Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar  saat 12:33 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız. Aile ilişkilerinden, parasal konulara kadar durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele alınız.

Saat 12:33 itibariyle Akrep  burcunda ilerleyecek Ay, aşkta tutkuları alevlendiricidir.  Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Gücü elinde bulunduran taraf olmayı istersiniz. Sizi içten içe rahatsız eden meselelerden kurtulmak ve artık iç dünyanızın derinliklerinde huzura kavuşmayı dilersiniz. Bu saatlerde yaşanması muhtemel gerginliklerin sebebi, bir türlü dışa yansıtamadığımız sıkıntılar nedeniyle olur. Bunları ele almak, yüzleşmek gerekir. Yoksa sizi içten içe etkilemeye devam edebilir.

Saat 19:56 Güneş-Merkür kavuşumu, ilişkinizle ilgili problemlerin veya olumlu yöndeki kararların tekrar  gerçekçi bir şekilde gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Daha önce ayrılmışsanız geri hareket nedeniyle partnerin bir geri dönüşü olabilir. Bunu da bilinçli bir şekilde ele almak gerekir. Yeni bir tanışmada hemen karar verilmemelidir. Mevcut ilişkimizi, evlilik veya boşanma kararımızı, ilişkide önemsediğimiz hususları gözden geçirelim.  İletişim bir müddet aynı meseleler üzerinde yoğunlaşabilir. Diyelim ki, ayrılmak üzereydiniz. Bu karar beklemeye alınır. Evlenmek istiyordunuz. Şimdi tekrar düşüneceksiniz. Karşınıza çıkan kişiyi inceleyecek, tercihlerinize uygunluğuna bakacaksınız. Belki çok önce ayrılmıştınız. Şimdi bir yöneliş söz konusu olabilir. Bütün bu incelemeler 16 Haziran tarihindeki Yeniay ile yönümüzü belirlememizde ve karar vermemizde önem taşıyacak.

Mutlu, huzurlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN