Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 01:41 Ay-Merkür görünümüyle cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji, karşımızdaki kişinin veya bir durumun olumsuz yönleri üzerinde üzerinde durmak yerine, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor gibi.  Aşk konusunda -Sonsuza dek beraber olmalıyız  demek yerine, gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz.

Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı fikirlerimizi birilerine sunmak, tercihte bulunmak, çevremizle bağlantıya geçmek istiyoruz. Ayrıca yeni bir şeyler yapmak, farklı bir yerlere gitmek, orada kendimizi ifade etmekten yana olacağız.

Saat 08:22-18:37 arasında Ay-boşluk etkisi altında geçecektir.  Bu süre içinde sabırsız davranabiliriz. Birileri bizi anlamadığında ters tepki gösterebiliriz.  Ancak bunun ayarını iyi yapmamızda yarar var. İlişkilerimizdeki karşılıklı  paylaşımda bulunmak, bizi rahatlatır. Çevremize karşı elden geldiğince anlayışlı olmakta yarar vardır.

Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, yolculukları, görüşmeleri, yeni arkadaşlıkları işaret ediyor. Keyifli iletişim, anlaşmak, tanışmak yönünden de etkin bir enerji. Ancak Ay-Boşluk zaman dilimine denk geldiği için, ben derim ki, ani kararlardan kaçınalım ve olan bitene bir bakalım.

Saat 18:37 Ay-Balık burcunda seyrine başladığında, ailemiz ve değerlerimiz söz konusu olduğunda hassas düşünürüz. Size göre sevdikleriniz kutsaldır ve sizden başka hiç kimse onları sevemez.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN