Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar,  saat 02:18 Ay-Satürn zorlayıcı görünüm etkisinde Cuma günümüz başlayacak. İş hayatında veya ailevi ilişkilerde bizden büyük yaşta olan kişilerle ilgili sorumluluklar önemli hale gelir. Üstümüze düşen vazifeleri harfiyen yerine getirmemiz gerekir. Bu, bizim günlük planımıza uymadığı için, üzerimizde belli bir baskı yaratabilir. Titizlik, ayrıntılar, gereksiz yere zaman alabilir. Bir işi daha uzun sürede bitirmemiz mümkün olabilir. Bazılarımız, olayları gereğinden fazla endişeli ele alabiliriz. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız veya ararlar. Bu bakış açısı, enerjinin kendi  doğasında vardır.  Ancak bizim de sapla samanı birbirinden ayırmamız lazım.

Saat 13:53 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisi altında, ters giden durumlarla uğraşmak istemezsiniz. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız.

Saat 17:05 Ay-Mars kavuşum etkisi altında seçici oluruz. Öyle her şeyi beğenmeyiz. Bu enerji dayanıklılığınızı test eder. Dış dünyada ne olursa olsun eğer siz hedefinize odaklı iseniz, hiçbir güçlük sizi yıldırmaz. Tam tersine dağınık, ne yaptığınızı bilmiyorsanız, bu kavuşum bir uyarıdır. Toparlan ve kendine gel diyerek ikaz eder.

9 Ekim saat 17:57-2 Kasım saat 09:06  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz seyirle ilerleyecek.  Fikirlerimizi dile getirip, insanların hakkımızda   ne düşündüğünü öğrenmek isteyeceğiz. İnsanlarla belli bir konu üzerinde sohbet etmek, yazışmak, düşünce alışverişinde bulunmak hoşumuza gidebilir.  Dostlarımızla bir araya gelmek, çeşitli etkinliklere katılmak, sanatla alakalı mekanlarda bulunmak faydalıdır. Sadece birebir konuşma değil sosyal medyayı da yakından takip edebiliriz. İletişimde bulunun, yeni insanlarla tanışın, kendinizi ifade edin. Kimle bağlantı kurmak istiyorsanız o kişilere doğru yönelirsiniz.

Bütün burçlar için genel Not:

Merkür geri hareketi bugün sona erse de,  önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıdaki yorumunuzda  sözü edilen konularda,  9-23 Ekim tarihlerinde yeni gelişmeler, haberler, görüşmeler gündeme gelebilir. Böylece daha net bir şekilde yolunuzu görmek mümkündür.

Tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN