Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar Pazar  günümüz saat 01:36 Ay-Balık burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, genel anlamıyla rahatlatıcıdır. Belki bir çoğunuz için uyuşukluk hali gibi gelse de,  bu yansımanın kendi özünde insanı rahatlatan hatta şans veren ulvi bir ışığı vardır. Çözümsüz kalan meseleler kendiliğinden yoluna girebilir. Aşkın derinliklerinde kaybolma arzumuz yoğundur. Dünyanın tüm sorunları, hayallerimizin gölgesi altında kaybolur gider. Aşk öylesine galip gelir ki, onun dışında hiçbir şeyin önemi yoktur.

Saat 16:28 Ay-Neptün kavuşumu, hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak.  Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 17:50 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  gerek partneriniz gerekse diğer insanlarla olan paylaşımlarda dinlemenin, anlamanın karşılıklı görüş alışverişinin son derece önemli olduğunu gösteriyor. Tabii ki, fikirlerinizi, hayata bakış açınız ve yaşam prensipleriniz doğrultusunda açıklayacaksınız. Aynı şekilde karşınızdaki kişi de bunu yapacaktır.  Fakat tahammülsüz olmak, aceleci kararlar vermek, tanımadan etmeden bir yargıda bulunmamak lazımdır. Eğer henüz  yeni tanıştıysanız, öncelikle yaşam biçimini, aşka bakış açısını mutlaka iyi anlayınız. Ondan sonra kararınızı verirsiniz.

Saat 23:40 Ay-Pluto görünümü, zorlukları gözünüzde büyütmeden hedefinize ulaşmanız için destekleyici olan bu görünüm,  engelleri kolayca  aşabilmenizde yardımcıdır. Evinizin, ailenizin geçimi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için para kazanmayı, biriktirmeyi, güç sahibi olmayı çok daha fazla arzularsınız.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN