Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar karşıt burcunuz İkizlerde ilerleyen Ay, tüm gün boyunca etkili bir enerjidir. İletişim ve haberleşme özellikle karşıt görüşte olduğumuz kişilerle aramızda bir hayli önemli hale geliyor. Fikirlerimizi ifade etmekten yanayız.  Biz derinlikli düşünüyoruz. Ancak başkalarının yüzeysel konuşmaları bizi gerginleştirebilir.

Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü, aileniz ve partnerinizle ilgili konuların sizi sürekli meşgul ettiğini gösteriyor. Bir yandan sizi teşvik eden insanlar var, diğer taraftan kafanızı karıştıran meseleler. Gerçekten iyi tanıdığınızı düşündüğünüz insanlar bile, son zamanlarda tuhaf konuşuyorsa bize düşen aklımızı başımıza toplayıp, olan biteni izlemek olmalıdır.

Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıtlığı,  beklenmedik bazı durumlara karşı dikkatlice hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. Hassasiyet çok yüksek. Kişi hem moral hem diğer meseleleriyle ilgili olarak kendini güçlü görmekten yana. Bu ruh hali içinde, üzerindeki yüklerden kurtulmak için arayışlara geçebilir. Maddi konular ve manevi anlamdaki tüm paylaşımlarında, sözlerinde bu açıkça bellidir. Başkalarıyla aranızdaki uyuşmazlık, bir türlü düzgün bir rotada ilerleyememek tuhaf davranışlarda bulunmanıza neden olabilir. Lütfen dikkatli bir şekilde durumu gözden geçiriniz. İnanmadığınız meseleler üzerinde kararlar vermeyiniz.

Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN