Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar Salı günümüzün ilk etkili görünümü,  saat 06:38 Güneş-Neptün karşıtlığıdır. Sorumluluklardan kurtulmak isteriz. Çalışma hayatımızla ilgili konularda hayal kırıklığı hissedebilir, genelde iyimser biri olmamıza rağmen bunun bize hiçbir faydası olmadığını düşünerek tepkilerde bulunabiliriz. Ailemiz, iş yerimizdeki patronumuz, toplum içindeki yerimiz bize yeterli gelmez. Net bir şekilde önümüzü göremediğimizi, aslında istediğimiz hayatın bu olmadığını, boşa kürek salladığımızı düşünerek hayıflanırız.

Saat 08:05 Venüs-Mars kavuşumu, çalışma hayatımız, sağlığımız, ilerisi adına düşündüğümüz tüm planların gerçekçi, bilinçli bir şekilde ele alınması gerekiyor. Öylesine, gelip geçici işler veya ilişkilerin yararı yok. Atacağımız adımın sağlam olması için, analiz önemli. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Biz ne kadar akıllı olursak, o kadar başarılı ilerleriz.

Saat 08:33 Ay-Pluto görünümü, hakkımız olanı elde etmekten yanayız.  Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur.

Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü gayet olumludur. Çekici yönlerinizle etrafınızdaki insanları etkilemenizde ışık olur. Yeni biriyle tanışmanız mümkündür. Bu saatlerde keyfiniz yerindedir. Kendinizi istediğiniz gibi özgürce ifade edebilirsiniz. Eğlenceli, keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Saat 11:37 Ay-Mars olumlu görünümü, hem olumlu hem de yüreklendirici bir enerji olarak akşam saatlerini güzel geçirmenizi sağlıyor. Kendinizi gayet rahatlıkla ifade edebilir, başkalarının ilgisini çekebilirsiniz. Amacının farkında birey olarak cesaretiniz takdir edilecek düzeydedir.

Saat 19:38 Ay-Uranüs kavuşumu, gayet olumludur. Fiziksel ve zihinsel anlamda sizi aktif hale getirir. Modern düşünmenizi, yaratıcı çalışmalarda bulunmanızı, fikirlerinizi dile getirmenizi sağlar. Zaten böyle bir enerji  altında, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız. Değişiklik  ve yeni olanı istersiniz. Bu görünümün ardından 2 Eylül saat 12:02 olana dek boşluk etkisindeyiz.

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN