Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar  saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında Çarşamba gününü karşılıyoruz. Aşk hayatınızla ilgili konularda dikkatli olunması gereken bir gündeyiz.  Her ne kadar Mars-Terazi geri hareketinde, uzlaşmadan yana olsak da,  aslında özgür yaşamak arzumuz gayet yoğun.  Burada yapılması gereken, öncelikle kendinize bir hedef tayin etmektir. Tabii ki bu hedefe varabilmek için yolunuz uzundur. Ancak ekip çalışmalarında ve toplumsal ilişkilerde işbirliğine açık olmamızda yarar var. Bazılarınız bu görünüm altında bireysel olarak sadece aşkı önemserken, bir kısmınız arkadaşlıkları, grup çalışmalarını, sosyal hayatta aktif olmayı tercih edebilirler. Her ikisi de enerjinin olumlu yönde kullanılması ve çatışma yaratmadan günün geçirilmesi anlamında faydalıdır.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Boğa burcu geçişi, iş hayatımız,  ilişkilerimiz, sağlığımız, iş verimliliğimiz gibi  konularda durumumuzu gözden geçirmemiz anlamında önemlidir. Genel olarak Merkür, Boğa burcunda ilerlediği süreçlerde inatçı bir tutum izleyebiliriz. Kendi doğrularımızı kabul edebilir, başkalarının fikirlerine kulaklarımızı kapayabiliriz. Ancak 3 Mayıs ve civarı günlerde iş hayatımız başta olmak üzere sağlığımıza özen göstermemiz gerekiyor. Bazı meseleler elimizde olmadan bizde gerginliğe yol açabilir. Baskı altında kalabiliriz. Lütfen sakin olmaya çalışalım.

Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü biraz önce belirttiğim hususlarda olumlu yönde adım atmak isteyen Yayların, bir takım engellerle karşılaşmalarına neden olabilir. Şartlar şu an için arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Gergin tepkilerde bulunabilir, önünüze çıkan herkese ve  her şeye karşı güç gösterilerinde bulunabilirsiniz. Adım atamadığınız için öfkelenebilir, baskı kurarak elde etmeye çalışabilirsiniz. İş hayatında veya ilişkilerde sorunlar çıkabilir. Sizden daha güçlü olan kişiler önünüze geçebilir  ve  sizi durdurmaya kalkışabilirler.   Bütün bunlar gün boyu farklı konulardaki genel bir  gerilimi işaret ediyor. Bize düşen soğukkanlı olmak ve bilinçli düşünmektir.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN