Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

 

EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür Akrep burcunda geriliyor. Bu gerileme de aşk hayatı ve çocuklarla alakalı meseleleri mercek altına alacağız. Aceleci kararlar vermeyeceğiz. Beklenmedik bir problem varsa, bu problemi izlemeye alacağız. Karşımıza yeni biri çıktığında bu kişiyle paylaşım ve aramızdaki ilişkinin niteliğine bakacağız. Çocuk sahibi olmak istiyorsak kontrolleri yaptıracağız. Tutkuları vurgulayıcı bir geri harekettir. 

10-25 Ekim tarihleri arasında geri hareket Terazi burcuna doğru devam edecek. Burada da aile içerisindeki paylaşım, sevgi birliği, eşle sevgi alışverişi gözden geçirilecektir. Evin yenilenmesi ve onarımı gerekiyorsa bunlar yapılabilir. Kiracı ve ev sahibi gibi meselelerde de hareketlilik vardır.

8 Ekim tarihinde Koç burcunda tam ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmada özellikle kariyer hayatıyla ilgili konular kıymet taşıyor. Gerilimli davranabiliriz, baskılar karşısında kendimizi savunma ihtiyacı duyabiliriz. İçe yöneliyoruz. Tam ay tutulması kariyer hayatıyla ilgili bize ışık tutacaktır. İş ortamında gerilimden uzak durulmalıdır. 

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Güç ve kontrol arzusunun, gelişime en çok arzu duyduğumuz kısmın aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konular üzerinde olduğunu gösteriyor. Çocuklarla ilgili konularda daha dikkatli olmamızı söylüyor. Tutkular çok yoğundur, aşkı hissetmek, cinselliği yaşamak ve karşımızdakinin üzerinde baskın kimlik oluşturmak istiyoruz. Ancak dünya sadece bizim etrafımızda dönmüyor. Daha dikkatli bir şekilde olan resme bakılmalıdır.

26 Ekim tarihinde de Mars karşıt burcunuzda seyrine başlıyor. Partnerin daha ciddi ve egemen olmaya çalıştığını görebiliriz. Bekar Yengeçlerin karşısına kendinden emin ve disiplinli bir insan çıkabilir.

 

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu süre içinde sosyal yaşamınız, çocuklarınız, Aşk hayatınız, gizli ilişkiniz, özel becerileriniz, hamilelik gibi konular üzerinde düşünmek, araştırmada bulunmak yararlıdır. Karşınıza yeni biri çıktığında mutlaka hakkında bilgi sahibi olunuz. Hemen ilişkiye girmeyiniz. Hamilelik ve doğumla ilgili hastane ve doktor seçiminizi yapınız. Kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Çocuğunuzun eğitimi, becerilerinizi bir yerde sergileme ve bununla ilgili girişimler, bir oyunun veya bir organizasyonun görüşülmesi, yakınlarınız vasıtasıyla özel biriyle tanışma gibi meselelerde gözden geçirmelerde bulununuz. Araştırınız. İyice inceleyiniz. kıymetli sanatsal objeleriniz, çocuğunuzun geleceğiyle alakalı gizli yatırımınız, bir oyun  veya bir organizasyon için depoda tutulan mali anlamda değeri olan her şeyi bir gözden geçiriniz ve güvenliğini tetkik ediniz.

 

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda meydana gelecek Ay Tutulması, iş hayatınız ve toplumsal ilişkilerinizdeki gerginliklerin sizi bir hayli tedirgin etmesi mümkündür. Tutulmanın görünümlerine baktığımızda bu gerginliğin çalışma hayatınız, sağlığınız ve maddi konularda olmak üzere aileniz ve ilişkinizi de yakından ilgilendirdiği görülüyor. Zorlu bir tutulma sizin için. Benim tavsiyem sakin olmanız ve ailenizle olan ilişkiniz ile iş arasındaki dengeyi iyi kurgulamanızdır. Merkür geri hareketi bu yönde önem taşıyor.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür döneminde ailevi konularda dengeli hareket etmenin önemi büyük. Dışarıdaki stres ve iş sorunlarınızın yuvanızdaki ilişkileri de zorlayabilir. Lütfen sakin biçimde gözden geçirmelerde bulunun.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması aşk hayatınız, çocuklarınız,  yeteneklerinizi değerlendirme, cinsel yaşamınızla ilgili sıkıntıların, meselelerin 9 Kasım tarihi itibariyle düzeleceğinin işaretçisidir. 11 Kasım tarihi itibariyle eşiniz, iş ortaklığınız, yasal davalar ve evlilik konularında önemli bir dönüşüm ve yenilenme yaşanacaktır.

 

 

EKİM  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 6-10-14-15-19-20-24-25
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-8-22-23-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 24-25
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 17-18

Yeniay : 14-15-16
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-3-28-29-30
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN