Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar 08:15 Venüs-Satürn görünümüyle  Cuma gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, bizim elimizde olmadan karşılaştığımız, müdahalede bulunamadığımız için bizi zorlayan ailevi, maddi ve geleceğimizi ilgilendiren hususlar üzerinde ciddiyetle düşünmemizi sağlayacak. Son birkaç yıldır Satürn sizleri bir hayli zorluyor. Bazen öyle olaylar yaşanıyor ki, insan hiçbir şeyin garantisi olmadığını düşünüyor. Moralimiz azalıyor, doğal olarak sıkılıyoruz. Mücadele edeceğimiz yerde, her şeyi endişeyle karşılayarak, kendi gücümüzü hafife alıyoruz. Oysaki bu yolları aşacak olan biziz ve umudumuzu yitirmeden önümüze bakmalıyız. İşte bu görünüm, belli bir rahatlama sağlıyor. Belirsizliklerin bizi aşmasına, sorumlulukların ezmesine izin vermeden, şöyle bir derin nefes çekerek, ben bütün bu zorlukları aşabilirim dememizde destek veriyor. Bizim bilinçli olmamız, pes etmememiz, mücadele etmemiz için yardımcı olan bu enerjinin en azından şu sıralardaki problemleri çözebilmemizde kuvvetlendireceğini  söyleyebilirim.

Saat 08:54 Ay-Pluto görünümü zorlukları gözünüzde büyütmeden hedefinize ulaşmanız için destekleyici olan bu görünüm,  engelleri kolayca  aşabilmenizde yardımcıdır. Evinizin, ailenizin geçimi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için para kazanmayı, biriktirmeyi, güç sahibi olmayı çok daha fazla arzularsınız.

Saat 09:54 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, bir yandan dünyanın anlamsız telaşları, sorumlulukları arasında mücadele eden bireyin yalnızlığını vurgularken, diğer yandan insanın ne kadar kırılgan bir varlık olduğunu hatırlatır.

Saat 21:48 Ay-Satürn olumlu görünümü, gün boyunca olan biteni şöyle bir iç dünyamızda bir takım meseleleri derinlikli ve ciddi anlamda ele almamızı sağlayacaktır. Ardından saat 23:03-26 Nisan saat 13:01 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir Cuma günü geçirmemiz dileğimle,

 

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN