Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar, Perşembe günümüz, saat 00:38 Ay-Uranüs görünümüyle başlıyor. Bu enerji, finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Bir meydan okuma veya size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz.  Kararlarınızı kendiniz vermek ve hiçbir terslikle karşılaşmadan uygulamak istersiniz. Yönetilmekten, yönlendirilmekten hiç hoşlanmazsınız.

Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, para-ilişki-güvence konularını karşımıza getiriyor. İnsan her bir durumu ciddi anlamda derinlikli bir şekilde ele almak zorunda kalıyor. Çünkü işler umduğumuz gibi gitmiyorsa, bunun nedenleri üzerinde durmak lazım.

Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, finansal konular üzerinde hassas düşünmemize neden olabilir. Dostlarımızın destek verici sözleri, insanların nazik tavırları kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Zayıf noktalarımızı gizleriz. Kimse içimizdeki acıyı, sıkıntıyı bilsin istemeyiz.

Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10  arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, dikkat dağınıklığı, hassasiyet, gelgitli ruh halleri   yavaşlama, geçmişi düşünme gibi hallere sebep olabilir.  Bu süreyi  doğru bir biçimde değerlendirmenin  yolu,  soğukkanlı davranmayı bilmekte yatıyor. Maddi açıdan dışarıdan kaynak bulmaya çalışırız. Ancak zorlanabiliriz. Bu zorlanış bizi rahatsız eder.  Hiç ummadığınız bir iş veya özel bir meselenin istemediğiniz şekilde sonuçlanması canınızı sıkabilir. Ben derim ki, hemen panik olmayın. Olayı sakin bir şekilde bir daha gözden geçirin. İlişkilerde kapristen uzak duralım. Her burç mensubu boşluktan etkileneceği için, bize düşen hem kendi hem de insanların duyarlılığının farkında olmaya çalışmaktır.

Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır
Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU

 

Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN