Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Yaylar saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünümüyle güne adım atacağız. Kendimize güven duygumuz, hayata kuvvetle tutunma arzumuz ön planda olacak. Aşk hayatımızla ilgili konularda Venüs destekçiniz olarak ışığınızı yükseltiyor. Ay-Aslan burcunda etrafınızdaki insanlar tarafından ilgi görmenizi sağlanıyor. Hoş bir şekilde güne adım atıyoruz diyebiliriz.

Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle,  hakimiyet duygunuz yükselişe geçer.  Bu görünümün etkisiyle   -Hayat devam ediyor ve gün gelir  yaralar sarılır diyerek umutlu ve kendinize güvenli bir şekilde düşünebilirsiniz.

Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu, kendinize olan güven duygunuzu yükselticidir. Dikkatleri üzerinizde toplayacak kadar güçlü bir duruşunuz vardır. Kısa yolculuklar, haberleşme, keyifli bir gün geçirme açısından şanslı olduğunuzu bilmenizi isterim.

Saat 10:47-4 Mart saat 13:57  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İletişim, ulaşım,  haberleşme, yakın çevrenizle alakalı  konular öne çıkıyor.  Evinizle alakalı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz.

Saat 14:25  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, sizi başka diyarlara, başka yollara, güzelliklere, başarılara, yeni hedeflere, yeniliklere, olumlu yöndeki değişimlere çağırıyor. Çağırmakla kalmayıp, önünüze fırsatlar çıkarıyor, hevesli kılıyor, cesaretlendiriyor, hadi artık önünde bir hayat var ne duruyorsun diyor. Bu bir değişim startı. Siz ne istediğinizi biliyorsanız, evet ben bu yolda kararlıyım diyorsanız o zaman yaşanan bu gelişmelere gönülden kucak açmaya hazır olunuz. Eskinin tozlu sayfalarına bakıp durmak yerine, şimdi hayat hikayenizin baş kahramanı olarak yeni bir sayfadan yaşama bakmaya hazır olunuz. Öğrenin, deneyimleyin ve bundan asla çekinmeyin. Değişimi göze alanlar, yeniliklere kucak açarlar. Gerçek özgürlük insanın kendisi olabilmektir. Birilerine göre değil, kendine göre bir yön belirlemesidir. Bu görünümü bir start gibi düşünelim. O bugün, yarın bir haber, bir gelişim, bir destekle ilerlemenize öncülük edecektir.

Güzelliklerin sizin için  her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN