Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar yeni haftamız, saat 11:29 Ay-Chiron kavuşum etkisi altında başlıyor. Bu enerji,  aile hayatımız, yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konular üzerinde hassas davranabiliriz. Hayatın tüm sorumluluklarına karşın, kendimizi en rahat, en mutlu hissettiğimiz yer, evimiz olsun isteriz. Bir takım şifa tekniklerine, alternatif yöntemlere merak salabiliriz. Başkalarına destek olmaya çalışabiliriz. Ailemizi koruma altına alabiliriz. Yuvamızı dışarıdan gelebilecek kötülüklere karşı korumak isteriz.

Saat 13:37 Jüpiter-Satürn görünümü, kazanç, ilişki, iş hayatınız, girişimleriniz, şehir-ülke bağlantılı girişimlerinizi engelleyici, mücadele etmeye zorlayıcı, daha fazla efor sarf etmenizi gerektiricidir. Müdahalede bulunmanın güç olduğu bir haftadayız. Henüz tamamlanmamış bitmemiş, zamanla yerine oturabilecek bu durumları şanssızlık olarak görmek, umutsuz düşünmek, hatta pes etmek çözüm değil. Bilakis bunlar üzerinde durmalı, tekrar bir bakmalı, beklemeniz gerekiyorsa sabırlı olmalısınız.

Saat 23:35 Ay-Satürn görünümü,  şöyle iç dünyamızda ailevi yaşamdan, yerleşim konularına kadar, yuvamızla alakalı konuları ele almamızı gerektiricidir. Fiziksel ve bedensel anlamda da kendimizi dikkat etmemizde yarar vardır. Bu görünümün ardından 4 Ağustos saat 02:34  olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Yeni hafta boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizlerle olsun. Gönülden sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN