Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 05:33  Ay-Pluto görünüm etkisi altında Cuma gününe uyanıyoruz. Aşkta tutkularımız öylesine güçlü ki,  hiç kimse ve hiçbir neden sizi durduramaz gibi. Öylesine arzu doluyuz.  İşlemeyen, sizi tutsak eden ne varsa garip bir şekilde ona yöneliyor gibisiniz. Bazen elinizde olmadan isyan edebilirsiniz bazen de tümüyle teslim olabilirsiniz. Bu yaşadığınız aşka ve geçmişin üzerinizde bıraktığı etkiye göre değişebilir.

Saat 16:01 Merkür-Mars görünümü, bir takım meseleleri halletmek amacıyla yapılan iş  ve parasal görüşmelerin işaretçisidir. Ancak her ayrıntı derinlikli olarak gözden geçirilmelidir. Partneriniz, işvereniniz veya her kimle olursa olsun konuşurken, aklımız başımızda olsun. Çıkarlarımızın farkında olalım. Bu enerjinin etkisi altında, gizli saklı kaygılarımız veya kimsenin bilmediği sırlarımız, bizi kısıtlayan durumlar belirginleşir. Bunlarla baş edebilmek için öncelikle sakin olmak ve etraflıca meseleleri ele almak doğru olur.

Saat 20:02 Ay-Mars olumlu görünümü ve saat 20:19 Ay-Merkür kavuşumu, kimseye belli etmesek de, bizi bazı insanların, meselelerin yorduğunu gösteriyor. Bu saatlerde daha sakin olmakta yarar var.

Başarılı, verimli ve güven dolu  bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN