Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 07:19 Ay-Neptün görünümüyle Salı günümüzü karşılayacağız.  Artık düş kırıklığına uğratmak istemediğiniz için, bizi  rahatsız eden konuları dile getirmekten yanayız.  Çünkü bunları içinizde tuttuğunuz sürece üzüleceğinizin farkındasınız. Hayatın anlamını keşfetmek istiyorsunuz. İdeallerinizi ancak bu şekilde gerçekleştireceğini düşünebilirsiniz. Ancak gerçekten özgür müsünüz? Bazı şeylere dur diyebilir misiniz bunları tekrar düşünmekte fayda var.

Toplumsal ilişkilerde iletişimin önemi, 2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında Merkür-Terazi burcu geçişiyle artıyor.  Fikirlerimizi dile getirip, insanların hakkımızda   ne düşündüğünü öğrenmek isteyeceğiz. İnsanlarla belli bir konu üzerinde sohbet etmek, yazışmak, düşünce alışverişinde bulunmak hoşumuza gidebilir.  Dostlarımızla bir araya gelmek, çeşitli etkinliklere katılmak, sanatla alakalı mekanlarda bulunmak faydalıdır. Sadece birebir konuşma değil sosyal medyayı da yakından takip edebiliriz. İletişimde bulunun, yeni insanlarla tanışın, kendinizi ifade edin. Kimle bağlantı kurmak istiyorsanız o kişilere doğru yönelin. Özellikle karşı cinsle olan sosyalleşme anlamında da bu dönemi olumlu buluyorum.

Saat 14:11 itibariyle burcunuz üzerinde ilkdördün gerçekleşecek. Bu görünüm, ne olursa olsun hayatımızı değiştirme, yenilikte bulunma, özgür olma arzunuzu baskın hale getirir. Bu baskınlık en ufak bir olay veya terslikte her şeyi bırakıp gitme, yepyeni bir karar alarak hayatınıza devam etme yolunda sizi itekleyicidir. Ancak durup şöyle bir durumu, olasılıkları mutlaka değerlendirmek gerekir. Bugün tüm burçlar olarak biraz sıkılabiliriz. Fakat bu demek değil ki, sonradan pişman olacağımız yollara sapacağız. Lütfen sakin ve bilinçli bir şekilde tekrar düşünelim.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, özgürce hareket etmemizi, düşüncelerimizi ifade etmemizi, aktif bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Bu saat sonrası moralimiz bir hayli yükselir. Finansal ortaklıklar, ödemelerimizle ilgili konular üzerinde de düşünebiliriz.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN