Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar yeni haftamızın ilk günü,  saat 11:51 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. İletişim, ulaşım,  haberleşme, yakın çevrenizle alakalı  konular öne çıkıyor. İhtiyaçlarınızı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunarak yapabilirsiniz.

Saat 11:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle durulmasını gerektirecek.  İş ortamında planlama dışı oluşabilecek durumlara karşı tedbirli olmamızda yarar görüyorum.

Saat 20:09 Venüs-Uranüs görünümü,  yaşamın güzel ve keyifli yanlarının tadına varma, kimsenin denetimi altında yaşamak istememe, yeniliklere yer açarak eskinin tüm bağlayıcı unsurlarından kurtulma arzunuzun göstergesidir.

Saat 20:18 itibariyle Başak burcunda meydana gelecek ilkdördün, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Sizin isteğiniz, eşit bir şekilde paylaşım, iletişimi güçlü bir beraberlik  ve iş hayatında başarılı olmaktır. Son bir hafta önceye dönelim. Önceden başlanmış işlerimizde eksiklerimiz var mı? bunların ilerleyişi arzu ettiğiniz gibi mi? Plan ve projelerimizi gözden geçirmekte fayda var.  Diyelim ki, iş sorunlarımız var ve  yeni bir iş için karar vermekte zorlanıyoruz. O zaman şartlarımıza bakalım. Daha iyisi karşımıza çıkmıyorsa, mevcut işimize ağırlık verelim. Pratik bir şekilde hareket etmekte yarar var. Detaylar arasında zaman kaybetmeyelim. Eleştirebiliriz. Bir şey beğenmeyebiliriz. Birileri böyle davranabilir. Bunlar normaldir. Biz sakin olacağız, bilinçli şekilde işlerimizi yoluna koymaya çalışacağız.

Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN