Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar karşıt burcunuz İkizlerde saat 00:36 itibariyle ilerleyecek Ay,  partnerinizi dinlemek, onunla alakalı meseleleri bilmek arzunuzu işaret ediyor. Aranızda bir problem varsa, bugün söylenecek sözler yanıltıcı olabilir. Her iki taraf da doğru bir karar verecek durumda olmayabilir. Zamana bırakmakta yarar var. Yeni birisiyle tanışanların da, ilerisi adına düşünmeden önce, karşınızdaki kişiyi iyice bir gözlem altına almanızda yarar görüyorum.

Saat 03:57 itibariyle Ay-Venüs arasındaki görünüm,  en başta yüzeyde duran sorunların çözülmesi gerektiğinin göstergesidir. Bazen şartlar öyle çetindir ki, kişi bir başkasının desteğine ihtiyaç duyar. İşte bu görünüm bu desteğin ne kadar önemli olduğunu söylemektedir. İlişkisi sağlam temelli olanlar böyle bir etki altında birbirlerini konuşarak ileri adımlar atabilirler. İlişkisi yeni başlayanlar bir arada olmanın hazzını duyabilirler.

Saat 06:44 Ay-Satürn karşıtlığında bir yandan partnerimizle görüş alışverişinde bulunmak istiyoruz. Diğer yandan sorumluluklarımız bizi yoruyor. Anlayışa, olgun yaklaşımlara, hoşgörüye ihtiyacımız var. Duygusal anlamda pek samimi davranmayabiliriz. Aklımızda o kadar çok şey var ki halledilecek. Bize bu anlamda destek olacak bir can istiyoruz.

Saat 12:10 Ay-Neptün görünümü, partnerinizin hassasiyetinizi veya beklentilerinizi anlaması pek mümkün olmayabilir. Aynı durum sizin içinde geçerlidir. Siz bazı sözleri yanlış yöne çekebilirsiniz. Birbirinizi anlamak için daha dikkatli davranmanız gerekiyor.

Saat 18:07 Ay-Güneş görünümü yeni bir adımın atılması, yeni bir ortaklık üzerinde düşünülmesi, ilişkinizle ilgili konularda hızlı değişimlerin simgesi olsa da, Merkür geri hareket dönemindeyiz. Duruma bir bakalım. Bu yenilikler bizim için faydalı mıdır, nasıl karar vermemiz gerekir bunları iyice tartalım. Gelişmeleri uzun vadeli olacak şekilde ele alalım.

Saat 21:35 itibariyle Ay-Merkür arasındaki görünüm,  iç dünyanızda bağlılık, şefkat, romantizm gibi duygulara açık oluşunuzu işaret etse de, geri hareket döneminde olduğumuzu unutmayalım. Bize söylenenlere dikkat edelim. Biz de ağzımızdan çıkana özen gösterelim. Acelemiz yok. Zamana bırakalım.

Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN