Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


{"burc_id":"9","burc_ad":"Yay","tarih":"2016-10-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Yaylar,  Başak burcunda ilerleyecek Ay, saat 06:16 itibariyle etkili olacak ve çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle durulmasını gerektirecek. İş ortamında planlama dışı oluşabilecek durumlara karşı tedbirli olmamızda yarar görüyorum.

Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, toplumda kabul görmenin ve daha iyi yerlere gelmenin, dolayısıyla çok kazanmanın yollarını gözden geçirebilirsiniz. İfade ve iletişim yeteneğinizi öne alarak ve yaratıcılığınızı muhakkak devrede tutarak işlerinizin takibini iyi yaparak dikkatleri üzerinize çekmeniz mümkündür.

Saat 10:43 Ay-Güneş olumlu görünümü ailevi, eviniz ve iş ile alakalı konuların kafanızın içinde bir hayli etkili olmasını sağlıyor. Duygularınız tümüyle mükemmel olanı istiyor. Ancak bir yandan içinizde endişeler taşırsınız.

Saat 23:55 itibariyle Ay-Venüs görünümü,  insanlarla ilişkinizde kimi zaman aşırı iyi niyetli hareket ettiğinizi bazen de tam tersine gerilim yaşadığınızı gösteriyor. Aslında bir çok projeniz ve uygulamak istediğiniz işler var. Girişimde bulunmak ve daha güzele ulaşmak niyetindesiniz. Fakat biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu söylemeliyim.

Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2