Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar Perşembe günümüz İkizler burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 05:05 Ay-Merkür görünümünde hedef belirlemekte zorlanıyoruz. Kararlar alıyoruz, değiştiriyoruz. Bir türlü tutarlı ve net bir ilerlemede bulunamıyoruz. Bütün bu durumlar bir hayli kafamızı karıştırabilir. İlişkimizdeki dengelerin yerli yerine oturtulması veya hangi konuda olursa olsun net bir sonuç almamız kolay olmayabilir. Her şeyden önce çok akıllı olmamız lazım. Güvenilir değil mi diye, her durumu kontrol etmekte yarar var.

Saat 14:35-21:45 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yanlış anlamaya, anlaşılmaya açık olduğumuzu bilerek konuşmakta, dinlemekte yarar var. Kendinizi yönlendirmekte, hedef belirlemekte, karar vermekte zorlanabiliriz. Aslında bu zorlanmalar, bizi yanlışlardan koruyucu olabilir. Düşünmeden etmeden hiçbir konuda karar almamak gerekir. Benim tavsiyem,  partnerinizle, iş yaptığınız kişilerle veya  görüştüğünüz insanlarla aranızda, kafanızı karıştıran bir mesele söz konusu olursa, biraz müsaade isteyin ve durumu bir gözden geçirin.

Saat 21:45 Ay-Yengeç geçişinde, maddi ve manevi açıdan desteklenmek isteriz.  Eğer işler yolunda gitmezse, doğal olarak tedirginleşiriz.  Ay-Yengeç burcu geçişleri, korunma, sakınma, güven altına alma ve sahiplenme hislerinizi doruğa çıkarır.  Bugüne kadar oluşturduğunuz yaşam tarzınız ve fikirleriniz sizin için değerli olduğunu biliyorsunuz. Ancak parasal konularda da dikkatli hareket etmeye özen göstermeniz yerinde olacaktır.

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN