Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


{"burc_id":"9","burc_ad":"Yay","tarih":"2016-05-29","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Yaylar Saat 00:06  Ay-Balık burcu geçiş etkinliğinde, ailemiz, evimiz, sevdiklerimizin ilgisi bizim için son derece kıymetli olacak. Ev veya işimize göre, mistik çalışmalar, hayallerin yazıya dökülmesi, ruhsal anlamda bizi kuvvetlendiren ritüellerle uğraşabiliriz. Rahatlamamızı sağlayacaktır. Ancak doğru bilgiyi önemsemek mutlaka şarttır. Söylentilere değil, net olanı, görülür olanı önemsemek gerekir.

Saat 10:48 Ay-Venüs zorlu görünümü altında, yaşamınızı ilgilendiren çok önemli bir karar verilecekse enine boyuna düşününüz. Durumları tarafsız bir şekilde gözden geçiriniz.

Saat 15:12 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yandan ilişki meseleleri üzerine  düşünüyoruz. Diğer yandan bağımlı olduğumuz veya özveride bulunmamız gereken durumlar söz konusu. İki seçenek arasında kalmış gibiyiz. Bu da bizi bir hayli yorabilir, gerginleşebiliriz.

Saat 21:12 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek ve bizim hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak.  Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 23:45 Ay-Satürn görünümü, ailemizden beklendiğimiz sevgi ve ilginin işaretçisidir. Duygusal anlamda bizi anlayacak, hassasiyetimizin farkında olan insanlara ihtiyacımız var. Sorumluluklarımız bizi yoruyor. Bu saatlerde pek keyifli olmayabiliriz.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla