Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar saat 13:57 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında olacağız.  Evinizle alakalı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz.  Ayrıca ailenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmaya çalışmanız lazımdır.


Saat 13:57  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, anlaşmakta zorlandığınız veya tadınızı kaçıran problemleri çözmek yerine farklı bir şeyler yapmak istersiniz. Bazen sıkı çalışırsınız ancak ayrıntılarla uğraşmak istemezsiniz.


Saat 17:14 Venüs-Jüpiter olumlu görünümü, sizin oldukça yüksek bir enerjiyle aşk hayatınız ve kişisel anlamdaki ilişkilerinizde aktif hareket etmenizi, kararlar almanızı sağlayan bir destektir. Öyle ki, özgüven duygunuzu yükseltir, hayata duyduğunuz inancı arttırır ve her şeyin daha kolay elde edilişinde yardımcıdır. Kapılar açtırır, hevesle ilerlemenizi sağlar. Yolculukların simgesidir. Yeni birisiyle tanışmanızda, devam eden ilişkinizde keyifli bir gün geçirmenizde ışığınızdır. Olumlu hislerle hayata sarılırsınız. En zorlu durumu dahi, aşabileceğinize olan inancınız tamdır. Yeni olan her şey sizi kendisine çeker. Medya, yayıncılık, aşk, sosyal yaşam, projeler, renklilik getiren bu etkiyle moralinizin bir hayli yükseleceğini söyleyebilirim.

Saat 20:46 Venüs-Uranüs kavuşumu,  aşk hayatınız başta olmak üzere, kendinizi öne çıkarmak istediğiniz her konuda söz sahibi olmak, sivrilmek arzunuzun işaretidir. Yenilik arzunuz öylesine büyür ki yüreğinizde, size keyif katabilecek, gerçek özünüzü ortaya çıkarabilecek her alanda özgürce kararlar verebilirsiniz.

Saat 23:48 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli ele alabiliriz. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız veya ararlar. Bu bakış açısı, enerjinin kendi  doğasında vardır.  Ancak bizim de sapla samanı birbirinden ayırmamız lazım.

İşlerimizde kolaylıklar, çevremizle olan paylaşımımızda sevgiler bizimle olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN