Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 06:05 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak görünümle Salı gününe,  adım atıyoruz ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu iki durum, titiz ve oldukça inceleme gerektiren mesleki konular üzerindeki yoğunluğun işareti olduğu gibi başarılı olma arzunuzun da belirtecidir. İşin günlük stresi ve yoğun çalışma programı zorlayıcıdır. Ay-boşluk etkisi altında size tavsiyem eleştiri, kinayeli konuşmalar, bazı kişilerin gereksiz abartılı tavırlarıyla karşılaştığınızda tepki göstermek yerine, mesafe koymanızdır. Çoğu zaman susmak, karşınızdaki kişiye, seni muhatabım olarak görmüyorum demek olur ki, emin olun böyleleri üzerinde bir hayli etkili olacaktır.

Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumunu gayet olumlu bulduğumu baştan belirtmek isterim. Sizlere geleceğiniz adına düşünerek, uzlaşıya açık, doğru ve barışçı kişilerle yan yana gelmenizde destek oluyor. Kiminle işbirliği yapacaksak, biz olacaksak, ortaklaşa düşüneceksek bu kişilerle bağlantıya geçmemizde yardımcı oluyor. Adil, tarafsız, önyargısız bir şekilde el birliğinde bulunmamızda ışık oluyor. Hem başkalarının nelere ihtiyacı olduğunu fark ediyoruz hem de kendi arzu ve isteklerimizi dile getiriyoruz. Sen ve ben demeden biz olmanın yollarını arıyoruz ve buluyoruz. Böyle olmayan ilişkilere, ortaklıklara, arkadaşlıklara yol veriyoruz. Dinliyoruz, ifade ediyoruz ve ilişkilerimizi gözden geçiriyoruz. Mesleki hayatımızla ilgili konularda da, ilgi alanımıza uygun kişilerle yan yana gelerek neler yapabileceğimizi saptıyoruz.

Saat 14:11 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, fiziksel ve ruhsal açıdan sevgiye, ilgiye, dokunulmaya, hissetmeye, uyuma, aşka gayet önem verdiğimiz bir gündeyiz. Her şeyin yerli yerine oturması için ne yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz.

Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN