Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar Perşembe günümüz saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyor. Bu sizi hem aktif yönde destekler hem de öyle fazla yorulmadan bazı kişilerin sizinle bağlantıya geçmesini sağlar. Daha hızlı konuşursunuz, daha fazla hareket edersiniz ve çok daha kolay bir işi bitirirsiniz. Ancak hata yapma olasılığınıza karşı tabii ki dikkatli olmakta yarar var. Bir meseleyi en kısa yoldan çözüme kavuşturmak istersiniz. Kolay olan, çabuk sonuç alınan ve çabuk tüketilen her şey sizin için önemlidir. Sözgelimi çabucak yemeğinizi yemek, bir yerde fazla oyalanmamak gibi. Motive edici bu görünüm, yeni olana ilgi uyandırıcı, farklı olana yönelticidir. Pek dirençle karşılaşmadığımız için, sanki her şeyi halletmişiz gibi hissederiz. Fakat şöyle ara sıra yavaşlayıp, nerelerde hata yaptık diye bakmamız yerinde olur.

Saat 05:28 Ay-Güneş olumlu etkinliği altında genel olarak farklı imaja sahip ancak bilgi anlamında üstün kişilerle ilgi duyabilirsiniz. Amacınız hayatınıza heyecan ve renk getirmektir. Kafanızın içinde birden fazla düşünce ve yenilik belirebilir. Seyahat konuları ilginizi çekebilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla aranıza mesafe koyarken, yeni tanıştığınız kişilere karşı daha samimi davranabilirsiniz.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü, sizin gayet dinamik ve sosyal anlamda girişken bir kişiliğe sahip olduğunuzu ancak iç dünyanızda kimsenin bilmediği hassasiyetler taşıdığınızı vurguluyor. Bilginizi, deneyimlerinizi insanlarla iyimser, bazen gereğinden abartılı bir şekilde paylaşıyor fakat  aynı bugün olduğu gibi aslında kolayca insanların etkisi altında kalabiliyorsunuz. Dışarıdan kimse görmez, anlamaz belki ama siz gayet iyi biliyorsunuz ki, aslında yaşamak istediğiniz hayat ve şartlar bu olmamalı. Bu yüzden de derdinizi, sırlarınızı, acılarınızı kimseyle paylaşmıyorsunuz. Ruhani özelliklere, derin bir iç görüye, fantezilere sahipsiniz. Bunu duyarlı olmayan insanların anlaması mümkün değil. Bu da sizi yaşamda zorluyor. Boşluk etkisi altında, bugün bütün bunları düşüneceğiz. Belki çok neşeli bir maske ile acılarımızı gizlemeye, üstünü örtmeye çalışacağız.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm hedeflerimizi, dostluk ilişkilerimizi, umutlarımızı hem ilişkilerim hem de kendi bakış açımız çerçevesinde ele alacağımızı gösteriyor. Bizim için burada en önemli kıstas, sevgi-dostluk-kardeşlik. Eğer bu kriterleri bize hissettirmeyen, dost görünüp düşmanca hareket eden, bizi kıskanan, kutsal saydığımız değerleri umursamayan, inciten kişiler varsa, bu kim olursa olsun onunla bağımızı koparabiliriz. Kimsenin bizi dışlamasına izin veremeyeceğimiz için, bu kopuşların doğal karşılanması gerektiğini düşünebiliriz.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN