Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 07:39 Ay-Neptün olumlu görünümüyle güne adım atacağız. Bu enerji, kişisel gelişimi önemsemenizi, yeteneklerinizi uygun bir alanda değerlendirmenizi, eviniz, aileniz, yurdunuz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili meseleleri gözden geçirmenizi sağlıyor.

Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi bir hayli aktif bir şekilde fikirlerinizi ifade etmenizde size destektir. Yolculuk veya bir görüşmenin heyecanı sizi sarabilir. Ancak hiç düşünmediğiniz bir teklif veya meselede ani kararlar vermemenizi tavsiye ediyorum. Hele bir zaman geçsin, yerine otursun, ona göre yol alırsınız.

Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, şöyle bir kendimizle baş başa kalarak derinlemesine bir analiz yapma ihtiyacının göstergesidir. Gücünüzü azaltıcı bazen elinizde olmadan gerginlik yaratıcı olan meseleleri çözmek, rahatlamak istersiniz. Evinizdeki huzur, sevgi paylaşımı sizin için son derece önemlidir.

Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, çıkarlarımızı korumak kollamak istememiz gayet doğaldır. Eğer birilerinden şüpheleniyorsak, bize dost olmadıklarını düşündüğümüzde içerleriz.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünüm etkisi altında,  tutkularımız öylesine güçlüdür ki,  hiç kimse ve hiçbir neden sizi aşktan uzaklaştıramaz.  Zorlasa da, kendisine tutsak etse de, aşkın peşinden koşmak gerektiğini düşünürsünüz.

Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN