Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar saat 05:24 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma günümüz başlayacak. İlişkiniz ve iş hayatınızla alakalı konularda biraz sıkışmış, keyifsiz olabilirsiniz. Karar vermekte zorlanırsınız. Benim tavsiyem bu saatlerde çok önemli konularda karar vermeyiniz. Çünkü bazı noktaları es geçebilirsiniz. Bekleyiniz ve bir daha gözden geçiriniz.

Saat 05:35-21:27 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yanlış anlamaya, anlaşılmaya açık olduğumuzu bilerek konuşmakta, dinlemekte yarar var. Kendinizi yönlendirmekte, hedef belirlemekte, karar vermekte zorlanabiliriz. Aslında bu zorlanmalar, bizi yanlışlardan koruyucu olabilir. Düşünmeden etmeden hiçbir konuda karar almamak gerekir. Benim tavsiyem, partnerinizle, iş yaptığınız kişilerle veya görüştüğünüz insanlarla aranızda, kafanızı karıştıran bir mesele söz konusu olursa, biraz müsaade isteyin ve durumu bir gözden geçirin.

Saat 21:27 Ay-Yengeç geçişinde, maddi ve manevi açıdan desteklenmek isteriz. Eğer işler yolunda gitmezse, doğal olarak tedirginleşiriz. Ay-Yengeç burcu geçişleri, korunma, sakınma, güven altına alma ve sahiplenme hislerinizi doruğa çıkarır.  Bugüne kadar oluşturduğunuz yaşam tarzınız ve fikirleriniz sizin için değerli olduğunu biliyorsunuz. Ancak parasal konularda da dikkatli hareket etmeye özen göstermeniz yerinde olacaktır.

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN