Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında uygulama, yürürlüğe koyma ve girişim anlamında keskin kararlar vermekten uzak durulmalıdır. Kişisel bakımınız, sağlığınız, iç huzurunuz için gerekli olan aktivitelere yönelmekte yarar var. Pozitif düşünmenizi, rahatlamanızı, kendinizle barışmanızı sağlayan ne varsa ona yönelin. Dünyanın tasası bitmez. Ancak insan kendine özen göstermeyi de bilmelidir.

Saat 06:57 Merkür-Satürn burcunuzda kavuşum yapacak. Bu sizin yaşamınızı her yönüyle ilgilendiren meseleler üzerinde ciddiyetle durmanız gerektiğini gösteriyor. Zaman olgunlaştırıyor bizleri. Neler yaşadık ve neler gördük. Ancak deneyim ve tecrübe sahibi olmak bir yolculuk gibidir. Arada molalar verilir. Öğrenilir, hazmedilir. İşte bu kavuşum da geleceğiniz, gelişiminiz, eğitimden ticarete, ilişkilerden finansal konulara kadar geniş bir alanda gerçekçi bir şekilde düşünmenizi sağlıyor. Dağılmadan, hakikaten tutarlı ve dengeli bir şekilde hedefinizi belirleyerek, tüm zihninizle meseleler üzerinde odaklanarak hedefinizi belirlemelisiniz. Bilginin sonu yok. Öğrenin ve öğrendiklerinizi dış dünyada insanlarla paylaşarak test edin.  

Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, kişisel anlamda size aktif iletişim, insanlarla bağlantılar kurma, yolculuklar yapma arzusu veriyor. Fakat başkalarını da düşünmek zorunda oluşunuz veya mali sıkışıklar sizi rahatsız edebilir. Mecburen hesabı şaşmamak lazımdır.

Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, ekip çalışmalarının göstergesidir. Kişi bilgi ve tecrübelerini insanlara sunmak için gayret eder. Uygulamaya dönük düşünülmeli, iyice odaklanmalı ve başarılı olmak için gayret göstermelisiniz.

Saat 19:16 Ay-İkizler burcu seyri, özgürleştiren, sıra dışı bir şeyler yaratma içgüdümüzü besleyen ve bizi harekete geçiren bir enerji geçişidir. Gerek dış dünyadaki aktivitelerinizde gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak kabınıza sığmanız zordur. Sorunlar olsa dahi, bunların bir şekilde konuşularak halledilmesinin mümkün olduğunu bilmeliyiz. Esprili yanlarımızı ortaya koyabilirsek, durumları izah ederken ılımlı sözcükler kullanabilirsek karşımızdaki kişiyi ikna etmemiz gayet kolaydır.

Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN