Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


{"burc_id":"9","burc_ad":"Yay","tarih":"2016-08-24","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Yaylar Saat 01:44 Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatımız ve mali konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Hem huzur, güvenlik, rahatlık arayışındayız hem de ileriyi görmek istiyoruz. Ayaklarımızın yere sağlam basmasından yanayız.

Saat 14:26 Mars-Satürn kavuşumu, size ait tüm meseleleri her yönüyle gerçekçi bir şekilde görebilmenizde, buna göre neler yapılması gerektiğini tespit etmenizde önem taşıyor. Bir yanıyla durduran, zorlayan şartlar altındayız. Biz de buna tepki gösterebiliriz. Ancak burada asıl dikkat edilecek nokta, ne yaptığımızı biliyor olmamızdır. Enerjinizi doğru bir şekilde yönlendirmek için, dolduruşa gelmemek lazım. Keskin kararlar vermemek en doğrusudur.

Saat 15:06 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, iş hayatımızla ilgili konularda maddi ve manevi şekilde tatmin olmak isteyeceğiz. Güven içinde olmak, rahat etmekten yanayız. Eğer işimiz bize bunu sağlamıyorsa veya özel ilişkimizde bir sorun varsa, bunun çözümlenmesi gerektiğini düşüneceğiz.

Saat 16:21 Ay- Chiron olumlu görünümü huzur, emniyet ve güven olgularını baş tacımız yapıyor. Mantığınızı daha fazla ön planda tutarak, şikayetçi olduğunuz konular üzerinde düşünebilirsiniz ve güvencenizi önemseyebilirsiniz.

Saat 21:06 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımız ve yaşantımızla ilgili konularda maddi ve manevi anlamda güvende olmak arzumuzu işaret ediyor. Sağlıklı bir hayat sürmek, kazanmak, ilerlemekten yanayız. Bunun için ne yapmamız gerekiyor, bunlar üzerinde duracağız.

Saat 22:38-25 Ağustos saat 02:40 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında uygulama, yürürlüğe koyma ve girişim anlamında keskin kararlar vermekten uzak durulmalıdır. Kişisel bakımınız, sağlığınız, iç huzurunuz için gerekli olan aktivitelere yönelmekte yarar var. Pozitif düşünmenizi, rahatlamanızı, kendinizle barışmanızı sağlayan ne varsa ona yönelin. Dünyanın tasası bitmez. Ancak insan kendine özen göstermeyi de bilmelidir.

Zorlukları güce dönüştürmeyi bilenler, hayattan şikayetten etmezler. Hepimiz için olumlu bir gün geçmesi dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla