Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar saat 03:15 Venüs-Pluto kavuşum etkisinde Cumartesi gününe merhaba diyoruz. Kazancınızla alakalı konularda destekleyicidir. Ancak uyulması gereken noktalar vardır. Bu noktaların başında, sosyal ilişkileriniz ve çalışma hayatının içinde birebir temasta bulunduğunuz insanlarla güç birliğinde bulunmak, ortaklaşa hareket etmek, sorumsuz davranmamak geliyor. Mali açıdan güçlenmek ve köklü bir değişimde bulunmak için olabildiğince akıllı davranmak lazım. Bilirsiniz güçlü konumda bulunan kişilerle ilişkinize dikkat ederseniz isteklerinizi kabul ettirmeniz kolaylaşır, yeteneklerinizi doğru alanda değerlendirirseniz huzurlu bir iş yaşamınız olur, önceliklerinizin farkında olursanız boşa zaman kaybetmemiş olursunuz ve zamanı iyi değerlendirirseniz başarıya ulaşmanız mümkündür.

Saat 08:01 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.

Saat 09:52 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki zorlu görünüm, kişinin ne olursa olsun dilediği gibi yaşama arzusunun bir kez daha altını çiziyor. Para konularında baskı altında kalan, sabırlı olmaya zorlanan birey, ister istemez gerginleşebilir.

Saat 10:21 Ay-Mars görünümü, ailevi, fiziksel ve ruhsal anlamda hedeflerinizi gerçekleştirme arzunuzu yüreğinizde büyütüyor. Bir yol olmalı ve hayat artık yüzüme gülmeli diye düşünebilirsiniz.

Saat 17:39 Ay-Merkür kavuşumu hem maddi görüşmeleri işaret ediyor hem de kariyerimiz konusunda önümüzde açılan yeni yolu müjdeliyor. Hedefin için çabalamaktan asla vazgeçme diyerek çalışma azmimizi yükseltiyor. Bazı düzenlemeler için zamanı iyi değerlendirmemiz lazım.

Saat 17:54-7 Şubat saat 07:59 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hangi konuda olursa olsun yarar-zarar hesabınızı iyi yapmanız, sonucunu tahmin edemediğiniz kararlardan kaçınmanız yerinde olacaktır.

Saat 18:39 Güneş-Uranüs olumlu görünümü gayet aktif bir şekilde harekete geçmemiz kolay gözüküyor hem de dış dünya ile güçlü bir ilişki içindeyiz. Tam size göre bir enerji bu. Güneş Kova burcunda grup aktivitelerinin, yeniliklerin uygulanması anlamında size hız kazandırıyor. Uranüs Koç burcunda yaşama akılcı, yenilikçi, başkalarından farklı yönlerimizi sergilememizde yardımcı oluyor. Bu görünüm belki çok büyük değişimleri işaret etmiyor. Ancak şu var ki, daha iyisini yapabilmek adına mevcut durumumuzu gözden geçirmemizde heveslendiriyor.

Saat 20:45 Merkür-Jüpiter görünümü, hedefimize uygun şekilde hareket etmemiz gerektiğini söylüyor. Sorumluluklarımızı vurguluyor. İleriye dönük düşünmemiz gerektiğini, mali konularda akılcı olmanın önemini işaret ediyor.

 

İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN