerde oluşuyor. Bu da içten içe bir huzursuzluk haline sebep olabilir. Yengeçler genelde duygusal ve hassasiyetleri yüksek insanlardır. Bu dolunay gerginlik ve huzursuzluk içerebilir, bazı şeyleri siz de büyütüyor olabilirsiniz. Sakin olunmalı, meseleler abartılmamalıdır. Meseleleri iki yönlü ele almak gereklidir, huzursuzluktan uzak durulmalıdır. Kendimizi ara sıra dinlenmeye çekmekte fayda vardır. 

10 ve 17 Aralık tarihlerinde, karşıt burcunuzda, önce Venüs ardından Merkür seyrine başlıyor. Partnerimiz biraz ciddileşebilir, baskın olmaya çalışabilir. Bekar Yengeçler genellikle olgun, hoşgörülü, yaşça büyük insanlara çekilebilir. Eşimizle sorunlarımız varsa yönetici tavırları rahatsız edebilir. Bu geçişte eşle beraber bakış açıları dengelenmeye çalışılmalıdır. Sorunlu bir beraberlikte ise, partnerle olgun ve ılımlı bir şekilde konuşulmalıdır. İş ortaklığında ciddiyetle her şey ele alınmalıdır. Projeye başlıyorsak, bu projede kimlerle bir araya gelineceğine önem verilmelidir. Bekar Yengeçlerin karşısına olgun ve yaşça büyük insanlar çıkabilir. İlişkide çok büyük problemler varsa bu dönemde gerginlikler yaşanabilir. 

22 Aralık tarihinde Oğlak geçişine Güneş eklenir. Aynı gün Oğlak burcunda yeni ay doğacak. Bu yeni ayın dispozitörü Satürn, ertesi gün Yay burcunda ilerlemeye başlıyor. Çalışma hayatımızla ilgili konuların önemli olduğu bir dönemin işaretçisidir. Yeni ay bize bir baskı uygular, beraberlikte sorunumuz varsa, ilişkinin ne kadar verimli olduğu mutlaka gözden geçirilmelidir. İş hayatında daha disiplinli çalışmayı, planlı ve verimli bir çalışma temposunu öne çıkarmaktadır.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: İlişki anlamında 1 ve 5 Aralık tarihleri önemli. Her ikinizin de ciddi bir yüzleşmede bulunması gerekiyor. Ortak sorumluluklarınız olduğunu biliniz. Mars-Kova burcu geçişinde partnerinizle yolları arıyorsanız ve ortada çocuk varsa, lütfen bir daha düşününüz.

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Partnerinizin ilişkide mesafeli ve soğuk tavırları sizin hassas dünyanızda rahatsız edici olabilir. Bir yandan uyum diğer taraftan baskı altına alması sizi yorabilir.14 Aralık tarihinde hoş bir görünüm var. Arayı düzeltici olabilir.

15-21 Aralık haftası: 15 Eylül Uranüs-Pluto görünümü hepimizi ilgilendiriyor. Evlilik-uzun süreli ilişki-iş ortaklığı-boşanma gibi alanlardaki dönüşümün ve yenilenmenin işaretçisidir. Bazen evlendiğiniz kişi üzerinizde fazlasıyla hakim olabilir. Bazen de hiç ummadığınız bir anda evlenebilirsiniz. Partneriniz kimi zaman size karşıdır kimi zaman mücadeleci bir kimliktedir. İşlevini çoktan kaybetmiş olan sorunlu evlilikler, beraberlikler bitebilir. Karşınıza çıkan biri, evliliğe bakış açınızı değiştirebilir.

22-28 Aralık haftası: 22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Yeniay, iki haftalık sürecin bir hayli zor geçeceğini gösteriyor. Bu hafta ilişkiler açısından çok zorlayıcıdır. Karşı tarafın etkisi tümüyle ön planda. Anlaşmak, uzlaşmak, orta bir yol bulmak için epey mücadele vereceksiniz.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası: 1, 4, 5, 6 Aralık tarihleri çalışma hayatınızı direkt ilgilendiriyor. İletişimin bir hayli yoğun olduğu ancak çoğunlukla gereksiz işlerle uğraştığınız bir hafta. Oradan oraya koşturup durabilirsiniz.

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerinde, iş hayatınızla ilgili konulardaki koşturma veya özel hayatınızdaki bir takım meseleler ev yerleşiminde veya evle ilgili konularda da uğraştırmanız gerekebilir. Bir yere yerleşmek, başka bir iş değişikliği, sağlıkla alakalı konular ön planda olacaktır.

15-21 Aralık haftası: İş ortaklıkları ve ikili ilişkiler açısından zorlu bir hafta. İşlerinizi çok iyi organize etmeniz lazım.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık itibariyle Satürn-Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir 2,5 yıl sürecektir. Sizler çalışma hayatınızı mutlaka ciddi bir şekilde ele alacaksınız. Planlı ve programlı olmak biraz zorlaşabilir. Karşınıza türlü engeller çıkar. İşinizi yapmak, yerine getirmek zaman alır. Çevrenizdeki kişiler sizden yardım ister, onlar için zamanınızı ayırmanız beklenir. Sağlığınıza çok özen göstermek lazımdır. İşte bütün bunlar sizin bu konular üzerinde karmik dersinizdir. Bunlara dikkat ederek hayatınızı düzenlerseniz bu dersi kolayca öğrenirsiniz.

 

PARA

1-7 Aralık haftası: 5 Aralık tarihindeki Mars-Kova burcu geçişi, eş veya iş ortağınızın parasal konulardaki özgür yaklaşımını işaret eder. Kendi bildiği şekilde ve kurallara uymayan tarzdaki hareketleri sizi rahatsız edebilir. Bu dönemde finansal konularda siz de rahat davranabilirsiniz. Kredi çekimlerinde ve kredi kartı harcamalarında ölçüyü kaçırmamak lazım. Ortaklaşa bir proje için finansör arayışına geçebilirsiniz.

8-14 Aralık haftası: Sağlık giderleri, ev masrafları, ev içinde yapılan değişiklikler, yolculuklar, derleme toparlama masrafları, bürokratik konularla ilgilenmek durumundayız.

15-21 Aralık haftası: 21 Aralık tarihindeki görünüm,  başkalarının işleriyle ilgilenmek amaçlı elinize geçen parayı gösterir. Ayrıca iş veya eşinizle alakalı mali meseleleri de işaret eder. Hızlıca bunları yoluna koymanız gerekir.

22-28 Aralık haftası: 22 Aralık tarihinde Güneş-Oğlak burcunda ilerleyecek. Eş veya iş ortağınızla finansal meseleler üzerinde konuşmanın, iletişimde bulunmanın simgesidir. Kazancınız üzerinde başkaları baskın olabilir.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-13-14-18-19-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       :
1-2-15-16-22-23-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   :
18-19
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
10-11

Yeniay : 7-8-9-10
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 22-23-24
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN