Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının yansımalarıyla Cuma gününe adım atıyoruz. Bu tutulmanın anlam ve önemini, tüm görünümleriyle ele alarak sizlere izah edeceğim.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmanın özellikle gizli ilişki, arzular, tutkular anlamında etkili olduğunu gösteriyor. Fiziksel ve ruhsal anlamda kenetleneceğiniz bir aşk istiyorsunuz. Sahip olamadığınızda, elde edemediğinizde, elde olmayan engellerle karşılaştığınızda bunu kabul etmenizin mümkün olmadığını görüyoruz.

Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması fiziksel ve psikolojik anlamda sizi baskı altına alan ve sizin de üzerinde nicedir düşündüğünüz meselelerin artık geride kalacağını gösteriyor. Bu geride kalma durumu bir bitişin, sonlanışın, ayrılığın işaretçisi olabilir. 9 Kasım tarihi sonrası bunlar netleşmeye başlar. 11 Kasım sonrası mali konularda çok güçlü kararlar vererek, yeni bir adım atabilirsiniz. Tutulma bir yanıyla zorlarken diğer yanıyla bir kapı açıyor size.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın iş-aile-duygusal konularda etkili olacağını gösteriyor. Hesapta olmayan bir problem, hassasiyet yaratabilir. Başkalarına destek vermemiz ve anlayışlı olmamız gerekir. İnancımız burada çok önemlidir. Saplantılı, olumsuz düşünmemeliyiz. Hayat düz bir çizgi değildir. Bazen yaşanılan zorluklar en başta yorucu gelse de, aslında insanı güçlendiricidir. İşte bu tutulma, sizi bilge kılıyor, başkalarına şifa olmanızı sağlıyor.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmanın  işlerinizi yerli yerine koyabilmek için güçlü bir desteğe ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Para bunların başında gelebilir. Birikmiş borçlarınızı temizlemek için, rahatlamak için var gücünüzle mücadelenizde size destek oluyor.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN