Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar gün boyu  Ay-Başak burcunda seyrini sürdürecek. Çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle durulması gereken bir gündeyiz. İş ortamında planlama dışı oluşabilecek durumlara karşı tedbirli olmamızda yarar görüyorum.

Saat 06:42 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli hatta bazen sanki her şey üstümüze geliyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Etrafımızda olan bitene bilinçli bir şekilde bakmakta, sakin yaklaşmakta zorlanırız. Her şeyin  ardında yatan bir başka neden ararız. Bu bakış açısı, bu görünümün  doğasında vardır.  Ancak bizim de durumları ele alırken bilinçli düşünmeye çalışmamız gerekiyor.

Saat 14:30 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, içinize sinmeyen veya ters giden bazı meselelerde hemen tepki vermek yerine, konuşmanın daha doğru olacağını gösteriyor. Ne kimseye bağımlı olup hakkımızı yemelerine izin verelim  ne de gergin davranıp yanlış işlere kalkışalım.

Not: NİSAN AYLIK YORUMUNUZ köşemize eklenmiştir. Ay tutulması ve diğer tüm geçişleri haftalıklar şeklinde alttaki linkimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/yay-burcu-aylik-yorumu.html

Titiz bir gözlemde bulunacağımız, detayların farkında olarak hareket edeceğimiz bir gün dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN