Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 03:14 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle bayramın ilk gününe adım atıyoruz. Değişiklik, yenilik yapmak arzumuz yükselecek. Farklı bir şeyler yaparak zamanımızı geçireceğiz.

Saat 03:37-29 Temmuz saat 06:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bayram tatilinde olmamız, dinlenmek, arzu ettiğimiz hobilerimize zaman ayırmak, sevdiklerimizle bir arada olmak için gayet uygundur. Boşluk tüm gün devam edeceği için, tabii ki çok önemli ve hayati kararlar vermeyelim. Daha ziyade, gönlümüzü hoş edebilecek aktivitelere yönelelim. Stres atalım, canlanalım.

Saat 09:39 Venüs-Pluto karşıtlığında, ilişkide biz olma duygumuz yüksek. Ancak dayatmalarda bulunularak, şunu yaparsan seni seviyorum bunu yapmazsan sevmiyorum tavrı içinde kabul ettirilmesinden bugün hoşlanmayabiliriz. Eğer gerçekten istiyorsak zaten birlik ve beraberlikten yana olacağımız açık. Fakat bu ilişkide eğer bir şeyler içimizde kopmuşsa, telafisi mümkün değilse sırf alışkanlık diye devam etmenin de yanlış olacağının farkındayız. Bugün kafamız kimi zaman karışabilir. Hatta bencil davranabiliriz de. İşte böyle anlarda konuşmak istemeyebilir, içimizdekileri paylaşmaktan kaçınabiliriz. Çünkü kendimizi korumamız gerektiğini düşünebiliriz. Kimse de kusurumuza bakmasın diye düşünebiliriz.

Mutluluğu, sevinci, barış ve kardeşliği el ele, gönül gönüle paylaşacağımız Nice Bayramlara,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN