Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yengeç

(22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç
Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

YENGEÇ EYLÜL AYINA GENEL BİR BAKIŞ

2 Eylül'de başlayacak Merkür Terazi geçişi, ev ve aile ilgili konular üzerinde düşünme, konuşma yönünde olumlu olacaktır. İletişimde bulunulur, evin içerisinde zihni belirli noktalar üzerinde odaklayarak biz olgusu çerçevesinde konuşuyoruz.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Yengeçler için yakın çevre ilişkilerinde hem sağlıkla ilgilenmek, hem başkalarına yardımcı olmak için dertlerini dinlemek konularında etkilidir. Çevre ilişkilerinde biraz daha anlayışlı olmaya çalışacağız.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Ilımlılık, şefkatlilik, kendimizi inançla öne sürme, her şeyin güzel olacağına inanma anlamında, dileklere ve arzulara bakınmayı sağlar. Eleştirdiğimiz meselelerin kurbanı olmamamız için dikkatli ol diyor. Bizi hem uyaran ve bu uyarıyla önlem almamızı sağlayan bir geçiştir.

14 Eylül tarihinde Mars Yay geçişi çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olacaktır. Kariyer anlamında durumumuza bakacağız. Mevcut işimizde iki yönlü düşünebiliriz. Yeni bir iş arayışına girişebiliriz. Fakat bir yandan da sektörün durumuna bakacağız. Alternatif olmadan hareket etmiyoruz. Biraz sakin olup durumu gözden geçirmekte fayda vardır. Çok da zorlayıcı değildir, ancak bir takım belirsizlikler varsa ani kararlar verilmemelidir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Ev alanı ve ailevi konularda önemlidir. Ardından bir gün sonra da Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ayın en önemli olgusu huzur ve biz olmaktır. Her şeyin elit olanını ve konforlu olanını istiyoruz. Diyoruz ki ben güzelliklere layığım. Belki ev alımı düşünülebilir. Ev içerisinde problemler varsa, o problemlerim halledilmesi için uğraşılabilir. Mali konular ve çalışma hayatıyla ilgili meseleleri de vurgulamaktadır. Huzuru ve güveni önemseyip kaliteli olanı isteyeceğiz.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başladığı gün, gölgeli günleri de aynı zamanda başlamış oluyor. Aşk hayatımız, çocuk sahibi olma anlamındaki meseleler üzerinde hesabı bilmemiz, durumu ele almamız, yeni bir ilişkide kriterlere bakmamız, mali konularda önümüzü göremediğimiz atılımlarda bulunmamamız, eskiye ait bir takım anlaşmazlıklar varsa onların tekrar gözden geçirilmesi, bir arkadaşlığı hemen ciddiyete dönüştürme konusunda beklemede kalmamız gerekebilir.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bu geçişi çok olumlu buluyorum. Çünkü evdeki huzurun, paylaşımın el birliğiyle yapılması anlamında kıymetlidir. Birlikte yaşadığımız insanlarla gönül birliğinin sağlandığı bir zaman olacaktır.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  2 Eylül tarihinde Merkür-Terazi burcunda ilerlediğinde ev içindeki iletişim dengeli ve ölçülü olmak zorunda. Bir yandan akıllıca yuvanızın iç dengelerini yerli yerinde tutmak diğer yandan güzellikten, barıştan, sevgiden söz etmek gerekiyor. Ancak bunun tek taraflı değil, el birliğiyle halledilmesi lazım. Fakat problemleri yok saymak yanlıştır. 5 Eylül tarihindeki Venüs-Başak burcu geçişini de hesaba katarsak, bu hafta ilişkilerde dengelerin yerle yerinde olacağını söyleyebilirim. Çünkü bu iki gezegen birbirlerini güçlendirecek pozisyondalar.

8-14 Eylül haftası: 10 Eylül tarihideki görünüm, çeşitli nedenlerle düşüncelerinizi açıklamaktan çekinmenize neden olabilir. Hatta sırf uyumlu davranayım diye, sabır gösterebilirsiniz. Bu durum ilişki meselelerinde sizi yorabilir. 10 Eylül tarihinde, çalışma ortamınız, kararlarınız, nefes aldığınız ortam, yakınlarınız ve etrafınızla olan her türlü ilişki alışverişinizi, iş hayatınız dahil olmak üzere gözden geçiriniz. 13 Eylül tarihinde aileniz, ev yaşamınız, iç dünyanız ve sizinle alakalı özel konularda lütfen sakin olunuz.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta yakın çevrenizle ilgili konular üzerinde titizlikle duracaksınız. Bazı durumlar sizde endişe yaratabilir. Kendinizi zayıf hissedebilirsiniz. İnancınız sarsılacak gibi olur. Sürekli her şeyi kontrol etmeye çalışabilirsiniz. Aşırı fedakarlık veya tümüyle gergin şekilde davranabilirsiniz. Lütfen sakin olunuz. 17 Eylül tarihinde ailenizi ilgilendiren konularda iki yönlü düşününüz. Geçmişten ziyade bugünkü duruma bakınız. Tarafsız bir şekilde inceleyiniz.

22-28 Eylül haftası:  23 Eylül tarihinde Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Ailevi yaşantımız evimizin içindeki huzur ve uyum arzumuz, dengeleri yerli yerine oturmuş bir ortamda yaşam sürme ihtiyacımız yoğun olacaktır. Eğer sorunlarımız varsa, ev içinde rahatsızsak bunlara susmak yerine ılımlı bir şekilde konuşmak, sıkıntılarınızı dile getirmek, birbirinizi dinlemek faydalı olacaktır.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  Çalışma hayatında bu hafta hem işlerimizi derleyip toparlamak hem de iş ortamında ilişkilerimizi düzenlemek mümkün. Herkes görevinin başında ve sorumluluklarının bilincinde olacaktır. Kişisel anlamda duruma bakarsak, iş girişimlerinde becerikliliğimiz, ustalığımız bizi rakiplerimizin karşısında güçlü kılacaktır. Ortaklaşa işlerde, ikili görüşmelerde üstümüze düşeni özverili şekilde yerine getiririz ve karşımızdaki kişiden de dürüstlük ve sağlamlık bekleriz.

8-14 Eylül haftası: 3 Eylül Balık burcu Dolunayı,  hayata olan bakış açınızı olumlu hale getirici, inançlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayıcı, eğitim, akademik kariyer, yenilik anlamında arzu ettiğiniz gelişmeleri destekleyici, ruhsal ve mistik konular aracılığıyla kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenizde rehberlik edicidir. Ayrıca, bilgiyi önemsemeniz, incelemeniz, çalışmanız, dengeli bir şekilde hareket etmeniz, düzenli çalışmanız ve ne istediğinizi bilerek hayatınızı şekillendirmeniz gerektiği yolunda da uyarıcıdır. 11 Eylül tarihinde,  çevrenizle olan ilişkiniz, çocuklarınız ve partnerinizle ilgili konular üzerinde faydalı gelişmeler yaşanacaktır.

15-21 Eylül haftası: 21 Eylül tarihinde, yakın çevremizden birisi, çalışma hayatımızla ilgili bir konuda bize yardımcı olabilir. Biz de birilerine destek sunabiliriz. İleriye dönük bir plan ve projemizle alakalı olarak birileriyle iş görüşmesinde bulunabiliriz.

22-28 Eylül haftası:  22 Eylül tarihinde maddi açıdan rahatlatıcı bir gelişme yaşanır. Bu yaptığınız bir işten gelebilir veya maaşınızda bir artış yaşanabilir. Bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bunun için ekstradan bir para elinize geçebilir. İki ayrı iş için kaparo alabilirsiniz. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Maddi açıdan rahatlatıcıdır.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Maddi konularda bütçemizin şartlarına göre hareket edebiliriz. Güçlü bir eş veya iş ortağıyla kendimizi güvende hissedebiliriz. Bu hafta harcamalarda dikkatli ve ölçülü davranacağız.

8-14 Eylül haftası: 14 Eylül tarihinde Mars-Yay burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatınızla, ilgili konularda abartılı kararlardan kaçının. Çünkü bundan bütçeniz de etkilenebilir.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta maddi konularda titiz ve dikkatli düşünürsünüz. Ancak değer verdiğiniz kişiler mali anlamda bir destek isterlerse elinizden geleni yaparsınız. Çocuğunuz varsa onun okul ihtiyaçlarına bir miktar ayırabilirsiniz.

22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihi sizin için kazançlı işlere yönelmenizi sağlayıcıdır. Değişim iş hayatında yoğun bir şekilde görülür. 23 Eylül tarihindeki Güneş-Terazi geçişi finansal konularda da etkilidir. Güzel görünmek, modayı takip etmek, kaliteli ürünler satın almak amacıyla kesenin ağzını bir hayli açabilirsiniz. Partnerinize hediyeler sunmak, jestler yapmak, ne kadar kibar ve zarif biri olduğunuzu göstermek istersiniz. Evinizle ilgili alışverişlerde bulunabilirsiniz. Bütçenizin dengelerini bozmamaya gayret ediniz.

 

EYLÜL  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 8-9-12-13-17-18-22-23-27-28

Zayıf Enerjili Günler                                         : 4-5-10-11-24-25

Aşkta En Şanslı Günler                        : 27-28

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 19-20

Yeniay : 16-17-18-19

(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 4-5-6

(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN